تور آفرود کویر و گلابگیری - فولبرد

| 2 روزه
قیمت: 4,650,000 ریال
تور آفرود کویر و گلابگیری - فولبرد
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: فوران آدرنالین از هیجان آفرود بر روی تپه های ماسه‌ای بکر کویری و عبور از بستر دریاچه نمک، سافاری درکوهستان یخاب (جمعاً 140 کیلومتر آفرود در کویر مرکزی ایران) عبور با ماشین‌های آفرود از بکر ترین رمل های منطقه پشت ریگ و کوهستان یخاب و حس تفاوت دمای این دونقطه در کویر، دیدن  پلیگون های اعجاب انگیز"شش ضلعی‏های نمک"، بازدید از کاروانسرای شاه عباسی و تجربه  پیاده روی با پای برهنه بر روی تپه‏های ماسه‏ای نرم و لطیف کویر در خنکای صبح، یک شب اقامت کمپینگ در عمق کویر، دیدن طلوع آفتاب در دریاچه نمک و دیدن غروب دل‌انگیز آفتاب در منطقه زیبای خطب شکن، بازدید از باغ گل و گلابگیری سنتی در آران و خرید عرقیجات اصل و مرغوب دو آتشه.

منطقه: اصفهان/ کویر مرکزی ایران.

نـوع فعـالـیت : کویر نوردی با ماشین های آفرود، دیدار از باغ گل و گلابگیری، همچنین روزانه بین 1 الی 2 ساعت پیاده روی بر روی رمل ها و بستر دریاچه و کوه یخاب.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
پنج شنبه
96/02/14
حرکت از تهران به سوی اتوبان قم و صرف صبحانه در رستوران، ادامه تا آران و بیدگل و رفتن به باغ زیبای گل، دیدن گلابگیری سنتی و خرید عرقیجات دو آتشه،  جابه جایی در ماشین های آفرود و رفتن به چاله چارتاقی و جنگل تاغزار کویر،آشنایی با کشاورزی بدوی در کویر و یک اکوسیستم فوق العاده حیرت انگیز در جنگل تاق،  صرف ناهار در کنار دریاچه ماهی و نوش جان کردن یک غذای لذیز و به یاد ماندنی(ماهی قزل آلای کویری!! )، ادامه مسیر برای آفرود در بستر دریاچه نمک، پیاده روی میان پلیگون‌ها،  نظاره‌گری بر ناپدید شدن لحظه به لحظه خورشید در دل دریاچه نمک، وقت آزاد تا زمان صرف شام و سپس دیدن آسمان کویر هزار ستاره.
جمعه
96/02/15
بیداری  زود هنگام برای دیدن طلوع کویری خورشید و استفاده هرچه بیشتر از هوای طرب انگیز صبحگاهی کویر،  صرف صبحانه و برچیدن کمپ، شروع آفرود و رفتن به میان شن‌های روان، عبور از رمل های بند ریگ و بی‌راهه های پشت ریگ(همان محلی که در زمان های دور کمین‌گاه راه‌زنان برای دستبرد به کاروانها بوده)،  پیاده‌روی با پای برهنه در بکرترین تپه‌های ماسه‌ای نرم و لطیف در خنکای قبل از ظهر، رسیدن به اطراقگاه دماغه پونک در میان جاده ابریشم همانجا که استخراج آب در برهوت کویر ممکن گردیده!! ، نوش جان کردن میان وعده و ادامه آفرود در شن‌های روان منطقه باغک، رسیدن به  کوهستان یخاب برای صرف ناهار  و دمی آسودن در خنکای کنار چشمه، ادامه سافاری تا منطقه خطب شکن و دیدن غروب دل‌انگیز آفتاب  و سپس رفتن به آران برای بازگشت به تهران با مخزنی پر از آدرنالین.

 

خدمات

وسیله مسافرتی : متناسب با تعداد نفرات جهت رفت و برگشت، ماشین های پاترل برای آفرود و گشتهای داخل کویر به همراه تیم فنی مجهز و همچنین تیم تدارکات.

اقامت : 1 شب درکمپ (چادرهای دوپوش برای یک شب اقامت در کویر).

وعده های غذایی : 2 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار، 1 وعده شام و پذیرایی میوه در بین وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
پنج شنبه
96/02/14
برعهده اسپیلت در
رستوران
برعهده اسپیلت در
طبیعت
برعهده اسپیلت در
طبیعت
در کمپ
اسپیلت
جمعه
96/02/15
برعهده اسپیلت در
کمپ
برعهده اسپیلت در
طبیعت
- -

سایر خدمات : ورودیه ها بیمه مسئولیت مدنی سفر،راهنمای مجرب کویر.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1300/02/14 ساعت 05:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1300/02/15 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، روبروی فروشگاه شهروند، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لـوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

کفش کوه پیمایی سبک، لباس خنک و مناسب طبیعت گردی در کویر، لباس نیم گرم اضافه برای شب، کلاه و عینک آفتابی، کیسه خواب و زیر انداز مخصوص کیسه خواب ، هد لمپ، قمقمه آب ، لیوان شخصی ، داروی مصرفی شخصی، کارت شناسایی و کوله پشتی مناسب که همه وسایلتان در آن جای گیرد.

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی برای استراحت داخل ماشین، باتوم کوه پیمایی. فلاسک کوچک چای (پر شده)، کرم ضدآفتاب، دوربین عکاسی، نقشه منطقه.

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

 

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپلت ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 6221061041773641

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 801250686

شماره شبا: 120540103680100025068006

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.

تور آفرود کویر (اتوبوس vip) - فولبرد

| 2 روزه
قیمت: به زودی اعلام می گردد.
تور آفرود کویر (اتوبوس vip) - فولبرد
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: فوران آدرنالین از هیجان آفرود بر روی تپه های ماسه‌ای بکر کویری و عبور از بستر دریاچه نمک، گشت جزیره سرگردان و دیدن آسمان هزار ستاره آن (جمعاً 140 کیلومتر آفرود در کویر مرکزی ایران) عبور از بکر ترین مناطق بند ریگ با ماشین‌های آفرود و رفتن به رمل های پشت ریگ، دیدن  پلیگون های اعجاب انگیز"شش ضلعی‏های نمک"، بازدید از کاروانسرای شاه عباسی و تجربه  پیاده روی با پای برهنه بر روی تپه‏های ماسه‏ای نرم و لطیف کویر، یک شب اقامت در کاروانسرا، دیدن طلوع آفتاب در دریاچه نمک و دیدن غروب دل‌انگیز آفتاب در منطقه زیبای خطب شکن.

منطقه: اصفهان/ کویر مرکزی ایران.

نـوع فعـالـیت : کویر نوردی با ماشین های آفرود، همچنین روزانه بین 1 الی 2 ساعت پیاده روی بر روی رمل ها.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
جمعه
96/11/15
به سوی اتوبان قم حرکت کرده و صبحانه ای دلچسب و کامل در رستوران میل میکنیم، به آران و بیدگل که رسیدیم جا به جا می شویم در ماشین های آفرود،می رویم به چاله چارتاقی تا آشنا شویم با کشاورزی بدوی در کویر، همچنین از رمز و راز جنگل های کویری و چگونه زیستن جانوران در مقابل کم آبی آگاه می شویم، صرف ناهارمان در طبیعت و در کمال ناباوری از ماهی کباب قزل آلای کویری خواهد بود! مسیرمان را ادامه می دهیم تا بستر دریاچه نمک را با ماشین های آفرود طی نماییم، در زیبا ترین قسمت دریاچه و میان پلیگون‌های نمک پیاده روی دلچسبی خواهیم داشت تا نظاره‌گر ناپدید شدن لحظه به لحظه خورشید در دل دریاچه نمک باشیم، به جزیره سرگردان می رویم و گشتی در سکوت پر معنای این جزیره داریم، در هوای گرگ و میش جزیره یکی یکی شاهد پیدا شدن ستاره هاییم، آسمان پر از ستاره می شود و ما را در بر می گیرد تا سکوت شب را تجربه کنیم، بعد از آن به کاروانسرا میرویم برای صرف شام و خوابی پر از رویاهای قشنگ.
شنبه
96/11/16
خاطره ای وصف ناشدنی در انتظار تان است اگر داوطلب بیداری زودهنگام باشید برای دیدن طلوع خورشید، حالا صبحانه ای دلچسب میل می کنیم و پس از گشتی در کاروانسرا شروع آفرود در میان شن‌های روان را داریم تا فوران آدرنالین را تجربه کنیم، عبور از رمل های بند ریگ و بی‌راهه های پشت ریگ(همانجایی که زمان های دور کمین‌گاه راه‌زنان برای کاروانیان بوده!)، پس از آن به اطراقگاه دماغه پونک در یکی از شاخه های جاده ابریشم می رویم که استخراج آب در برهوت کویر ممکن گردیده، دمی استراحت و نوش جان کردن میان وعده در این منطقه خالی از لطف نیست، پیاده‌روی با پای برهنه در بکرترین تپه‌های ماسه‌ای نرم و لطیف برای ماساژ درمانی کف پا و ریلکسیشن را خواهیم داشت، کباب کوبیده لذیذ شتر می تواند تجربه خوبی باشد برای صرف ناهار در طبیعت کویر و در صورت عدم تمایل می توانید قارچ کباب را انتخاب نمایید، پس از استراحتی کوتاه به ادامه آفرود در شن‌های روان منطقه باغک می پردازیم تا به منطقه خطب شکن برسیم، دیدن غروب دل‌انگیز آفتاب در این منطقه همراه است با خدا حافظی مان باکویر،به آران و بیدگل باز می گردیم تا با اتوبوسمان به تهران باز گردیم البته با مخزنی پر از آدرنالین.

 

خدمات

وسیله مسافرتی : اتوبوس VIP تک صندلی 30 نفره، ماشین های آفرود برای گشتهای داخل کویر(پاترول و جیپ در مدلهای مختلف)

هزینه این تور برای کسانی که تمایل دارند با ماشین آفرود خودشان در این تور شرکت کنند 295000 تومان می باشد.

اقامت : 1 شب درکاروانسرای شاه عباسی.

وعده های غذایی : 2 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار، 1 وعده شام و پذیرایی میوه در بین وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
چهارشنبه
96/09/15
برعهده اسپیلت در
رستوران
برعهده اسپیلت در
طبیعت
برعهده اسپیلت در
کاروانسرای شاه عباسی
کاروانسرای شاه عباسی
پنج شنبه
96/09/16
برعهده اسپیلت در
کاروانسرای شاه عباسی
برعهده اسپیلت در
طبیعت
- -

سایر خدمات : ورودیه ها بیمه مسئولیت مدنی سفر،راهنمای مجرب کویر.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1396/09/15 ساعت 05:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1396/09/16 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لـوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

باتوم کوه پیمایی، بالش بادی، داروی مصرفی شخصی، زیر انداز مخصوص کیسه خواب     بشقاب، قاشق و چنگال، هد لمپ، لباس مناسب طبیعت گردی، لیوان شخصی، کارت شناسایی معتبر، کفش کوه پیمایی سبک، کوله پشتی بزرگ، کیسه خواب، کوله پشتی کوچک یک روزه ، پانچو برای مواقع بارانی، قمقمه آب (پر شده)، لباس اضافه     کلاه و عینک آفتابی

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی برای استراحت داخل ماشین، باتوم کوه پیمایی. فلاسک کوچک چای (پر شده)، کرم ضدآفتاب، دوربین عکاسی، نقشه منطقه.

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

 

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپلت ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت