تور رفتینگ در رودخانه خروشان (قایق رانی و آب بازی)

(ظرفیت تکمیل)| 2.5 روزه
قیمت: 6,200,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور رفتینگ در رودخانه خروشان (قایق رانی و آب بازی)
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها : آموزش و یادگیری فنون مقدماتی قایق سواری در رودخانه های خروشان(رفتینگ)، حدوداً 5 ساعت قایق رانی مهیج در ارمند رود، حسی شعف انگیز با شنا و آب بازی در خنکای رودخانه، پرش از صخره ها و نشاط سرسره بازی به داخل آب، دیدار از چشمه های آب شور و چشمه های آب شیرین، بازدید از تالاب چغاخور در چهارمحال و بختیاری، بازدید از قلعه چالشتر، یک شب اقامت در هتل چهار ستاره و یک دنیا خاطره از این سفر به یادماندنی.

منطقه : چهارمحال و بختیاری

نـوع فعـالـیت :  فعالیت نیمه سنگین با در جه سختی 3 (روز اول 4 تا 5 ساعت قایق رانی) افراد شرکت کننده در این تور لازم است چالاک باشند ولی نیازی به تجربه قبلی ندارد(آموزشهای لازم و ایمنی و حمایت های لازم توسط مربیان قایق رانی صورت می گیرد). ضمناً در این تور از ثبت نام کودکان زیر 12 سال و افراد بزرگ سالی که از چالاکی لازم برخوردار نیستند معذوریم..

روز(ها) شرح برنامه روزانه
سه شنبه
97/05/30
حرکت به سمت جاده قم و ادامه تا چهارمحال و بختیاری.
چهارشنبه
97/05/31
صبحگاهان رسیدن به چهار محال و بختیاری و صرف صبحانه در رستوران، ادامه تا کنار رودخانه ارمند و آموزشی کوتاه به زبان ساده برای چگونگی همکاری در کنترل و هدایت قایق، شروع رفتینگ و قایق رانی شعف انگیز در ارمند رود، آب بازی و شنا در خنکای رودخانه، توقف با قایق در مناطق بکر کنار رودخانه برای صرف میان وعده، هیجان پریدن از صخره ها و سرسره بازی به درون آب، در قسمت هایی از رودخانه بازدید از چشمه های زیبای آب شور و چشمه های آب شیرین، تعویض لباس و صرف ناهار در طبیعت کنار رودخانه، ادامه با ماشین تا هتل و تحویل گرفتن اتاقها و وقت آزاد.
پنج شنبه
97/06/01
صرف صبحانه و گشت اطراف تالاب چغا خور، رفتن به شهر کرد و خرید سوغات، صرف نهار در رستوران و بازگشت به سوی تهران.

 

خدمات

وسیله مسافرتی :  اتوبوسVIP تختخواب شو 25 نفره.

اقامت : 1 شب درهتل 4 ستاره.

وعده های غذایی : 2 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار و میان وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
سه شنبه
97/05/30
- - - استراحت شبانه
داخل اتوبوس VIP
چهارشنبه
97/05/31
اسپیلت البرز
در رستوران
اسپیلت البرز
در طبیعت
گردشگر
در هتل
هتل 4 ستاره
پنج شنبه
97/06/01
اسپیلت البرز
در
هتل
اسپیلت البرز
در
رستوران
- -

 
 سایر خدمات : پرداخت ورودیه ها، بیمه مسئولیت مدنی سفر، راهنمای مجرب طبیعت گردی و در هر قایق حضور یک نفر مربی تخصصی رفتینگ، ارائه آموزش های لازم برای قایق رانی در رودخانه.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1397/05/30 ساعت 21:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1397/06/01 ساعت 22:00
محل حرکت:
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

داروی مصرفی شخصی بشقاب، قاشق و چنگال هد لمپ
لباس مناسب طبیعت گردی لباس گرم اضافه لیوان شخصی
کفش کوه پیمایی سبک کوله پشتی کوچک یک روزه زیرانداز انفرادی
قمقمه آب (پر شده) کارت ملی لباس اضافه

 

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی دستمال کاغذی دستمال مرطوب
دوربین عکاسی فلاسک کوچک چای (پر شده در منزل) کرم ضد آفتاب
کلاه و عینک آفتابی لوازم آب تنی نقشه ای از منطقه

 

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی¬ گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را دریافت کند. اسپیلت البرز از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرز قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرز در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت