تور نوروز دریاچه چورت،باداب سورت و دامغان

(ظرفیت تکمیل)| 3 روزه
قیمت: 5,250,000 ریال
(با خرید آنلاین در قرعه کشی ویژه اسپیلت شرکت نمائید.)
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور نوروز دریاچه چورت،باداب سورت و دامغان
دیدنی ها و فعالیت های سفر

تخفیفات تورهای نوروز 95

جاذبه ها: طبیعت گردی و پیاده روی در جنگل، دیدار از دریاچه زیبای چورت ، بازدید از چشمه های رنگین و مبهوت کننده باداب سورت همان اثر طبیعی و ملی به ثبت رسیده که با تلاش صبورانه طبیعت طی میلیون ها سال پدید آمده است، جنگل نوردی و بازدید از دریاچه زیباو جنگلی چورت ، دیدار از دورنمای   قلعه  حسن صباح ، حرکت بسوی دریاچه نمک حاج علی قلی و عکاسی از پلیگونهای زیبای نمک.

منطقه سفر: سمنان / شهمیرزاد .

نـوع فعـالـیت : طبیعت گردی، پیاده روی وکوهپیمایی متوسط در جنگل و مرتع، (روزانه 2 تا 4 ساعت).

روز(ها) شرح برنامه روزانه 

دوشنبه
95
/01/02

حرکت به سمت سمنان ،  صرف صبحانه در رستوران ، ادامه مسیر تا  دامغان ، دورنمای   قلعه  حسن صباح ، رسیدن به دامغان و صرف نهار در رستوران  ،  حرکت بسوی دریاچه نمک حاج علی قلی ، عکاسی و بازدید از دریاچه ، حرکت بسوی سمنان، رفتن به هتل جهت اقامت و صرف شام . 

سه شنبه
95
/01/03

صرف صبحانه ، حرکت به سمت  دریاچه جنگلی چورت یا میانشه ، پیاده روی تا کنار دریاچه از میان جنگل ، صرف نهار در کنار دریاچه ، استراحت کوتاه و عکاسی، بازگشت به هتل ، صرف شام و استراحت .

چهارشنبه
95
/01/04

صرف صبحانه ، حرکت به سوی چشمه های رنگی باداب سورت ، عکاسی و بازدید از این اثر ملی طبیعی بی نظیر ایران ، صرف نهار در رستوران و حرکت به سمت تهران و رسیدن حدود ساعت 22:0 .

 

خدمات

وسیله مسافرتی : متناسب با تعداد نفرات در اختیار.

اقامت : 2 شب اقامت در هتل 4 ستاره دربند.

وعده های غذایی : 3 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار و میان وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت

دوشنبه
95
/01/02

 اسپیلت
رستوران
اسپیلت
رستوران
گردشگر
رستوران
هتل 4 ستاره دربند

سه شنبه
95
/01/03

 اسپیلت
هتل
اسپیلت
کنار دریاچه
گردشگر
رستوران
هتل 4 ستاره دربند

چهارشنبه
95
/01/04

 اسپیلت
هتل
 گردشگر
رستوران
- -

سایر : بیمه مسئولیت مدنی سفر، تمامی ورودیه ها، راهنمای مجرب طبیعت گردی و راهنمای محلی.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1395/01/02 ساعت 05:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1395/01/04 ساعت 22:00
محل حرکت:
بلوار کشاورز تقاطع امیرآباد. حداقل 30 دقیقه قبل از حرکت در محل قرار حضور یابید.
لوازم سفر

لـوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

کفش کوه پیمایی سبک، کوله پشتی کوچک یک روزه،  لباس مناسب طبیعت گردی، کاپشن بادگیر و لباس گرم اضافه، قمقمه آب (پر شده)، لیوان و ظروف شخصی، هد لمپ ، دستکش نخی جهت استفاده در غار ،  داروی مصرفی شخصی، کوله پشتی بزرگ  و مناسب که تمام وسایلتان در آن جای گیرد، باتوم کوه پیمایی، کارت شناسایی.

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی برای استراحت داخل ماشین، بالش بادی برای خواب شبانه داخل چادر، کلاه و عینک آفتابی، پانچو برای مواقع بارانی،  فلاسک کوچک چای (پر شده)، دوربین عکاسی، کتاب  اطلس راه های ایران، ساز موسیقی شخصی.

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپلت ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

کارت بانک اقتصاد نوین: به نام سهند عقدایی 6274121152773842

کارت بانک ملت: به نام سهند عقدایی 6104337230183202

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت