تور دریاچه گهر، دره نگار و بروجرد

| 4.5 روزه
قیمت: 5,450,000 ریال
قیمت با تخفیف: 5,420,000 ریال
(تخفیف تنها مختص قراردادهای اینترنتی است.)
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور دریاچه گهر، دره نگار و بروجرد
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها : پیاده روی و کوهپیمایی در دامنه های اشترانکوه، دیدار از دریاچه کوهستانی ونیلی رنگ گهر، گشت ساحل و جنگل‏ بید، گذران 2 شب اقامت در خنکای کنار دریاچه و کمپینگ چادر، پیمایش قسمتی ازدره افسانه ای نگار، یک شب اقامت در هتل 4 ستاره زاگرس بروجرد بر فراز تپه‌ای رویایی .

منطقه : لرستان، دورود.

نـوع فعـالـیت : پیاده روی، دره نوردی و کوهپیمایی سنگین. ( روزانه 6 الی 8  ساعت ) در این سفر کوله پشتی ها با قاطر حمل میشود و شما سبک بار پیاده روی خواهید کرد، ضمناً مسافت 450 کیلومتری  تهران تا دورور در شرایط عادی و بدون توقف 7 ساعت می باشد.

خدمات

وسیله مسافرتی : بلیت اتوبوسV I P برای رفتن به شهر دورود و بازگشت از شهر بروجرد به تهران، مینی بوس محلی برای مسیرهای کوهستانی، قاطر جهت حمل کوله پشتی‏ها در مسیر های پیاده روی.

اقامت : 2 شب کمپ کنار دریاچه، یک شب در هتل 3 ستاره.

وعده های غذایی :  4 وعده صبحانه،1 وعده ناهار، 2 وعده شام و پذیرایی میوه.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
پنج شنبه
93/07/17
-
- -
استراحت شبانه در
اتوبوس
جمعه
93/07/18
 اسپیلت
طبیعت
گردشگر قابل حمل
طبیعت
 اسپیلت
طبیعت
کمپینگ چادر
کنار دریاچه
شنبه
92/07/19
 اسپیلت
طبیعت
اسپیلت
طبیعت
 اسپیلت
طبیعت
کمپینگ چادر
کنار دریاچه
یک شنبه
93/07/20
 اسپیلت
طبیعت
گردشگر قابل حمل
طبیعت
گردشگر
هتل
هتل 4 ستاره
زاگرس
دوشنبه
93/07/21
 اسپیلت
هتل
گردشگر قابل حمل
طبیعت
- -

 سایر خدمات : راهنمای طبیعت گردی، بیمه مسئولیت مدنی سفر.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1393/07/17 ساعت 23:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1393/07/21 ساعت 18:00
محل حرکت:
بلوار کشاورز تقاطع امیرآباد. حداقل 30 دقیقه قبل از حرکت در محل قرار حضور یابید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

کفش کوه پیمایی، کوله پشتی کوچک یک روزه، باتوم کوه پیمایی،  لباس مناسب طبیعت گردی، کیسه خواب و زیر انداز مخصوص کیسه خواب، کاپشن بادگیر و لباس گرم اضافه، قمقمه آب (پر شده)، لیوان و ظروف شخصی ، 2 وعده غذای قابل حمل برای ناهار روز دوم و چهارم، هد لمپ، داروی مصرفی شخصی، کوله پشتی بزرگ یا ساک مناسب که تمام وسایلتان در آن جای گیرد، شناسنامه.  

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی برای استراحت داخل ماشین، بالش بادی برای خواب شبانه داخل چادر، نخ و سوزن  و بند کفش اضافه، کلاه و عینک آفتابی، پانچو برای مواقع بارانی، فلاسک کوچک چای(پر شده)، لوازم استحمام وآب تنی، دوربین عکاسی، نقشه استان و یا اطلس راه های ایران.

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپلت ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 6221061041773641

حساب بانک پارسیان: بنام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 6-25068-801

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند: 

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت