تور آفرود کویر- چاه عروس تا قلعه دزدها

| 2 روزه
قیمت: 4,600,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور آفرود کویر- چاه عروس تا قلعه دزدها
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: بازدید از دریاچه زیبای نمک با چند ضلعی های خیره کننده، بازدید از چاه دست‌کند، کاروانسرای صفوی ابوزیدآباد، نخلستان و رمل‌های چاه عروس، دیدار از منطقه زیبای کرشاهی، مراسم شب نشینی ویژه کویر به همراه نوای نی ساربان و رقص محلی وعصر تابستانی در نخلستان به همراه نوش جان نمودن انواع دمنوش‌ها، نوش جان کردن شربت زعفران و فالوده.

منطقه: اصفهان، کویر مرکزی.

نـوع فعـالـیت :  فعالیت متوسط - روزانه 2 الی 3 ساعت پیاده روی در کویر و همچنین روزانه 4 الی 5 ساعت پاترول سواری در مسیرهایی از کویری مرکزی ایران.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
پنج شنبه
97/07/12
 حرکت از تهران و ادامه مسیر تا آران و بیدگل، تعویض ماشین‌ها و ادامه مسیر به داخل کویر مرکزی ایران با پاترول تا دریاچه نمک، ادامه مسیر به سمت چاه عروس و آماده شدن برای اقامت پس از تماشای غروب، صرف شام و مراسم شب نشینی ویژه کویر به همراه نوای نی ساربان و رقص محلی.
جمعه
97/07/13
 بیداری زود هنگام و پس از صرف صبحانه رمل‌نوردی در رمل های چاه عروس و ادامه با ماشین‌های آفرود تا منطقه کرشاهی و در نهایت خروج از شهر کویری ابوزیدآباد، صرف ناهار در رستوران و بازدید از کاروانسرای ابوزیدآباد و بازگشت به ماشین اصلی، حرکت به سمت تهران، رسیدن حدود ساعت 21

 

خدمات

وسیله مسافرتی : وسیله نقلیه توریستی متناسب با تعداد نفرات و پاترول برای گشت های منطقه.

اقامت : ترکیب خانه محلی و کمپ 

وعده های غذایی : 3 وعده غذا شامل: 1 وعده صبحانه، 1 وعده ناهار، 1 وعده شام

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
پنج شنبه
97/07/12
- -  اسپیلت البرز در
کمپ
ترکیب خانه محلی و کمپ
جمعه
97/07/13
 اسپیلت البرز در
خانه محلی
 اسپیلت البرز در
رستوران
- -

سایر خدمات : راهنمای مجرب طبیعت گردی، کلیه ورودیه ها و بیمه.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1300/07/12 ساعت 13:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1300/07/13 ساعت 21:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لـوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

بالش بادی داروی مصرفی شخصی زیر انداز مخصوص کیسه خواب
بشقاب، قاشق و چنگال هد لمپ لباس مناسب طبیعت گردی
لباس گرم اضافه لیوان شخصی کاپشن بادگیر
کفش کوه پیمایی سبک کوله پشتی بزرگ کیسه خواب
کوله پشتی کوچک یک روزه زیرانداز انفرادی قمقمه آب (پر شده)
کارت ملی کلاه و عینک آفتابی

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی دستمال مرطوب دوربین عکاسی
فلاسک کوچک چای (پر شده در منزل) کرم ضد آفتاب نقشه ای از منطقه

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

 

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرزثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را دریافت کند. اسپیلت البرزاز رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرزقبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرزدر این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرزکه به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت