تور کویر متین آباد

| 2 روزه
قیمت: 2,400,000 ریال
قیمت با تخفیف: 2,370,000 ریال
(تخفیف تنها مختص قراردادهای اینترنتی است.)
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور کویر متین آباد
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها : دیدار از شهر زیر زمینی اویی، بازدید از باغ فین کاشان، اقامت شبانه در اکو کمپ کویری و گردش در مزارع ارگانیک، پیاده روی در تپه‏های ماسه‏‏ای و تماشای طلوع و غروب دل انگیز کویر، همچنین در صورت تمایل می توانید از امکاناتی نظیر شتر سواری، موتور سواریATV) )، دوچرخه سواری و رصد ستاره ها با تلسکوپ نیز در اکو کمپ استفاده کنید.

منطقه : اصفهان/کویر.

نـوع فعـالـیت :  پیاده روی سبک (روزانه 1 الی 2 ساعت). ضمناً مسیر تهران تا متین آباد با ماشین، 5 ساعت می باشد.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
پنج شنبه
93/12/07
حرکت به سمت جاده قم، مراسم معارفه و ادامه تا آران بیدگل، دیدار از شهر زیر زمینی اویی وآشنایی با تاریخ آن، صرف ناهار در رستوران و ادامه مسیر تا اکو کمپ کویری، تحویل گرفتن چادر های محل اقامت، پیاده‏روی در منطقه و بازدید از مزارع ارگانیک ، گشت عصرگاهی بر روی تپه‏های ماسه ای، تماشای طلوع و غروب دل‏انگیز کویر و آسمان شب.(در این روز همسفران می توانند از برنامه‏هایی نظیر شترسواری، موتورسواری ATV ، رصد ستارگان و دوچرخه‏سواری را نیز به دلخواه و با هزینه خود در این اکو کمپ استفاده نمایند).
جمعه
93/12/08
صرف صبحانه، جمع آوری وسایل وحرکت به سوی کاشان، بازدید از باغ فین، صرف ناهار و ادامه به سوی تهران، رسیدن حدود ساعت 22.
خدمات

وسیله نقلیه مسافرتی : متناسب با تعداد نفرات جهت رفت و برگشت.

اقامت : 1شب در کمپ تجهیز شده اکوکمپ کویری  به صورت گروهی.

وعده های غذایی : 1 وعده صبحانه، 1 وعده شام و پذیرایی بین روز.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
پنج شنبه
93/12/07
- گردشگر
رستوران
 اسپیلت
اکوکمپ
اکوکمپ
جمعه
93/12/08
 اسپیلت
اکوکمپ
گردشگر
رستوران
- -

 سایر خدمات : بیمه مسئولیت مدنی سفر، تمامی ورودیه ها، راهنمای مجرب طبیعت گردی.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1300/12/07 ساعت 08:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1300/12/08 ساعت 22:00
محل حرکت:
بلوار کشاورز تقاطع امیرآباد. حداقل 30 دقیقه قبل از حرکت در محل قرار حضور یابید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

کفش مخصوص پیاده روی، کوله پشتی کوچک یک روزه، لباس مناسب طبیعت گردی، کلاه و عینک آفتابی، قمقمه آب (پر شده)، لیوان شخصی، هد لمپ ، داروی مصرفی شخصی، کوله پشتی بزرگ با حجم مناسب که تمام وسایلتان در آن جای گیرد، کارت شناسایی. 

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی برای استراحت داخل ماشین، کلاه و عینک آفتابی، فلاسک کوچک چای (که از منزل پر شده باشد)، لوازم استحمام که اگر شرایطش بود استفاده نمائید،  دوربین عکاسی، کتاب  اطلس راه های ایران .

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپلت ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

کارت بانک اقتصاد نوین: به نام سهند عقدایی 6274121152773842

کارت بانک ملت: به نام سهند عقدایی 6104337230183202

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند: 

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت