تور دریاچه الندان و غار دربند

| 2 روزه
قیمت: 2,350,000 ریال
(با خرید آنلاین در قرعه کشی ویژه اسپیلت شرکت نمائید.)
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور دریاچه الندان و غار دربند
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها : طبیعت گردی و پیاده روی در جنگل، دیدار از دریاچه رویایی پلی (الندان)و تجربه یک شب اقامت در کمپ (چادر) کنار این دریاچه جنگلی، دیدار از غار شگفت انگیز و زیبای دربند شهمیرزاد ، بازدید از درخت کهنسال کمان رستم .

منطقه : مازندران و سمنان.

نـوع فعـالـیت : طبیعت گردی، پیاده روی وکوهپیمایی متوسط در جنگل و مرتع، (روزانه 2 تا 3 ساعت). ضمناً مسیر350 کیلومتری تهران تا دریاچه الندان با ماشین و بدون توقف 6 ساعت است.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
پنج شنبه
94/09/26
حرکت به سمت جاده گرمسار، صرف صبحانه در رستوران، ادامه مسیر تا کیاسر و سپس جنگل الندان، پیاده روی تا دریاچه بدون کوله پشتی و سبک بار حدود 45 دقیقه ، صرف ناهار در طبیعت، وقت آزاد برای گشت اطراف دریاچه و برپایی کمپ ، صرف شام و شب نشینی دور آتش.
جمعه
94/09/27
ساعت 6 صبح بیداری، عکاسی صبحگاهی از مناظر، جمع آوری کوله پشتی ها و چادر ها، صرف صبحانه، سوار شدن به ماشین و حرکت به سمت شهمیرزاد و بازدید از غار دربند ، صرف ناهار ، بازدید از درخت کهن سال کمان رستم و بازگشت به سوی تهران .
خدمات

وسیله مسافرتی : متناسب با تعداد نفرات.

اقامت :1 شب اقامت کمپ با چادر.

وعده های غذایی : 2 وعده صبحانه،1 وعده ناهار و 1 وعده شام، پذیرایی میان وعده.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
پنج شنبه
94/09/19
 اسپیلت
رستوان
اسپیلت
کنار دریاچه
اسپیلت
کنار دریاچه
کمپ
جمعه
94/09/20
اسپیلت
کنار دریاچه
 گردشگر
رستوران
- -

سایر خدمات : ورودیه ها، راهنمای مجرب طبیعت گردی و بیمه مسئولیت مدنی.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1300/09/26 ساعت 05:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1300/09/27 ساعت 22:00
محل حرکت:
بلوار کشاورز تقاطع امیرآباد. حداقل 30 دقیقه قبل از حرکت در محل قرار حضور یابید.
لوازم سفر

لـوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

کفش کوه پیمایی سبک، کوله پشتی کوچک یک روزه، لباس مناسب طبیعت گردی، کیسه خواب مناسب و زیر انداز مخصوص کیسه خواب، کاپشن بادگیر و لباس گرم اضافه، قمقمه آب (پر شده)،یک وعده ناهار قابل حمل، لیوان و ظروف شخصی، هد لمپ ، داروی مصرفی شخصی، کوله پشتی بزرگ و مناسب که تمام وسایلتان در آن جای گیرد، باتوم کوه پیمایی، کارت شناسایی.

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی برای استراحت داخل ماشین، بالش بادی برای خواب شبانه داخل چادر، کلاه و عینک آفتابی، پانچو برای مواقع بارانی، فلاسک کوچک چای (پر شده)، دوربین عکاسی، کتاب اطلس راه های ایران ، کرم یا اسپر ی ضد حشره.

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپلت ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

کارت بانک اقتصاد نوین: به نام سهند عقدایی 6274121152773842

کارت بانک ملت: به نام سهند عقدایی 6104337230183202

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت