تور شب یلدا در کویر ریگ زرین

| 3 روزه
قیمت: 3,950,000 ریال
قیمت با تخفیف: 3,920,000 ریال
(تخفیف تنها مختص قراردادهای اینترنتی است.)
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور شب یلدا در کویر ریگ زرین
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها : گشت و پیاده روی با پای برهنه بر روی تپه های ماسه ای ریگ زرین ، بازدید از جاذبه های شهر میبد، همچنین روستای خرانق شامل بافت بومی، کاروانسرا ، قلعه باستانی و مناره جنبان، دیدار از پیر سبز چک چک در کویر، برگزاری مراسم شب یلدا، حافظ خوانی، آشنایی با آداب و رسوم جشن شب یلدا و پذیرایی ویژه.

منطقه : یزد/خرانق  و ریگ زرین

نـوع فعـالـیت : پیاده روی متوسط در کویر ( روزانه 2 الی 4 ساعت ) ضمناً مسیر 650 کیلومتری تهران تا منطقه در شرایط عادی و بدون توقف  با ماشین 9 ساعت می‌باشد .

خدمات

وسیله نقلیه مسافرتی : متناسب با تعداد نفرات.

اقامت : 2 شب در کاروانسرای خرانق.

وعده های غذایی: 3 وعده صبحانه، 1 وعده ناهار، 2 وعده شام و میان وعده ها.

پذیرایی شب یلدا شامل : آجیل، انار، هندوانه، لبو، گندم شادونه، پشمک، شیرینی، پرتقال، نارنگی، سیب، موز و ...

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
یک شنبه
93/09/30
اسپیلت
رستوران
گردشگر
رستوران
اسپیلت
کاروانسرا

کاروانسرا
خرانق

دوشنبه
93/10/01
اسپیلت
کاروانسرا
اسپیلت
قابل حمل
اسپیلت
کاروانسرا

کاروانسرا
خرانق

سه شنبه
93/10/02
اسپیلت
کاروانسرا
گردشگر
رستوران
- -

سایر خدمات: راهنمای طبیعت گردی ، حمل ونقل های محلی ، کلیه ورودیه ها و بیمه مسئولیت مدنی سفر.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1300/09/30 ساعت 05:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1300/09/02 ساعت 22:00
محل حرکت:
بلوار کشاورز تقاطع امیرآباد. حداقل 30 دقیقه قبل از حرکت در محل قرار حضور یابید.
لوازم سفر

لـوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

کفش کوه پیمایی سبک، کوله پشتی کوچک یک روزه، لباس مناسب طبیعت گردی ، کاپشن بادگیر و لباس گرم اضافه، دو عدد ملحفه ، قمقمه آب (پر شده)، لیوان و ظروف شخصی، هد لمپ ، داروی مصرفی شخصی، کوله پشتی بزرگ یا چمدان مناسب که تمام وسایلتان در آن جای گیرد، کارت شناسایی . 

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی برای استراحت داخل ماشین ، کلاه و عینک آفتابی، پانچو برای مواقع بارانی، در صورت تمایل کیسه خواب شخصی ، فلاسک کوچک چای (پر شده)، لوازم استحمام ، دوربین عکاسی، کتاب  اطلس راه های ایران .

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپلت ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

کارت بانک اقتصاد نوین: به نام سهند عقدایی 6274121152773842

کارت بانک ملت: به نام سهند عقدایی 6104337230183202

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام تور، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت