تور جنگل های اسالم "پیاده روی نیمه سنگین" (اتوبوس VIP)

(ظرفیت تکمیل)| 2.5 روزه
قیمت: 5,200,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور جنگل های اسالم "پیاده روی نیمه سنگین" (اتوبوس VIP)
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها : پیاده روی در بکر ترین جنگل های انبوه اسالم، عبور از یک ایل راه قدیمی هزار ساله جنگلی با چشمه سارهایی زیبا، گذر از حاشیه رودخانه های دائمی و آشنایی با پوشش گیاهی و جانوری منطقه، ورود از یک رودخانه فرعی به قسمت های بکر مرداب انزلی با قایق و عکاسی از جاذبه های آن.

توجه: پیاده روی "متوسط متمایل به نیمه سنگین" در عمق جنگل های اسالم به صورت سبک بار می باشد (3 ساعت صبح و 2 ساعت بعد از ظهر همراه با استراحتهای لازم در طول مسیر). البته این پیاده روی اختیاریست و همسفرانی که از آمادگی جسمانی کافی برخوردار نیستند می توانند خودشان به گشت های ساده تری در جنگل بپردازند. البته بدون لیدر چون لیدرها با گروه به جنگل می روند. ضمناً مسیر 415 کیلومتری تهران تا اسالم با ماشین و در شرایط عادی جاده ها 7 ساعت می باشد

منطقه : گیلان 

نـوع فعـالـیت : 

روز(ها) شرح برنامه روزانه
سه شنبه
97/06/27
شبانه با اتوبوس VIP تختخواب شو به سوی اتوبان قزوین حرکت می کنیم و مسیرمان را تا رسیدن به تالش ادامه می دهیم، استراحت شبانه مان داخل اتوبوس VIP خواهد بود.
چهارشنبه
97/06/28
صبحگاهان به تالش می رسیم تا صبحانه را در هتل میل کنیم، بعد از صرف صبحانه سوار بر مینی بوس های محلی شده و جاده های جنگلی را می پیماییم تا به ابتدای مسیر پیاده روی برسیم، حالا در یک "ایل راه قدیمی هزار ساله" و میان جنگل های بکر و انبوه اسالم پیاده روی می کنیم، درمیانه راه و اعماق جنگل صرف ناهار و استراحتی کوتاه داریم، سپس برای بخش دوم پیاده روی آماده می شویم تا با طی مسیر هایی زیبا به حوضچه های جنگلی پرورش ماهی برسیم، در آنجا به استراحتی کوتاه و صرف عصرانه می پردازیم، مسیر جنگل را ادامه داده تا به روستای لاکه تاشون و سپس به هتل برسیم.
پنج شنبه
97/06/29
صبحانه را در هتل میل کرده و می رویم به سوی یکی از اسکله های کم تردد مرداب انزلی، گشت کاملی را در بکر ترین قسمت های مرداب برایتان تدارک دیده ایم تا با عکاسی از مناظر بی بدیل تالاب خاطراتی را ثبت نمایید، ناهارمان را در رستورانی در کنار رودخانه نوش جان کرده و به سوی تهران باز می گردیم. رسیدن به میدان آرژانتین حدود ساعت 22.

 

خدمات

وسیله مسافرتی : اتوبوس VIP تختخواب شو 25 نفره، مینی بوس و قایق برای گشت های منطقه.

اقامت : 1 شب استراحت شبانه داخل اتوبوس و 1 شب در هتل  3 ستاره هدهد تالش

وعده های غذایی : 4 وعده غذا شامل: 2 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
سه شنبه
97/06/27
- - - استراحت شبانه
در اتوبوس VIP
چهارشنبه
97/06/28
 اسپیلت البرز
در رستوران
 اسپیلت البرز
در طبیعت
گردشگر
در
رستوران
هتل 
پنج شنبه
97/06/29
 اسپیلت البرز
در رستوران 
هتل
 اسپیلت البرز
در
رستوران
- -

 سایر خدمات : راهنمای مجرب طبیعت گردی، راهنمای محلی جنگل های منطقه، میوه و پذیرایی های میان وعده، پرداخت ورودیه ها، بیمه مسئولیت مدنی سفر

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1300/06/27 ساعت 23:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1300/06/29 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی، کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

باتوم کوه پیمایی داروی مصرفی شخصی هد لمپ
شناسنامه لباس مناسب طبیعت گردی لباس گرم اضافه
لیوان شخصی کفش کوه پیمایی سبک کوله پشتی بزرگ
کوله پشتی کوچک یک روزه پانچو برای مواقع بارانی زیرانداز انفرادی
قمقمه آب (پر شده) ملحفه (2 عدد) لباس اضافه

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی دستمال مرطوب دوربین عکاسی
فلاسک کوچک چای (پر شده در منزل) کرم ضد آفتاب کلاه و عینک آفتابی
لوازم استحمام نقشه ای از منطقه
 

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی¬ گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را دریافت کند. اسپیلت البرز از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرز قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرز در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت