تور نوروز قشم، هنگام و هرمز (با قطار) - هتل

(ظرفیت تکمیل)| 5.5 روزه
قیمت: 14,900,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور نوروز قشم، هنگام و هرمز (با قطار) - هتل
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: یک سفر کامل و جذاب در قالب طبیعت گردی و دریا نوردی در جزایر قشم و هنگام و هرمز، رفت و برگشت سفر با قطار چهار تخته درجه یک، دیدار از جزایر ناز و تماشای دلفین‏های بازیگوش، گشت دره‏ ستاره‌ها و ساحل نقره فام جزیره هنگام، بازدید ازکارگاه‏ لنج‏ سازی سنتی، تنگه‏ اعجاب انگیز چاه‏کوه، بندر بادگیرها (لافت) و غروب دل انگیزش، جنگل حرا و تماشای پرندگان وحشی، بازدید از قلعه پرتغالی ها، طبیعت گردی در میان کوههای رنگین جزیره بومی هرمز، دره مجسمه ها و بازدید از معدن خاک سرخ خوراکی، و عکاسی از این جزیره زیبا.

منطقه سفر: هرمزگان/سواحل و جزایر بومی.

نـوع فعـالـیت : طبیعت گردی،  قایق سواری و پیاده روی متوسط و دیدار از جاذبه ها به طور متناوب در طول روزهای سفر.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
دو شنبه
96/12/28
حرکت قطار چهار تخته درجه یک راس ساعت 12:20 به سوی بندر عباس، پذیرایی میان وعده و معارفه کوپه به کوپه، صرف شام و استراحت.
سه شنبه
96/12/29
صبحگاهان صرف صبحانه در قطار چهار تخته درجه یک و رسیدن به بندر عباس، ترانسفر به اسکله و سفر دریایی به جزیره قشم، رفتن به هتل و صرف ناهار، تحویل گرفتن اتاقها و گشت جنگل حرا و قایق سواری و دیدن پرندگان مهاجر، دیدار از بندر لافت و غروب دل انگیزش، بازگشت به هتل.
چهارشنبه
97/01/01
صرف صبحانه و قایق سواری تا جزیره‏ بومی هنگام، دیدن دلفین‏های بازیگوش و لاکپشتهای دریایی، دیدار از ساحل صخره ای و آکواریم طبیعی، بازگشت به قشم و صرف ناهار در خانه بومیان جزیره، گشت دره اعجاب انگیز چاهکو و لنج سازی سنتی، بازگشت به هتل و قت آزاد برای بازار گردی.
پنج شنبه
97/01/02
صرف صبحانه وحرکت به سوی اسکله برای سفر دریایی به جزیره زیبای هرمز، پیاده روی در کوههای رنگین جزیره هرمز و گشت دره شگفت انگیز مجسمه ها، بازدید از معدن خاک سرخ و قلعه پرتغالی ها، صرف نهار در خانه بومیان جزیره و بازگشت با شناور دریایی به قشم، ادامه به سوی روستای برکه خلف و دیدار از دره ستاره ها، بازگشت به هتل و وقت آزاد برای بازار گردی.
جمعه
97/01/03
صرف صبحانه و وقت آزاد تا ساعت 9:00، حرکت به سوی اسکله برای سوار شدن به شناور دریایی و رفتن به بندر عباس، ترانسفر از اسکله بندرعباس تا ایستگاه راه آهن، حرکت قطار چهار تخته درجه یک راس ساعت 12:10 برای بازگشت به تهران.
شنبه
97/01/04

صبحگاهان رسیدن به ایستگاه راه آهن تهران.

 

خدمات

وسیله نقلیه مسافرتی : بلیت رفت برگشت قطار چهار تخته درجه یک، قایق و وسیله نقلیه توریستی متناسب با تعداد نفرات برای گشتهای منطقه.

در صورت تمایل به سفر هوایی، جهت تهیه بلیط هواپیما لطفا هر چه سریعتر با بخش فروش اسپیلت البرز تماس حاصل فرمائید تا در صورت موجود بودن پرواز، برای شما اقدامات لازم صورت پذیرد.

اقامت : 3 شب هتل  4 ستاره ساحلی خلیج فارس .

وعده های غذایی : 3 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار و میان وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
دو شنبه
96/12/28
- - گردشگر
در
رستوران قطار
استراحت در
قطار چهارتخته درجه یک
سه شنبه
96/12/29
گردشگر
در قطا
ر
گردشگر
در رستوران هتل
گردشگر
در هتل
هتل
4 ستاره
چهارشنبه
97/01/01
اسپیلت البرز
در رستوران هتل
اسپیلت البرز
در خانه محلی
گردشگر
در هتل
هتل
4 ستاره
پنج شنبه
97/01/02
اسپیلت البرز
در رستوران هتل
اسپیلت البرز
در خانه محلی
گردشگر
در هتل
هتل
4 ستاره
جمعه
97/01/03
اسپیلت البرز
در رستوران هتل
گردشگر
در رستوران قطار
گردشگر
در
رستوران قطار
استراحت در
قطار چهارتخته درجه یک
جمعه
97/01/03
گردشگر
در رستوران قطار
- - -

سایر خدمات : راهنمای مجرب، بیمه، و کلیه ورودیه ‏ها، کلیه هزینه ‏های قایق ‏سواری و حمل و نقل‏های محلی.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1396/12/28 ساعت 12:20
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1397/01/04 ساعت 09:00
محل حرکت:
ایستگاه راه آهن تهران (سالن اصلی). جلوی ماکت قرآن . لطفا یک ساعت قبل در محل حضور یابید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

داروی مصرفی شخصی، شناسنامه، لباس مناسب طبیعت گردی، لیوان شخصی، کفش کوه پیمایی سبک، کوله پشتی کوچک یک روزه، پانچو برای مواقع بارانی، قمقمه آب (پر شده)، لباس اضافه، کلاه و عینک آفتابی

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

دستمال کاغذی، دفترچه یادداشت و قلم، دستمال مرطوب، دوربین عکاسی، فلاسک کوچک ، چای (پر شده در منزل)، کرم ضد آفتاب، شارژر (موبایل، دوربین و...)، لوازم استحمام، مسواک و خمیر دندان، نقشه ای از منطقه

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرزثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را دریافت کند. اسپیلت البرزاز رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرزقبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرزدر این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرزکه به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت