کوهپیمایی و صعود قله کرکس

(ظرفیت محدود)| 2 روزه
قیمت: 2,400,000 ریال
قیمت با تخفیف: 2,370,000 ریال
(تخفیف تنها مختص قراردادهای اینترنتی است.)
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
کوهپیمایی و صعود قله کرکس
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: آشنایی با تجهیزات كمپینگ و نحوه كوله چینی، آموزش اصول كمپینگ و استقرار در طبیعت، صعود قله کرکس.

منطقه: روستای کشه.

نـوع فعـالـیت : کوهپیمایی نیمه سنگین با اقامت کمپینگ (زمان مفید فعالیت در روز اول : 3 ساعت صعود تا محل کمپ، در روز دوم : 5 ساعت صعود تا قله و 5 ساعت بازگشت از قله تا کنار ماشین)

خدمات

وسیله مسافرتی : مینی بوس جهت رفت و برگشت تا روستای کشه (ابتدای کوه پیمایی).

اقامت: 1 شب در کمپ.

وعده های غذایی : 1 وعده صبحانه در رستوران + 1 وعده صبحانه و ناهار سرد هم درکوهستان.

سایر خدمات : تیم سرپرستی و مربی‏گری مجرب، آموزشهای کوه‏نوردی و بیمه مسئولیت مدنی. 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1392/08/22 ساعت 05:30
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1392/08/23 ساعت 22:00
محل حرکت:
بلوار کشاورز تقاطع امیرآباد. حداقل 30 دقیقه قبل از حرکت در محل قرار حضور یابید.
لوازم سفر

لوازم مورد نیاز و ضروری:
1- کفش کوه‌پیمایی ضد آب مناسب فصل. 2- جوراب مناسب و یک جفت هم اضافه. 3- گتر مناسب برف. 4- باتوم کوه‌پیمایی. 5- کوله پشتی با حجم مناسب و روکش آن. 6- کیسه خواب مناسب فصل . 7- زیرانداز مخصوص کیسه خواب. 8- پیراهن لایه اول و لایه دوم متناسب فصل. 9- کاپشن و شلوار پلار. 10-  کاپشن و شلوار بادگیر و ضدآب. 11- دستکش نخی. 12- دستکش پلار. 13- روکش دستکش. 14- کلاه پلار ضدطوفان. 15- هد بند. 16- دستمال گردن. 17- عینک آفتابی. 18- کلاه آفتابی. 19- هدلمپ و باتری اضافه. 20- قمقمه آب دولیتری(پرشده). 21- دارو کمکهای اولیه شخصی. 22- کبریت و فندک. 23- درب بازکن و چاقوی جیبی. 24- تغذیه طبق وعده های مورد نیاز. 25- ظروف غذا شامل: (قابلمه و کتری انفرادی، بشقاب، قاشق، چنگال، لیوان، سفره). 26- چراغ کوچک خوراک پزی و فلاسک انفرادی چای. 27- دستمال کاغذی و دستمال مرطوب. 28- پانچو برای مواقع بارانی. 29- دفترچه یادداشت و قلم. 30- چند برگ روزنامه. 31- نخ و سوزن. 32- کارت شناسایی. 33- طناب انفرادی. 34- کارابین ساده. 35- کارابین پیچ. و یک وعده هم ناهار قابل حمل برای روز دوم.

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپلت ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

 2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 6221061041773641

حساب بانک پارسیان: بنام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 6-25068-801

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت