تور صعود قله سماموس (بام گیلان)

| 2.5 روزه
قیمت: 3,850,000 ریال
قیمت با تخفیف: 3,820,000 ریال
(تخفیف تنها مختص قراردادهای اینترنتی است.)
تور صعود قله سماموس (بام گیلان)
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: جیپ سواری در جاده های جنگلی تا رسیدن به جواهر دشت،صعود به قله زیبای سماموس و آشنایی با دیگر قلل و عکاسی از مناظر رویایی منطقه از بلندای این قله، دیدار از بام جنگل و چشم انداز هایی از جلگه و دریا، شب نشینی دور آتش در خنکای ییلاق.

منطقه: شرق گیلان.

نـوع فعـالـیت : كوهپيمايي متوسط به شکلی تیمی و آرام با استراحت های لازم در طول صعود ( زمان مفيد فعاليت : 5.30 ساعت صعود تا قله و 4 ساعت بازگشت، در مجموع 9.30 ساعت كوهپيمايي در شيب هاي متغير با كوله پشتي سبك.) ضمناً مسیر تهران تا شرق گیلان با ماشین بدون ترافیک 7 ساعت می باشد.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
سه شنبه
94/03/12
حرکت به طرف اتوبان قزوین، مراسم معارفه داخل ماشین، ادامه تا سیاهکل رود(مسیر تهران تا سیاهکل رود با اتوبوس در شرایط عادی 7 ساعت می باشد).
چهارشنبه
94/03/13
صبحگاهان رسیدن به سیاهکل رود ، ادامه تا رسیدن به ابتدای جنگل(در این منطقه جابجایی گردشگران و کوله پشتی هایشان از اتوبوس به جیپ ها صورت می گیرد)، جیپ سواری تا رسیدن به محل اقامت و صرف صبحانه،گذاشتن وسایل اضافی در اقامتگاه و برداشتن کوله پشتی سبک برای صعود به قله، ادامه با جیپ تا ابتدای مسیر کوهپیمایی، شروع پیمایش به سوی قله به شکلی تیمی و آرام، پس از رسیدن به قله استراحتی کوتاه وآشنایی با دیگر قلل منطقه، صرف ناهار و باز گشت به محل اقامت در جواهر دشت، وقت آزاد تا زمان صرف شام و شب نشینی دور آتش.
پنج شنبه
94/03/14
صرف صبحانه از فراورده های محلی ییلاق، جمع آوری وسایل و بار زدن در ماشین، شروع جیپ سواری تا بام جنگل و توقف جهت پیاده روی سبک در میان جنگل و بوته زار و عکاسی از مناظری متفاوت. ادامه مسیر با جیپ تا رسیدن به اتوبوس و رفتن به رستوران جهت صرف ناهار، بازگشت به تهران رسیدن حدود ساعت 22 ( در شرایط عادی و بدون ترافیک )

 

خدمات

وسیله مسافرتی : وسیله نقلیه رفت و برگشت متناسب با تعداد نفرات و جیپ جهت طی مسیر از سیاهکل رود تا جواهردشت.

اقامت :  1 شب اقامت در خانه محلی به صورت گروهی.

وعده های غذایی : 2 وعده صبحانه و 1 وعده شام.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
سه شنبه
94/03/12
 - - - استراحت شبانه در
ماشین
چهارشنبه
94/03/13
اسپیلت
رستوان
گردشگر
طبیعت
اسپیلت
خانه محلی
خانه محلی
پنج شنبه
94/03/14
اسپیلت
خانه محلی
گردشگر
رستوران
- -

سایر خدمات : تيم سرپرستي مجرب ، بیمه مسئولیت مدنی سفر.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1300/03/12 ساعت 20:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1300/03/14 ساعت 22:00
محل حرکت:
بلوار کشاورز تقاطع امیرآباد. حداقل 30 دقیقه قبل از حرکت در محل قرار حضور یابید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

كفش كوهپيمايي سبك ساق دار، باتوم کوهنورد، كوله پشتي يك روزه، پوشاك مناسب فصل ( تي شرت يا پيراهن آستين بلند، بادگير، كلاه لبه دار، دستكش، کاپشن وكلاه گرم، کیسه خواب و زير انداز انفرادي، قمقمه آب ( 1.5 ليتري كه در منزل پر شده باشد )، کلاه وعینک آفتابی، هد لمپ یا چراغ قوه ، ليوان و ظروف شخصی،يك وعده ناهار قابل حمل برای روز دوم، اگر تحت درمان خاصي هستيد داروی مصرفی خود را همراه داشته باشيد، یک کوله پشتی با حجم مناسب که همه وسایلتان در آن جای گیرد.

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی برای استراحت داخل ماشین، بالش بادی برای خواب شب، نخ و سوزن و بند کفش اضافه، كرم ضد آفتاب، پانچو برای مواقع بارانی،چراغ گاز كوچك خوراك پزي، فلاسک انفرادی چای(پر شده)، دوربین عکاسی، نقشه منطقه.

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

 

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپلت ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

کارت بانک اقتصاد نوین: به نام سهند عقدایی 6274121152773842

کارت بانک ملت: به نام سهند عقدایی 6104337230183202

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت