تور صعود قله الوند و شهر همدان

(ظرفیت تکمیل)| 2.5 روزه
قیمت: 3,800,000 ریال
قیمت با تخفیف: 3,770,000 ریال
(تخفیف تنها مختص قراردادهای اینترنتی است.)
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور صعود قله الوند و شهر همدان
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها : تمرین هوازي در قالب صعودی جذاب به قله الوندو عبور از مسیر های زیبا ، مرور آموزش هاي پايه، و انتقال تجربيات كوهپيمايي در حين صعود و دیدار از جاذبه های شهر همدان.

منطقه : همدان

نـوع فعـالـیت : كوهپيمايي نيمه سنگين به شکلی تیمی و آرام با استراحت های لازم در طول مسیر. مسافت تهران تا همدان323 کیلومتر که با ماشین در شرایط عادی و بدون توقف 4 ساعت میباشد.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
پنج شنبه
94/02/10
حرکت شبانه به سمت همدان با اتوبوس VIP.
جمعه
94/02/11
ورود به شهر همدان ، حرکت به سمت گنجنامه ،پذیرایی مختصر صبحگاهی و حرکت به سمت میدان میشان ، صرف صبحانه در میدان میشان ،ادامه به سمت قله و صعود قله الوند ، استراحت کوتاه در قله و عکاسی از مناظر زیبا، ادامه به سمت کلاغ لانه و صعود قله کلاغ لانه ، استراحت مختصر در قله و بازگشت به پناهگاه ، صرف نهار در پناهگاه و ادامه تا گنجنامه ، بازدید از آبشار و کتیبه های گنجنامه و بازگشت به هتل ، صرف شام و وقت آزاد.
شنبه
94/02/12
صرف صبحانه در هتل، بازدید از شهر همدان و صرف نهار ، حرکت به تهران با اتوبوس VIP

 

خدمات

وسیله مسافرتی: بلیت رفت و برگشت تهران به همدان با اتوبوس VIP، وسيله اياب و ذهاب محلی.

اقامت: یک شب در هتل 4 ستاره.

وعده های غذایی: 2 وعده صبحانه، 1 وعده ناهار، چای و تنقلات طی روز در کوهستان.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
پنج شنبه
94/02/10
- - - استراحت شبانه
اتوبوس
جمعه
94/02/11
اسپیلت
پناهگاه
کوهنورد
پناهگاه
کوهنورد
رستوران
هتل 4 ستاره
شنبه
94/02/12
اسپیلت
هتل
اسپیلت
رستوران
- -

سایر خدمات :  تيم سرپرستي مجرب، بيمه، آموزشهایی از مباحث کوهستان.

 

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1394/02/10 ساعت 23:55
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1394/02/12 ساعت 22:00
محل حرکت:
بلوار کشاورز تقاطع امیرآباد. حداقل 30 دقیقه قبل از حرکت در محل قرار حضور یابید.
لوازم سفر

لـوازم کوهنوردی که باید همراه داشته باشید:

كفش كوهپيمايي متناسب با فصل بهار و عبور از معابر برفی (ساق دار)، گتر،  باتوم کوهنوردی، پوشاك مناسب فصل (پيراهن آستين بلند، گرتکس یا بادگیر، كلاه لبه دار، دستكش سبك ، کاپشن وكلاه پلار،  كوله پشتي يك روزه كوهنوردي ( 25 يا 30 ليتري )،  زير انداز انفرادي،  قمقمه آب ( 1.5 ليتري كه در منزل پر شده باشد )، كرم ضد آفتاب، عینک آفتابی،  چراغ قوه،   ليوان و ظروف شخصی،  يك وعده نهار قابل حمل،  اگر تحت درمان خاصي هستيد داروی مصرفی خود را همراه داشته باشيد .

دیگر لوازم مورد نیاز جهت یاد‌آوری:

فلاسک انفرادی چاي ( كه در منزل پر شده باشد)، دوربين عكاسي ، چراغ گاز كوچك خوراك پزي، نقشه منطقه.

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپلت ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

کارت بانک اقتصاد نوین: به نام سهند عقدایی 6274121152773842

کارت بانک ملت: به نام سهند عقدایی 6104337230183202

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند: 

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت