تور یک روزه | تورهای یکروزه مرداد 97

اسپیلت البرز به فراخور فصل ویژه ترین تورهای یک روزه طبیعت گردی به طبیعت زیبای کشورمان را برای شما فراهم می کند. سفری یک روزه با در نظر گرفتن همه سلیقه ها به زیباترین مقصد هایی که می توان در یک روز دید.


تور دره نوردی در آب های تنگه دار

(ظرفیت محدود)| یک روزه
قیمت: 1,200,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور دره نوردی در آب های تنگه دار
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: هیجان رودخانه نوردی در میان دیواره های بلند، آب تنی و شنا در حوضچه های متعدد، گذران یک روز مفرح در خنکای تنگه دار و عکاسی در کنار صخره های خزه بسته.

منطقه:  مازندران/چالوس.

نـوع فعـالـیت : درجه سختی این برنامه 3 می باشد(طبیعت گردی، دره نوردی و گذر از آب حوضچه های رودخانه به مدت 2 تا 4 ساعت. عمق حوضچه ها متغیر است اغلباً کمتر از نیم متر، برخی حدود یک متر و عمق یک حوضچه آخر مسیر حدود دو متر با طول حدود 7 متر است که با کمک لیدر از آن عبور خواهید نمود. درمجموع شرکت نمودن در این تور نیاز به چالاکی و علاقه به آب بازی دارد). ضمناً مسیر210 کیلومتری تهران تا منطقه سفر  با ماشین و بدون توقف در شرایط عادی جاده ها حدود 4 ساعت می‌باشد.

 

 

خدمات

وسیله نقلیه مسافرتی : متناسب با تعداد نفرات.

وعده های غذایی شامل : صبحانه در رستوران، پذیرایی بین وعده و عصرانه.

سایر خدمات : بیمه مسئولیت مدنی سفر، راهنمای طبیعت گردی.

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1397/05/05 ساعت 04:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1397/05/05 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لـوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

باتوم کوه پیمایی داروی مصرفی شخصی بشقاب، قاشق و چنگال
یک وعده ناهار قابل حمل لباس مناسب طبیعت گردی لیوان شخصی
کارت شناسایی معتبر کاپشن بادگیر کفش کوه پیمایی سبک
کوله پشتی کوچک یک روزه زیرانداز انفرادی قمقمه آب (پر شده)
کارت ملی لباس اضافه  

توجه1: تک تک لوازمی که می‌خواهید درون کوله پشتی خود گذاشته و با خود به داخل دره ببرید و در عین حال نباید خیس شوند؛ حتماً لازم است داخل کیسه‌های پلاستیک مطمئن گذاشته و گره بزنید (هروسیله داخل یک کیسه). مثلاً موبایل داخل یک کیسه، داروی شخصی داخل یک کیسه، مدارک و پول داخل یک کیسه، میان‌وعده‌ها داخل یک کیسه، ناهار داخل یک کیسه و الی آخر.

توجه 2: برای عبور از آب رودخانه بهتر است از صندل جلوبسته (مخصوص رودخانه) استفاده نمایید و در غیر این صورت لازم است با خود یک جفت کفش سبک و کم‌ارزش برای این‌کار بیاورید.

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی دوربین عکاسی فلاسک کوچک چای (پر شده در منزل)
لوازم آب تنی جوراب اضافه نقشه ای از منطقه
جلیقه شنا
 

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرزثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را دریافت کند. اسپیلت البرزاز رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرزقبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرزدر این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرزکه به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت