تور همدان،غار علیصدر، ورکانه ( اتوبوس VIP) - اقامتگاه بوم گردی

| 2 روزه
قیمت: 3,650,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور همدان،غار علیصدر، ورکانه ( اتوبوس VIP) - اقامتگاه بوم گردی
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها : اقامتی فراموش نشدنی در یکی از خانه های سنتی روستای "امزاجرد همدان" با موسیقی محلی، بازدید از روستای سنگی و رنسانسی ورکانه، دیدار از غار آبی علیصدر، پیاده روی در کوچه باغات گردو، گشت آبشار و کتیبه های باستانی گنج نامه، دیدار ازآرامگاه بوعلی سینا و باباطاهر، گشت میدان اصلی و بازار سنتی همدان، سایت باستانی هگمتانه، زیارتگاه یهودیان همدان" آرامگاه استر و مردخای"، خرید سوغات از بزرگترین بازار سفال و سرامیک ایران در لاله جین، دیدار از  گنبد علویان و یک دنیا خاطرات خوش از این سفر کامل همدان گردی.

منطقه : همدان.

نـوع فعـالـیت :  فعالیت سبک با درجه سختی 1یا به عبارتی روزانه 1 الی 2 ساعت شهرگردی وپیاده روی سبک برای بازدید از جاذبه های تاریخی و طبیعت

روز(ها) شرح برنامه روزانه
پنج شنبه
97/07/05
حرکت به سمت اتوبان ساوه و صرف صبحانه در رستوران، ادامه تا غار علیصدر و قایق سواری در آب راهه های زیبای غار، بازدید و عکاسی از تالار های این غار بی نظیر، گشت لاله جین(مرکز سفال و سرامیک ایران) و بازدید از کارگاه ها ی سفالگری، خرید سوغات و صرف نهار در دیزی سرای لاله جین، طبیعت گردی در گنج نامه و بازدید از آبشار و کتیبه های منحصربه فرد آن، گشت عصرگاهی در روستای رنسانسی ورکانه و کوچه باغات قدیمی، بازدید و اقامت در روستای کاملاً سنتی امزاجرد به همراه موسیقی محلی، صرف شام از غذا های لذیذ روستایی.
جمعه
97/07/06
صرف صبحانه در خانه محلی و بازدید ازآرامگاه بوعلی سینا، گشت میدان اصلی شهر و بازار سنتی همدان، بازدید از آرامگاه استرومردخای و صرف نهار، دیدار از محله حاجی و حمام قلعه،بازدید از تپه های باستانی هگمتانه، کلیسای گریگوری استپانوس، آرامگاه باباطاهر وگنبد زیبای علویان، حرکت جهت بازگشت به سوی تهران، رسیدن به میدان آرژانتین حدود ساعت 22

 

خدمات

وسیله مسافرتی : وسیله نقلیه توریستی متناسب با تعداد نفرات

اقامت :1 شب در خانه محلی.

وعده های غذایی : 2 وعده صبحانه، 1 وعده ناهار، 1 وعده شام، پذیرایی میان وعده.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
پنج شنبه
97/07/05
اسپیلت البرز
در رستوان
گردشگر
در رستوران
اسپیلت البرز
در خانه محلی
خانه محلی
جمعه
97/07/06
اسپیلت البرز
در خانه محلی
اسپیلت البرز
در رستوران
- -

سایر خدمات : کلیه ورودیه ها بر عهده آژانس به جز غار علیصدر که بر عهده گردشگر می باشد، راهنمای مجرب طبیعت گردی و بیمه مسئولیت مدنی سفر.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1300/07/05 ساعت 05:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1300/07/06 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لـوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

داروی مصرفی شخصی لباس مناسب طبیعت گردی لیوان شخصی
قمقمه آب (پر شده) ملحفه (2 عدد)

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی دوربین عکاسی فلاسک کوچک چای (پر شده در منزل)
نقشه ای از منطقه  

 

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی¬ گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را اسپیلت البرز از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرز قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرز در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت