تور سرعین تا اردبیل، آبشار گورگور تا دریاچه شورابیل

(ظرفیت تکمیل)| 4 روزه
قیمت: 8,800,000 ریال
(با خرید آنلاین در قرعه کشی ویژه اسپیلت شرکت نمائید.)
تور سرعین تا اردبیل، آبشار گورگور تا دریاچه شورابیل
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها : بازدید از گنبد سلطانیه بزرگترین گنبد آجری جهان، سرعین و چشمه های آبگرم‌ معروف آن (آب درمانی)، اردبیل، مقبره شیخ صفی الدین، منطقه ییلاقی آلوارس و آبشار جور جور، دریاچه شورابیل، گردنه حیران و تله کابین حیرا ن .

منطقه : اردبیل ، سرعین.

نـوع فعـالـیت : پیاده روی وکوه پیمائی سبک (روزانه 1 تا 2 ساعت) ضمناً مسیر تهران تا اردبیل600 کیلومتر و با اتوبوس در شرایط عادی و بدون توقف30/9 ساعت می باشد.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
سه شنبه
94/05/20
حرکت صبحگاهی به طرف جاده قزوین، صرف صبحانه در رستوران، بازدید از گنبد سلطانیه و ادامه تا اردبیل، صرف نهار و ادامه به سرعین و تحویل گرفتن اتاق های هتل صرف شام و استراحت، .
چهارشنبه
94/05/21
صرف صبحانه حرکت به سمت آبشار جور جور و پیست اسکی آلوارس، صرف نهار و گشت سرعین و آب تنی در آبگرم سرعین، بازگشت به هتل صرف شام و استراحت .
پنج شنبه
94/05/22
صرف صبحانه، حرکت به سمت اردبیل، دیدار از دریاچه شورابیل، بازدید از مقبره شیخ صفی الدین اردبیلی، صرف ناهار در رستوران، حرکت به سمت گردنه حیران، تله کابین حیران، بازگشت به هتل و صرف شام.
یکشنبه
94/05/23
تحویل دادن اتاقهای هتل و صرف صبحانه، حرکت ساعت 8 صبح به سوی تهران. (برای دوستانی که از تبریز یا اردبیل قصد بازگشت به اصفهان یا تهران دارند از قبل هماهنگ نمایند.)

 

خدمات

وسیله مسافرتی : اتوبوس VIP 32 نفره در اختیار گروه.

اقامت : 3 شب هتل در 3 ستاره پدرام.

وعده های غذایی : 3 وعده صبحانه،1 وعده ناهارو میان وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
سه شنبه
94/05/20
 اسپیلت
رستوران
 اسپیلت
رستوران
گردشگر
رستوران
هتل 3 ستاره
پدرام
چهارشنبه
94/05/21
 اسپیلت
رستوران
 اسپیلت
رستوران
گردشگر
رستوران
هتل 3 ستاره
پدرام
پنج شنبه
94/05/22
 اسپیلت
رستوران
گردشگر
رستوران
گردشگر
رستوران
هتل 3 ستاره
پدرام
یکشنبه
94/05/23
 اسپیلت
رستوران
گردشگر
رستوران
-
-

 سایر خدمات : راهنمای مجرب، بیمه مسئولیت مدنی، پذیرایی میان وعده ها، کلیه ورودیه ‏های اماکن تاریخی ، استفاده از آب گرم سرعین و تله کابین های گردنه حیران به دلخواه گردشگر و ورودیه آن به عهده ایشان می باشد.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1394/05/20 ساعت 07:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1394/05/23 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین پایانه بیهقی روبروی فروشگاه شهروند . لطفا نیم ساعت قبل در محل قرار حضور یابید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

کفش و لباس مناسب پیاده روی، کاپشن بادگیر و لباس اضافه ، قمقمه آب (پر شده)، لیوان شخصی، داروی مصرفی شخصی و دو عدد ملحفه، لباس شنا جهت استفاده از آبگرم.

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی برای خواب داخل ماشین، فلاسک کوچک چای (پر شده)، کلاه و عینک آفتابی، بارانی ، کرم ضدآفتاب، دوربین عکاسی، نقشه منطقه و یا اطلس راه های ایران.

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپلت ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

کارت بانک اقتصاد نوین: به نام سهند عقدایی 6274121152773842

کارت بانک ملت: به نام سهند عقدایی 6104337230183202 

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند: 

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت