تور ارسباران تا قلعه بابک (اتوبوس VIP)

| 3.5 روزه
قیمت: 8,900,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور ارسباران تا قلعه بابک (اتوبوس VIP)
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها : دیدار از ارس(رودخانه نوستالژیک کشورمان)! وبازدید از آبشار زیبای آسیاب خرابه، کلیسای سنت استپانوس، گشت بازار جلفا، کوهپیمایی متوسط تا رسیدن به قلعه بابک خرم دین و آشنایی با صفحه ای دیگر از شناسنامه غرور آفرینمان در دوران ساسانی، گشت جنگل و شهر کلیبر.

منطقه : آذربایجان شرقی/ ارسباران.

نـوع فعـالـیت : پیاده روی و کوهپیمایی متوسط ( روزانه بین 3 تا 5 ساعت) ضمناً مسافت تهران تا شهرکلیبر با ماشین و بدون توقف، 10  ساعت میباشد.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
یک شنبه
97/03/13
حرکت شبانه از تهران به سمت اتوبان قزوین و ادامه تا جلفا.
دو شنبه
97/03/14
صبحگاهان رسیدن به جلفا و صرف صبحانه، بازدید از آبشارهای آسیاب خرابه و کلیسای سنت استپانوس، صرف نهار و تحویل گرفتن اتاقهای هتل در جلفا، وقت آزاد برای خرید از بازار منطقه آزاد مرزی.
سه شنبه
97/03/15
صرف صبحانه و باز پس دادن اتاق های هتل، حرکت با ماشین از جاده کناره در حاشیه رود زیبا و مرزی ارس و بازدید از حمام قدیمی کردشت، ادامه تا منطقه قلعه درسی و رفتن با لندرور ها تا منطقه عشایری، صرف ناهار و استراحتی کوتاه، شروع کوهپیمایی تا رسیدن به قلعه بابک خرم دین، دیدار از این اثر به جا مانده از سرخ جامگان و آشنایی با برگ دیگری از تاریخ پرافتخارمان، عکاسی از مناظر بی بدیل منطقه و جنگلهای ارسباران، باز گشت به سوی اتوبوس و رفتن به هتل در کلیبر، تحویل گرفتن اتاق ها و قت آزاد تا زمان صرف شام.
چهارشنبه
97/03/16
صرف صبحانه و تحویل دادن اتاقها، حرکت به سوی تبریز و بازدید از ائل گلی مجموعه باغ فاخر ایرانی، صرف نهار در رستوران و حرکت برای بازگشت به تهران، رسیدن حدود ساعت 22:0

 

خدمات

وسیله مسافرتی : اتوبوس VIP تختخواب شو 25 نفره و وسیله نقلی محلی برای گشتهای منطقه.

اقامت : 1 شب در هتل پاردایش کلیبر و 1 شب در هتل آلتین جلفا.

وعده های غذایی : 3 وعده صبحانه،2 وعده ناهار و میان وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
یک شنبه
97/03/13
- - گردشگر
در رستوران
استراحت در
داخل اتوبوس
دو شنبه
97/03/14
اسپیلت البرز
در رستوران
اسپیلت البرز
در رستوران
گردشگر
در رستوران
هتل پارادایس
کلیبر
سه شنبه
97/03/15
اسپیلت البرز
در رستوران
هتل
اسپیلت البرز
در
طبیعت 
گردشگر
در رستوران
هتل آلتین
جلفا
چهارشنبه
97/03/16
اسپیلت البرز
در رستوران
هتل
گردشگر
در رستوران
-
-

 سایر خدمات :  راهنمای مجرب طبیعت گردی، کلیه ورودیه ها، بیمه مسئولیت مدنی سفر. 

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1300/03/13 ساعت 22:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1300/03/16 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

کفش کوه پیمایی سبک، کوله پشتی کوچک یک روزه،  لباس مناسب طبیعت گردی، باتوم کوه پیمایی، کاپشن بادگیر و لباس گرم اضافه، پانچو برای مواقع بارانی، قمقمه آب، لیوان شخصی، هد لمپ یا چراغ قوه، داروی مصرفی شخصی، کوله پشتی بزرگ که تمام وسایلتان در آن جای گیرد، شناسنامه.

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی برای استراحت داخل ماشین، کلاه و عینک آفتابی، فلاسک کوچک چای، دوربین عکاسی، نقشه ای از منطقه.

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی¬ گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را دریافت کند. اسپیلت البرز از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرز قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرز در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت