تور صعود قله الوند و شهر همدان

(ظرفیت تکمیل)| 2.5 روزه
قیمت: 3,800,000 ریال
قیمت با تخفیف: 3,770,000 ریال
(تخفیف تنها مختص قراردادهای اینترنتی است.)
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور صعود قله الوند و شهر همدان
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها : تمرین هوازي در قالب صعودی جذاب به قله الوندو عبور از مسیر های زیبا ، مرور آموزش هاي پايه، و انتقال تجربيات كوهپيمايي در حين صعود و دیدار از جاذبه های شهر همدان.

منطقه : همدان

نـوع فعـالـیت : كوهپيمايي نيمه سنگين به شکلی تیمی و آرام با استراحت های لازم در طول مسیر. مسافت تهران تا همدان323 کیلومتر که با ماشین در شرایط عادی و بدون توقف 4 ساعت میباشد.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
پنج شنبه
94/02/10
حرکت شبانه به سمت همدان با اتوبوس VIP.
جمعه
94/02/11
ورود به شهر همدان ، حرکت به سمت گنجنامه ،پذیرایی مختصر صبحگاهی و حرکت به سمت میدان میشان ، صرف صبحانه در میدان میشان ،ادامه به سمت قله و صعود قله الوند ، استراحت کوتاه در قله و عکاسی از مناظر زیبا، ادامه به سمت کلاغ لانه و صعود قله کلاغ لانه ، استراحت مختصر در قله و بازگشت به پناهگاه ، صرف نهار در پناهگاه و ادامه تا گنجنامه ، بازدید از آبشار و کتیبه های گنجنامه و بازگشت به هتل ، صرف شام و وقت آزاد.
شنبه
94/02/12
صرف صبحانه در هتل، بازدید از شهر همدان و صرف نهار ، حرکت به تهران با اتوبوس VIP

 

خدمات

وسیله مسافرتی: بلیت رفت و برگشت تهران به همدان با اتوبوس VIP، وسيله اياب و ذهاب محلی.

اقامت: یک شب در هتل 4 ستاره.

وعده های غذایی: 2 وعده صبحانه، 1 وعده ناهار، چای و تنقلات طی روز در کوهستان.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
پنج شنبه
94/02/10
- - - استراحت شبانه
اتوبوس
جمعه
94/02/11
اسپیلت
پناهگاه
کوهنورد
پناهگاه
کوهنورد
رستوران
هتل 4 ستاره
شنبه
94/02/12
اسپیلت
هتل
اسپیلت
رستوران
- -

سایر خدمات :  تيم سرپرستي مجرب، بيمه، آموزشهایی از مباحث کوهستان.

 

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1394/02/10 ساعت 23:55
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1394/02/12 ساعت 22:00
محل حرکت:
بلوار کشاورز تقاطع امیرآباد. حداقل 30 دقیقه قبل از حرکت در محل قرار حضور یابید.
لوازم سفر

لـوازم کوهنوردی که باید همراه داشته باشید:

كفش كوهپيمايي متناسب با فصل بهار و عبور از معابر برفی (ساق دار)، گتر،  باتوم کوهنوردی، پوشاك مناسب فصل (پيراهن آستين بلند، گرتکس یا بادگیر، كلاه لبه دار، دستكش سبك ، کاپشن وكلاه پلار،  كوله پشتي يك روزه كوهنوردي ( 25 يا 30 ليتري )،  زير انداز انفرادي،  قمقمه آب ( 1.5 ليتري كه در منزل پر شده باشد )، كرم ضد آفتاب، عینک آفتابی،  چراغ قوه،   ليوان و ظروف شخصی،  يك وعده نهار قابل حمل،  اگر تحت درمان خاصي هستيد داروی مصرفی خود را همراه داشته باشيد .

دیگر لوازم مورد نیاز جهت یاد‌آوری:

فلاسک انفرادی چاي ( كه در منزل پر شده باشد)، دوربين عكاسي ، چراغ گاز كوچك خوراك پزي، نقشه منطقه.

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپلت ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

کارت بانک اقتصاد نوین: به نام سهند عقدایی 6274121152773842

کارت بانک ملت: به نام سهند عقدایی 6104337230183202

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند: 

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.

نظرات و عکس های همسفران اسپیلت
امتیاز تور :
تعداد نظرات : 0
عالی:
0
خوب:
0
متوسط:
0
ضعیف:
0
خیلی ضعیف:
0
امتیازات و عکس های همسفران

کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت