تورگیله بوم قاسم آباد

| 2 روزه
قیمت: متعاقبا اعلام می گردد.
تورگیله بوم قاسم آباد
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها : دیدار از چشمه دمکش،  تالاب امیر کلایه، پیاده روی در فضای روستایی و جنگلی ، گشت ساحل دریا ، تجربه یک شب اقامت در خانه اصیل گیلکی در گیله بوم قاسم آباد و طعم خوش غذای محلی گیلانی.

منطقه : گیلان، قاسم آباد سفلی.

نـوع فعـالـیت : طبیعت گردی ، گشت روستایی روزانه ( 2 - 4 ساعت) ضمناً مسیر 400 کیلومتری تهران   تا منطقه در شرایط عادی و بدون توقف  با ماشین 6 ساعت می‌باشد.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
پنج شنبه
95/02/02
حرکت به سمت اتوبان قزوین، صرف صبحانه در رستوران ، ادامه مسیر به سمت قاسم آباد سفلی ، تحویل گرفتن  محل اقامت و صرف نهار ، استراحتی کوتاه و رفتن به روستای (فکی جور ارشیا) برای دیدار از چشمه دمکش ،  بازگشت به محل اقامت و صرف شام و شب نشینی.
جمعه
95/02/03
صرف صبحانه و تحویل دادن محل اقامت، گشت ساحل دربا ، صرف ناهار  در رستوران ، بازدید از موزه میراث گیلان ،  ادامه به سوی تهران، رسیدن حدود ساعت  22

 

خدمات

وسیله نقلیه مسافرتی : متناسب با تعداد نفرات جهت رفت و برگشت.

اقامت : 1 شب در خانه محلی تجهیز شده  گیله بوم قاسم آباد.

وعده های غذایی : 2 وعده صبحانه، 1 وعده ناهار، 1 وعده شام و پذیرایی بین روز و پذیرایی شب یلدا.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
پنج شنبه
95/02/02
اسپیلت
رستوران
اسپیلت
گیله بوم
اسپیلت
گیله بوم
خانه محلی
گیله بوم
جمعه
95/02/03
 اسپیلت
گیله بوم
گردشگر
رستوران
- -

 سایر خدمات : لیدر و راهنمای طبیعت گردی، بیمه مسئولیت مدنی سفر کلیه ورودیه ها.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1300/02/02 ساعت 05:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1300/02/03 ساعت 22:00
محل حرکت:
بلوار کشاورز تقاطع امیرآباد. حداقل 30 دقیقه قبل از حرکت در محل قرار حضور یابید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

کفش کوه پیمایی سبک، کوله پشتی کوچک یک روزه، باتوم کوه پیمایی،  لباس مناسب طبیعت گردی،  پانچو برای مواقع بارانی ،کاپشن بادگیر و لباس گرم اضافه، لوازم استحمام وآب تنی ، قمقمه آب(پر شده)، لیوان ، هد لمپ، داروی مصرفی شخصی وکارت شناسایی، کوله پشتی بزرگ یا ساک مناسب که تمام وسایلتان در آن جای گیرد .

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی برای استراحت داخل ماشین، کلاه و عینک آفتابی، فلاسک کوچک چای (پر شده)،  دوربین عکاسی، کتاب  اطلس راه های ایران .

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپلت ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

کارت بانک اقتصاد نوین: به نام سهند عقدایی 6274121152773842

کارت بانک ملت: به نام سهند عقدایی 6104337230183202

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند: 

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت