تور صعود قله تفتان (بام لوت) - فولبرد

(ظرفیت محدود)| 3 روزه
قیمت: 8,400,000 ریال + قیمت بلیت هواپیما
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور صعود قله تفتان (بام لوت) - فولبرد
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها : تمرین هوازی در قالب صعودی جذاب به قله آتش فشان تفتان که آرزوی اغلب کوهنوردان است، مرور آموزش های پایه کوهستان توسط سرپرست برنامه و انتقال تجربیات کوهنوردی در حین صعود، عکاسی از مناظر بی بدیل منطقه و دهانه آتش فشان نیمه فعال و حیرت انگیز قله.

سرپرست: کاظم فریدیان

منطقه : سیستان و بلوچستان /  قله آتشفشان تفتان

نـوع فعـالـیت : کوهنوردی سنگین شامل:(بعد از ظهر روز اول 3.30 ساعت صعود تا پناهگاه با شیب متوسط، صبح روز دوم 5 ساعت صعود از پناهگاه تا قله در شیب تند با احتمال عبور از قسمتهایی بر روی برف، بازگشت از قله به پناهگاه 3ساعت و بعد از ظهر نیز برای پایین رفتن از پناهگاه تا کنار ماشین2.30 ساعت).

  شرح برنامه روزانه 

سه شنبه
96
/12/01 

ساعت 5 صبح حضور در سالن فرودگاه مهرآباد جهت تشریفات پرواز، راس ساعت 6 صبح پرواز به سوی زاهدان.
حدوداً ساعت 8 صبح رسیدن به فرودگاه زاهدان و ادامه با وسیله نقلیه توریستی تا رسیدن به قرارگاه جم چن در منطقه "دره گل" مبدا صعود.
ابتدا صرف ناهار و سپس توضیحاتی در ارتباط با منطقه و چگونگی شیوه صعود و سپس تحویل گرفتن پکیج تنقلات بین راه، شروع کوهپیمایی در مسیر پناهگاه با شیب ملایم به شکلی تیمی و آرام و با استراحت های لازم در طول مسیر.
حدوداً ساعت 16 (4 بعد از ظهر) رسیدن به جانپناه معروف "صبح" . استراحتی کوتاه و صعودی مختصر برای هم هوایی، صرف شام و سپس آموزه هایی کوتاه توسط سرپرست تیم در مورد چگونگی برنامه کوهنوردی فردا و چیدن کوله پشتی صعود، استراحت و خواب شبانه.

چهارشنبه
96
/12/02 

بیداری زودهنگام در ساعت4 صبح و تحویل گرفتن پکیج قابل حمل صبحانه و پذیرایی، شروع صعود باز هم به شکل تیمی و آرام با استراحت های لازم تا رسیدن به قله در حدود ساعت 10 صبح.
حالا شما ایستاده اید بر فراز قله ای با آتش فشان نیمه فعال و کاملاً منحصر به فرد و جذاب که آرزوی همه کوهنوردان ایران است، بازدید و عکاسی از دهانه آتش فشان و مناظر بی بدیل اطراف، آشنایی با قله های فرعی منطقه.
حرکت و فرود به سوی جانپناه که حدود ساعت13(یک بعد از ظهر) به پناهگاه برسیم، صرف ناهار و استراحتی کوتاه، ادامه مسیر به سوی پایین دست برای رسیدن به قرارگاه جم چن در حدود ساعت 17(5 بعد از ظهر).   
سوار شدن به وسیله نقلییه تور و حرکت به سوی زاهدان، صرف شام در رستوران و رسیدن به هتل حدود ساعت 21(9 شب).

پنج شنبه
96
/12/03

صرف صبحانه و فرصتی آزاد برای گشت و دیدار از شهر زاهدان، ساعت 11/30 قبل از ظهر تحویل دادن اتاق های هتل و حرکت برای رفتن به فرودگاه، راس ساعت 13(یک بعد از ظهر)پرواز به تهران طول پرواز حدوداً 2 ساعت.

 

خدمات

وسیله مسافرتی: بلیت رفت و برگشت هواپیما و وسیله نقلیه توریستی متناسب با تعداد نفرات ، میدل باس یا اتوبوس محلی در فرودگاه زاهدان مسافر را سوار کرده ودر برگشت روز بعد در هتل پیاده می کند.

اقامت: 1 شب در پناهگاه کوهنوردی، 1شب در هتل 4 ستاره.

وعده های غذایی: 3 وعده صبحانه، 3 وعده ناهار، 2 وعده شام و میان وعدهها

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت

سه شنبه
96
/12/01

پذیرایی رایج
در هواپیما
بر عهده اسپیلت
در طبیعت
بر عهده اسپیلت
در پناهگاه

پناهگاه کوهنوردی

چهارشنبه
96
/12/02

بر عهده اسپیلت
در پناهگاه
بر عهده اسپیلت
قابل حمل در صعود
بر عهده اسپیلت
رستوران

هتل 4 ستاره

پنج شنبه
96
/12/03

بر عهده اسپیلت
در هتل

پذیرایی رایج
در هواپیما
- -

 سایر خدمات: مربی کوهنوردی و کادر سرپرستی، راهنمای محلی، بیمه مسئولیت مدنی سفر.

توجه: در صورت تمایل به استفاده از باربر کوهستان، هزینه آن به عهده کوهنورد می‌باشد.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1396/12/01 ساعت 06:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1396/12/03 ساعت 11:00
محل حرکت:
فرودگاه مهر آباد، لطفا یک ساعت قبل در محل حرکت حضور یابید.
لوازم سفر

لـوازم کوهنوردی که باید همراه داشته باشید:

باتوم کوه پیمایی، جوراب پشمی یا حوله ای، داروی مصرفی شخصی، دستکش پلار، روکش دستکش، زیر انداز مخصوص کیسه خواب، طناب انفرادی، بشقاب، قاشق و چنگال، هد لمپ، شناسنامه، یخ شکن، لباس گرم اضافه، لیوان شخصی، کارت شناسایی معتبر، کاپشن شلوار بادگیر یا گرتکس، کفش نیمه سنگین کوه نوردی، کوله پشتی بزرگ ، کیسه خواب، کوله پشتی کوچک یک روزه، کلاه ضد طوفان، پانچو برای مواقع بارانی، پیراهن شلوار لایه اول، قمقمه آب (پر شده)، کارت ملی، لباس اضافه، کلاه و عینک آفتابی

دیگر لوازم مورد نیاز جهت یاد‌آوری:

دستمال کاغذی، دفترچه یادداشت و قلم، دستمال مرطوب، دوربین عکاسی، فلاسک کوچک چای (پر شده در منزل)، کرم ضد آفتاب، شارژر (موبایل، دوربین و...)، مسواک و خمیر دندان، نخ و سوزن، نقشه ای از منطقه

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرزثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را دریافت کند. اسپیلت البرزاز رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرزقبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرزدر این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرزکه به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت