تور پاشاکلا (زمزمه طبیعت)

| 2 روزه
قیمت: 2,850,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور پاشاکلا (زمزمه طبیعت)
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: گشت و گذار در طبیعت اغلب مه گرفته جنگل های  پاشا کلا، عکاسی از شالیزارهای روستا و مناظر بی بدیل منطقه، پیاده روی در جنگل و عبور در بستر رودخانه همراه با  آب بازی شعف انگیز،  شب نشینی دور آتش در خنکای روستا.

منطقه : مازندران / سوادکوه.

میزان فعالیت در برنامه: رودخانه نوردی و آب بازی، پیاده روی و کوه پیمائی متوسط در جنگل و مرتع (روزانه 3 تا 4 ساعت اختیاری) مسیر 200 کیلومتری تهران تا منطقه در شرایط عادی و بدون توقف 4 ساعت می‌باشد. (ترافیک جاده ای در روزهای تعطیل غیر قابل پیش بینی می باشد. لذا در صورت طولانی شدن مسیر سفر در رفت و برگشت، حوصله و شکیبایی شما گردشگران محترم را می طلبد.)

روز(ها) شرح برنامه روزانه
جمعه
96/07/07
حرکت ساعت 05:00 صبح ،صرف صبحانه در رستوران،  بازدید از چشمه شوراب و پل ورسک، ادامه با ماشین تا رسیدن به پاشاکلا، صرف ناهار در طبیعت، پیاده روی در جنگل، اسکان در خانه روستایی، صرف شام و شب نشینی دور آتش.
شنبه
96/07/08
صرف صبحانه، پیاده روی  در مسیری رودخانه ای و حاشیه شالیزارهای  منطقه، حرکت با ماشین به سوی زیرآب، صرف ناهار در رستوران وباز گشت به سوی تهران، رسیدن حدود ساعت 22

 

خدمات

وسیله مسافرتی : متناسب با تعداد نفرات.

اقامت : 1شب اقامت در خانه روستایی.

وعده های غذایی : 2 وعده صبحانه، 1 وعده شام و پذیرایی میوه در میان وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
جمعه
96/07/07
به عهده اسپیلت در
رستوران
به عهده  گردشگر قابل حمل
در طبیعت
به عهده اسپیلت در
خانه محلی
خانه روستایی
شنبه
96/07/08
به عهده اسپیلت در
خانه محلی
به عهده  گردشگر در
رستوران
- -

سایر خدمات : راهنمای طبیعت گردی و بیمه مسئولیت مدنی.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1300/07/07 ساعت 05:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1300/07/08 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، روبروی فروشگاه شهروند، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

 لـوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

کفش کوه پیمایی سبک،و علاوه بر آن یک جفت کفش مناسب عبور از آب رودخانه، مثل صندل یا گالش( چکمه بدون ساق)، کوله پشتی کوچک یک روزه، باتوم کوه پیمایی،  لباس مناسب طبیعت گردی، کیسه خواب مناسب، زیر انداز انفرادی، کاپشن بادگیر و لباس گرم اضافه، قمقمه آب (پر شده)،یک وعده ناهار قابل حمل، لیوان و ظروف شخصی، هد لمپ ، داروی مصرفی شخصی، کوله پشتی بزرگ یا ساک مناسب که تمام وسایلتان در آن جای گیرد، باتوم کوه پیمایی، کارت شناسایی.

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی برای استراحت داخل ماشین، بالش بادی برای خواب شبانه در خانه محلی ،کلاه و عینک آفتابی، پانچو برای مواقع بارانی، فلاسک کوچک چای (پر شده)، ،  دوربین عکاسی، کتاب  اطلس راه های ایران .

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپلت ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 6221061041773641

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 801250686

شماره شبا: 120540103680100025068006

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت