تور جنگل ابر و کلات خیج (اتوبوس VIP)

| 2.5 روزه
قیمت: 4,900,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور جنگل ابر و کلات خیج (اتوبوس VIP)
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها : پیاده روی و پیمایش جنگل ابر در مسیرهایی بکر با پوشش گیاهی منحصر به فرد، عکاسی از مناظر رویایی و آشنایی با پوشش گیاهی و جانوری جنگل، روستا گردی در کوچه باغات کلاته خیج و تجربه یک شب اقامت در سکوت این روستای نوستالژیک، دیدار از مقبره عارف بزرگ ایران "بایزید بسطامی"، طبیعت گردی در آبشار منحصر به فرد موجن.

منطقه : سمنان، شاهرود.

نـوع فعـالـیت : روستا گردی و دیدار از جاذبه ها، طبیعت گردی و گشت جنگل(جمعاً6 ساعت رفت و برگشت با کوله پشتی سبک).ضمناً مسافت تهران تا منطقه 470 کیلومتر و با ماشین در شرایط عادی و بدون توقف 8 ساعت می باشد.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
یک شنبه
97/03/13
حرکت شبانه به طرف جاده گرمسار وادامه مسیر تا شاهرود.
دوشنبه
97/03/14
صبحگاهان رسیدن به منطقه و صرف صبحانه در خانه سنتی، ادامه مسیر با مینی بوس محلی تا ابتدای جنگل، پیاده روی و کوهپیمایی در جنگل زیبا ابر وآشنایی با پوشش گیاهی و جانوری منطقه، صرف ناهار در طبیعت و استراحتی کوتاه، بازگشت از جنگل به کلات خیج و محل اقامت، وقت آزاد برای گشت و گذار در کوچه باغات روستا تا زمان صرف شام.
سه شنبه
97/03/15
صرف صبحانه و جمع آوری وسایل، حرکت با مینی بوس های محلی در اختیار تور به سوی مقبره عارف بزرگ ایران "بایزید بسطامی"، دیدار از این اثر فاخر منطقه و ادامه به سوی روستای موجن، گشت آبشار و عبور از خنکای آب مجن و عکاسی از مناظر بدیع منطقه، صرف ناهار در رستوران و بازگشت به سوی تهران، رسیدن حدود ساعت 22 (10 شب).

 

خدمات

وسیله مسافرتی : اتوبوس VIP تخت خواب شو، مینی بوس محلی برای حمل و نقل های منطقه.

اقامت :  1 شب در خانه محلی در کلات خیج.

وعده های غذایی : 2 وعده صبحانه، 1 وعده ناهار، 1 وعده شام و میان وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام گردشگر
در رستوران
- -

 سایر خدمات : راهنمای طبیعت گردی، راهنمای محلی و بیمه مسئولیت مدنی سفر.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1300/03/13 ساعت 23:55
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1300/03/15 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

باتوم کوه پیمایی، داروی مصرفی شخصی، زیر انداز مخصوص کیسه خواب، یک وعده ناهار قابل حمل، لباس گرم اضافه، لیوان شخصی، کفش کوه پیمایی سبک، کوله پشتی بزرگ، کیسه خواب، کوله پشتی کوچک یک روزه

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی، دوربین عکاسی، فلاسک کوچک چای (پر شده در منزل)، کلاه و عینک آفتابی، لوازم استحمام

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی¬ گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را دریافت کند. اسپیلت البرز از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرز قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرز در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت