کوهپیمایی و صعود قله خرسنگ/ 3930 متر

(ظرفیت تکمیل)| یک روزه
قیمت: 490,000 ریال
قیمت با تخفیف: 480,000 ریال
(تخفیف تنها مختص قراردادهای اینترنتی است.)
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
کوهپیمایی و صعود قله خرسنگ/ 3930 متر
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: يك روز ورزش هوازي صعودي در قالب صعودی جذاب به قله با شكوه خرسنگ، ديدار از دره هاي زيباي آب نيك و جانستون، آشنايي با قلل البرز مركزي، عكاسي از چشم اندازهاي جان افزاي البرز مركزي از بلنداي قله خرسنگ، ارائه آموزش هاي پايه و انتقال تجربيات كوهپيمايي در حين صعود .

منطقه: تهران –  رودبار قصران – روستاي آب نيك.

نـوع فعـالـیت : كوهپيمايي نيمه سنگين (زمان مفيد فعاليت:  7 ساعت صعود تا قله و 5 ساعت بازگشت، در مجموع 12 ساعت كوهپيمايي در شيب هاي متغير با كوله پشتي سبك.) لازم به توضیح است اگر کسی در نیمه های راه احساس نماید که نمی تواند به صعود ادامه دهد باهماهنگی سرپرست به استراحت و عکاسی می پردازد تا در برگشت با تیم همراه شود.

خدمات

وسیله مسافرتی : وسيله اياب و ذهاب متناسب با مسیر تور و تعداد شركت كنندگان.

وعده های غذایی : صبحانه در طبیعت ، میان وعده.

سایر خدمات : تيم سرپرستي مجرب، بيمه، آموزشهایی از مباحث کوهستان.

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1392/07/12 ساعت 05:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1392/07/12 ساعت 22:00
محل حرکت:
بلوار کشاورز تقاطع امیرآباد. حداقل 30 دقیقه قبل از حرکت در محل قرار حضور یابید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

کفش كوهپيمايي سبك ساق دار – باتوم کوهنوردی_ پوشاك مناسب فصل ( تي شرت يا پيراهن آستين بلند – بادگير – كلاه لبه دار – دستكش سبك –  کاپشن وكلاه گرم  – كوله پشتي يك روزه كوهنوردي ( 25 يا 30 ليتري ) – زير انداز انفرادي – قمقمه آب ( 1.5 ليتري كه در منزل پر شده باشد ) – كرم ضد آفتاب – عینک آفتابی– چراغ قوه -  ليوان و ظروف شخصی– يك وعده نهار قابل حمل– اگر تحت درمان خاصي هستيد داروی مصرفی خود را همراه داشته باشيد .

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

فلاسک انفرادی چاي ( كه در منزل پر شده باشد . ) – دوربين عكاسي – چراغ گاز كوچك خوراك پزي- نقشه منطقه.

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپلت ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

 2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 6221061041773641

حساب بانک پارسیان: بنام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 6-25068-801

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت