تور دریاچه چورت تا دریاچه الندان

| 2 روزه
قیمت: 2,950,000 ریال
(با خرید آنلاین در قرعه کشی ویژه اسپیلت شرکت نمائید.)
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور دریاچه چورت تا دریاچه الندان
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها:طبیعت گردی و پیاده روی در جنگل، دیدار از دریاچه رویایی چورت و تجربه یک شب اقامت در کمپینگ (چادر) کنار این دریاچه جنگلی به همراه صرف جوجه کباب لذیذ و آتشی، طبیعت گردی و پیاده روی در جنگل های بکر کیاسر، بازدید از دریاچه جنگلی الندان. گشت طبیعت و دیدار از آبشار جذاب سنگ لوه. 

منطقه سفر : مازندران / ساری.

نـوع فعـالـیت :طبیعت گردی، پیاده روی وکوهپیمایی متوسط در جنگل و مرتع، (روزانه 2 تا 4 ساعت). کوله پشتی ها با نیسان تا محل برپایی کمپ حمل می‌شود وشما سبک بار پیاده روی خواهید کرد. به استثنای مواقع بارانی که نیسان تا کمی مانده به کمپ می تواند برود و در آن صورت طبیعت گردان حدوداً 20 دقیقه پایانی، خودشان  می بایست کوله پشتی هایشان را حمل نمایند، ضمناً مسیر320 کیلومتری تهران تا روستای چورت با ماشین و بدون توقف 7 ساعت است. (ترافیک جاده ای در روزهای تعطیل غیر قابل پیش بینی می باشد. لذا در صورت طولانی شدن مسیر سفر در رفت و برگشت، حوصله و شکیبایی شما گردشگران محترم را می طلبد.)

روز(ها) شرح برنامه روزانه
پنج شنبه
95/06/04
حرکت به سمت سمنان و صرف صبحانه در رستوران، ادامه مسیر تا ابتدای جاده نیسان رو و طی قسمتی از مسیر جنگلی به صورت نیسان سواری، شروع پیاده روی در جنگل و صرف ناهار در طبیعت، ادامه پیمایش جنگل تا رسیدن به دریاچه زیبای چورت، برپایی کمپ و وقت آزاد برای گشت اطراف دریاچه، مشارکت گروهی در طبخ جوجه کباب آتشی و صرف شام، شب نشینی دور آتش و استراحت شبانه در سکوت و خنکای کنار دریاچه.
جمعه
95/06/05
صبحگاهان بیداری و صرف صبحانه ای دلچسب، جمع آوری کوله پشتی ها و حرکت برای رفتن به دریاچه الندان،  بازدید و عکاسی از مناظر اطراف دریاچه و صرف ناهار در طبیعت و استراحتی کوتاه، ادامه تا آبشار سنگ لوه و  دیدار از این جاذبه زیبا،  گشت و دیدار از شهمیرزاد و بازگشت به سوی تهران، رسیدن حدود ساعت 22 .

 

خدمات

وسیله نقلیه مسافرتی:  متناسب با تعداد نفرات .

اقامت: 1 شب در کمپ (چادر) .

وعده ‏های غذایی شامل: 2 وعده صبحانه، 1 وعده ناهار، 1 وعده شام و میان وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
پنج شنبه
95/06/04
به عهده اسپیلت در
رستوران
به عهده گردشگر در
طبیعت
به عهده اسپیلت در
کمپ کنار دریاچه
کمپ
(چادر)
جمعه
95/06/05
به عهده اسپیلت در
کمپ کنار دریاچه
به عهده اسپیلت در
طبیعت
- -

سایر خدمات : تمامی ورودیه ها، راهنمای مجرب طبیعت گردی و راهنمای محلی .

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1395/06/04 ساعت 05:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1395/06/05 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، روبروی فروشگاه شهروند، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

کفش کوه پیمایی سبک، لباس مناسب طبیعت گردی، لباس نیمه گرم اضافه، کیسه خواب مناسب و  زیر انداز مخصوص کیسه خواب،  بالش بادی برای خواب شبانه داخل چادر، پانچو برای مواقع بارانی،  باتوم کوه پیمایی، کارت شناسایی ، قمقمه آب (پر شده)، لیوان شخصی، هد لمپ ، داروی مصرفی شخصی، کوله پشتی کوچک یک روزه برای گشتها وعلاوه بر آن یک عدد  کوله پشتی بزرگ یا ساک مناسب که تمام وسایلتان در آن جای گیرد.

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی برای استراحت داخل ماشین، کلاه و عینک آفتابی، فلاسک کوچک چای (پر شده)، لوازم آب تنی که اگر شرایطش بود بتوانید استفاده کنید،  دوربین عکاسی، نقشه منطقه .

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپلت ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 6221061041773641

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 801250686

شماره شبا: 120540103680100025068006

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت