تور سافاری آبشار گزو تا اسکلیم رود - فولبرد

| 2 روزه
قیمت: 4,900,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور سافاری آبشار گزو تا اسکلیم رود - فولبرد
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها : تجربه سفر با خودروهای دو دیفرانسیل و مجهز در جاده های جنگلی و زیبای سواد کوه،عبور از ارتفاعات روستای کارمزد،بازدید از آبشار مرتفع گزو در دل جنگل،پیاده روی و طبیعت گردی در مسیر هایی منحصر به فرد،عبور از رودخانه ی آهکی اسکلیم رود و شنا در این رودخانه ی زیبا، بازدید از دریاچه ی بزرگترین سد خاکی ایران (سدالبرز)، عبور از پارک جنگلی جوارم

منطقه : مازندران

نـوع فعـالـیت : 

روز(ها) شرح برنامه روزانه
پنج شنبه
97/07/12
صبحگاهان حرکت به سمت جاده فیروزکوه، صرف صبحانه، رسیدن به آلاشت و سافاری تا آبشار گزو و بازدید از این آبشار، صرف ناهار در طبیعت، استراحتی کوتاه و حرکت بسمت منطقه لفور، بازدید از دریاچه سد البرز، حرکت بسمت خانه محلی، صرف شام
جمعه
97/07/13
صرف صبحانه، آغاز پیاده روی و کوهپیمایی به سمت رودخانه آهکی، بازدید از رودخانه و شنا در آن، بازگشت به محل اقامت، استراحت کوتاه و صرف ناهار، سافاری در پارک جنگلی جوارم در مسیر بازگشت، رسیدن به تهران حدود ساعت 22

 

خدمات

وسیله مسافرتی :  ماشین آفرود (رونیز و نظیر آن) دو دیفرانسیل مجهز

اقامت :1 شب اقامت خانه محلی.

وعده های غذایی : 5 وعده غذا شامل: 2 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار، 1 وعده شام

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
پنج شنبه
97/07/12
 اسپیلت البرز 
در رستوان
اسپیلت البرز
در
طبیعت
اسپیلت البرز
در
خانه محلی
خانه محلی
جمعه
97/07/13
اسپیلت البرز 
در خانه محلی
اسپیلت البرز
در
طبیعت
- -

سایر خدمات : پشتیبانی در تمام طول مسیر، راهنمای مجرب طبیعت گردی، راهنمای محلی، بیمه مسئولیت مدنی سفر ، پرداخت ورودیه ها.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1300/07/12 ساعت 05:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1300/07/13 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، روبروی فروشگاه شهروند، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لـوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

باتوم کوه پیمایی داروی مصرفی شخصی زیر انداز مخصوص کیسه خواب
بشقاب، قاشق و چنگال هد لمپ لباس مناسب طبیعت گردی
لباس گرم اضافه لیوان شخصی کفش کوه پیمایی سبک
کیسه خواب کوله پشتی کوچک یک روزه قمقمه آب (پر شده)

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی دستمال کاغذی دستمال مرطوب
دوربین عکاسی فلاسک کوچک چای (پر شده در منزل) کرم ضد آفتاب
کلاه و عینک آفتابی نقشه ای از منطقه

 

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپلت ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

کارت بانک اقتصاد نوین: به نام سهند عقدایی 6274121152773842

کارت بانک ملت: به نام سهند عقدایی 6104337230183202

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت