تور کردستان "دریاچه زریوار و اورامان" (اتوبوس VIP)

(ظرفیت تکمیل)| 3.5 روزه
قیمت: 8,900,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور کردستان "دریاچه زریوار و اورامان" (اتوبوس VIP)
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها : بازدید از خانه کردهای سنندج و آشنایی با فرهنگ مردمان کردستان، گشت دریاچه زریوار و قایق سواری در آن، نوش جان کردن ماهی کباب زریوار با طبخ کردستانی، روستاگردی در اورامان و بازدید از معماری خشکه چین در بافت بومی این روستا، دیدار و عکاسی از مناظر و چشم انداز های گردنه ژالانه،گشت بازار مریوان با جنس‌هایی از اونور مرز! گشت طبیعت در شهر لک لک ها، دیدار از قدیمی ترین قرآن جهان و نوشته شده بر روی پوست آهو، گشت منطقه پالنگان و پیاده روی و طبیعت گردی در حاشیه رودخانه سیروان.

منطقه سفر : کردستان

نـوع فعـالـیت :  پیاده روی و کوهپیمایی متوسط، روزانه بین 2 الی 4 ساعت در مسیر های ساده. ضمناً مسافت تهران تا پالنگان 580 کیلومتر و با اتوبوس در شرایط عادی 8 ساعت می باشد. همچنین طی سه روز سفرمان 400 کیلومتر از جاده های کوهستانی را در استان کردستان با همان اتوبوسی که در اختیار تور است طی خواهیم نمود.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
یک شنبه
97/03/13
حرکت شبانه به سوی اتوبان ساوه و ادامه تا کردستان.
دوشنبه
97/03/14
صبحگاهان رسیدن به پالنگان و گشت و گذار در کنار رود سیروان، صرف صبحانه و ادامه تا سنندج، دیدار از خانه زیبای کردها برای آشنایی با فرهنگ مردمان آن دیار، بازدید از موزه شهر و اشیاع حیرت انگیز به دست آمده از غار قوری قلعه، صرف ناهار و ادامه به سوی مریوان برای تحویل گرفتن اتاق‌های هتل، گشت عصرگاهی دریاچه زریوار و قایق سواری در غروب رویایی و دل انگیز دریاچه، صرف شام(ماهی کباب زریوار) در رستوران کنار دریاچه با طبخ کردستانی، بازگشت به هتل برای استراحت.
سه شنبه
97/03/15
صرف صبحانه و حرکت به سوی روستای سنگی اورامان تخت، دیدار و عکاسی ازمناظر و چشم اندازهای گردنه ژالانه، روستا گردی و دیدار از بافت بومی و معماری خشکه چین اورامان تخت، صرف ناهار و رفتن به شهر طبیعی لک لک ها، شهری که توسط خود این پرندگان بزرگ و زیبا ساخته شده و زندگی آرامشان در آنجا جریان دارد، گشت و گذار و عکاسی از این پدیده زیبا، بازگشت به هتل و وقت آزاد برای گشت بازار مریوان(در صورت باز بودن)و خرید سوغات از اجناسی که از آن طرف مرز آمده،صرف شام و استراحت.
چهارشنبه
97/03/16
تحویل دادن اتاقها و صرف صبحانه، رفتن به روستای نگل و دیدار از قدیمی ترین قرآن جهان که بر روی پوست آهو نوشته شده، صرف ناهار در رستوران و ادامه به سوی همدان، دیدار از مقبره باباطاهر عریان و گشت بازار سفال و سرامیک، خرید سوغات و بازگشت به سوی تهران، رسیدن به میدان آرژانتین حدود ساعت 22.

 

خدمات

وسیله نقلیه مسافرتی: اتوبوس VIP تختخواب شو 25 نفره در اختیار تور.

اقامت: 2 شب اقامت در هتل 4 ستاره زریوار  در کنار دریاچه.

وعده ‏های غذایی شامل: 3 وعده صبحانه،1 وعده ناهار، 1 وعده شام و میان وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
یک شنبه
97/03/13
- - گردشگر
در رستوران
استراحت در اتوبوس VIP
دوشنبه
97/03/14
اسپیلت البرز
در
طبیعت
گردشگر
در رستوران
اسپیلت البرز
در رستوران

هتل 4 ستاره
زریوار

سه شنبه
97/03/15
اسپیلت البرز
در
رستوران هتل
اسپیلت البرز
در رستوران
گردشگر
در رستوران
هتل 4 ستاره
زریوار
چهارشنبه
97/03/16
اسپیلت البرز
در
رستوران هتل
گردشگر
در رستوران
- -

سایر خدمات :  راهنمای مجرب، تمامی ورودیه ها و قایق سواری، بیمه مسئولیت مدنی سفر.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1397/03/13 ساعت 21:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1397/03/16 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

داروی مصرفی شخصی، شناسنامه، لباس گرم اضافه، لیوان شخصی، کفش کوه پیمایی سبک، قمقمه آب (پر شده)، ملحفه (2 عدد)

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی، دوربین عکاسی، فلاسک کوچک چای (پر شده در منزل)
 

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی¬ گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را دریافت کند. اسپیلت البرز از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرز قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرز در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت