تور دریاچه ارومیه تا دریاچه دالامپر (اتوبوس VIP)

(ظرفیت تکمیل) (ظرفیت محدود)| 3.5 روزه
قیمت: 6,650,000 ریال
(با خرید آنلاین در قرعه کشی ویژه اسپیلت شرکت نمائید.)
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور دریاچه ارومیه تا دریاچه دالامپر (اتوبوس VIP)
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: دریاچه مرزی دالامپر، بازدید از آبشار سوله دوکل ، دیدار از سیاه چادر عشایر، عکاسی و آشنایی با قلل نوار مرزی بین سه کشور(ایران و ترکیه و عراق) ،گشت و گذار در تاکستانهای انگور، دیدار از بافت بومی شهر ارومیه و آتشکده آجری سه گنبد، کلیساهای شرق آشور و مریم مقدس، بازدید و گشت ساحل دریاچه ارومیه بزرگترین دریاچه داخلی ایران و دومین دریاچه آب شور جهان، خرید سوغات.

منطقه: آذربایجان غربی/ ارومیه.

نـوع فعـالـیت: شهرگردی و طبیعت گردی نیمه سنگین(ترافیک جاده ای در روزهای تعطیل غیر قابل پیش بینی می باشد. لذا در صورت طولانی شدن مسیر سفر در رفت و برگشت، حوصله و شکیبایی شما گردشگران محترم را می طلبد.).

روز(ها) شرح برنامه روزانه
چهارشنبه
95/05/06
ساعت 22- حرکت به سوی اتوبان کرج با  اتوبوس VIP.
پنج شنبه
95/05/07
صبحگاهان رسیدن به ارومیه و صرف صبحانه در هتل، گشت طبیعت در میان تاکستان های انگور، ادامه به سوی دریاچه ارومیه و گشت ساحل، بازگشت به هتل و صرف ناهار، تحویل گرفتن اتاق ها و استراحتی کوتاه، دیدار از بافت بومی شهر زیبای ارومیه و بازدید از آتشکده  سه گنبد، دیدار از کلیساهای شرق آشور و مریم مقدس، خرید سوغات و بازگشت به هتل،  صرف شام و استراحت.
جمعه
95/05/08
بیداری زود هنگام و صرف صبحانه در هتل، حرکت با ماشین محلی در اختیار به سمت دریاچه دالامپر،جیپ سواری در ارتفاعات، آغاز پیاده روی در حاشیه دریاچه، صرف ناهار در طبیعت، گشت تالاب های طبیعی منطقه و بازدید از آبشار سوله دوکل، بازگشت به سمت ارومیه و رفتن به هتل، وقت آزاد تا زمان صرف شام.
شنبه
95/05/09
بیداری در ساعت 7 صبح، صرف صبحانه و تحویل دادن اتاق ها، حرکت به سمت پل میانگذر دریاچه ارومیه بازدید و عکاسی از آن ، گذر از پل میانگذر، ادامه مسیر به سوی تبریز برای صرف ناهار و بازگشت به سوی تهران. رسیدن به تهران حدود ساعت 23.

 

خدمات

وسیله مسافرتی: اتوبوس VIP جهت رفت و برگشت و خودروی محلی جهت حمل و نقل های محلی.

اقامت: 2 شب در هتل 4 ستاره جهانگردی.

وعده های غذایی: 3 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار و پذیرایی روزانه.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
چهارشنبه
95/05/06
 - - -  استراحت شبانه
داخل اتوبوس
پنج شنبه
95/05/07
 برعهده اسپیلت در
رستوران
برعهده اسپیلت در
هتل
بر عهده گردشگر در
هتل

هتل 4 ستاره
جهانگردی

جمعه
95/05/08
برعهده اسپیلت در
هتل
بر عهده گردشگر در
طبیعت
بر عهده گردشگر در
هتل

هتل 4 ستاره
جهانگردی

شنبه
95/05/09
برعهده اسپیلت در
هتل
برعهده اسپیلت در
رستوران
- -

سایر: ورودیه ها، راهنمای طبیعت گردی مجرب، بیمه طبیعت گردی، پذیرایی میان وعده ها.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1395/05/06 ساعت 22:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1395/01/09 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، روبروی فروشگاه شهروند، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لـوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

کفش کوه پیمایی سبک، کوله پشتی کوچک یک روزه برای گشتهای منطقه، لباس مناسب طبیعت گردی،لباس اضافه و پانچو برای مواقع بارانی، لوازم استحمام،  قمقمه آب(پرشده)، لیوان شخصی، داروی مصرفی شخصی، شناسنامه.

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

کلاه و عینک آفتابی، فلاسک کوچک چای (پر شده)، دوربین عکاسی، نقشه منطقه.

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپلت ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 6221061041773641

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 801250686

شماره شبا: 120540103680100025068006

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت