یوگا در طبیعت (جنگل و دریاچه ولشت)

(ظرفیت تکمیل)| 2 روزه
قیمت: 2,550,000 ریال
قیمت با تخفیف: 2,520,000 ریال
(تخفیف تنها مختص قراردادهای اینترنتی است.)
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
یوگا در طبیعت (جنگل و دریاچه  ولشت)
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها : پیمایش جنگل زیبای سرپوش تنگه و تجربه لحظاتی آرام با انجام تمرینات یوگا در دل جنگل ، گذران شبی در خنکای کلاردشت، دیدار از دریاچه کوهستانی ولشت، تمرکز و مدیتیشن صبحگاهی  در طبیعت، پیاده روی مفرح در جنگلهای حاشیه رودخانه کلاردشت.

منطقه سفر : مازندران، کلاردشت.

نـوع فعـالـیت : انجام تمرینات یوگا و پیاده روی سبک در جنگل و مرتع(روزانه 1 الی 1.30 ساعت). مسیر تهران تا منطقه نیز با ماشین وبدون توقف 4.30 ساعت می باشد.
 

خدمات

وسیله نقلیه مسافرتی:  متناسب با تعداد نفرات .

اقامت: 1 شب هتل تخت جمشید کلاردشت (واحدهای 2 اتاق خوابه).

وعده ‏های غذایی شامل: 2 وعده صبحانه، 1 وعده ناهار و میان وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
پنج شنبه
93/06/20
 اسپیلت
رستوران

گردشگر
قابل حمل در طبیعت

 گردشگر
هتل
هتل
تخت جمشید
جمعه
93/06/21
 اسپیلت
هتل
 اسپیلت
رستوران
- -

سایر خدمات :  راهنمای مجرب طبیعت‌گردی، بیمه مسئولیت مدنی سفر، تمامی ورودیه‌ها، انجام تمرینات یوگا و مدیتیشن زیر نظر اساتید.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1393/06/20 ساعت 05:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1393/06/21 ساعت 21:00
محل حرکت:
بلوار کشاورز تقاطع امیرآباد. حداقل 30 دقیقه قبل از حرکت در محل قرار حضور یابید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

کفش مناسب کوه پیمایی سبک و پیاده روی در طبیعت ، کوله پشتی کوچک یک روزه، لباس مناسب طبیعت گردی، یوگامت (زیر انداز)، لباس نیمه گرم اضافه، قمقمه آب(پر شده)، لیوان شخصی، داروی مصرفی شخصی، شناسنامه، کوله پشتی بزرگ یا ساک مناسب که تمام وسایلتان در آن جای گیرد .

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی برای استراحت داخل ماشین، کلاه و عینک آفتابی، پانچو برای مواقع بارانی، فلاسک کوچک چای (پر شده)، لوازم استحمام،  دوربین عکاسی، کتاب  اطلس راه های ایران .

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپلت ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 6221061041773641

حساب بانک پارسیان: بنام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 6-25068-801

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

3- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت