تور آفرود ریگ جن (سافاری از تهران تا تهران)

(ظرفیت محدود)| 3.5 روزه
قیمت: 14,500,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور آفرود ریگ جن (سافاری از تهران تا تهران)
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها:
رهایی از مشغله های روزمره و حضور در لحظه لحظه های سفری متفاوت.
هیجان عبور با ماشین های آفرود از گدارها، رمل ها و رفتن به نقاط بکری که تا کنون کمتر انسانی را به خود دیده است.
قدم گذاشتن بر بستر "ریگ جن" که از دیرزمان تا کنون آرزوی ماجرا جویان و طبیعت‌گردان بوده.
عبور از دوزخ دره با تنوعی از رنگهای طبیعت، دیدن چشم انداز ارتفاعات ملاهادی در دل کویر، گذر از خان اول تا خان پنجم دم ریگ جن، دیدار از تاغزار دوباغی.
و خروج از مثلث برمودای کویر با کوله باری پر از آدرنالین و هیجان ماندگار.
در طول سفر با گیاهان و جانوران کویری آشنا خواهیم شد، از بافت زمین شناسی منطقه اطلاعاتی کسب خواهیم کرد و در شبهای کویر بیشترین ستاره ها را به وضوح خواهیم دید.
با همکاری جمعی همسفران برای اقامت شبانه‌مان کمپینگ هزارستاره برپا خواهیم نمود تا خوابی آرام در بستر کویر مرکزی ایران و ریگ جن را تجربه کنیم.
 در این سفر فولبرد کباب شتر!، کتلت بز!، کالجوش کویری و دیگر غذاهای گرم و لذیذ را نوش جان خواهیم نمود و گردشگران نیازی به آوردن غذا ندارند.

توجه: اسپیلت البرز بعد از چند صدبار اجرای تور در کویر و بیابان های ایران برای همسفران داخلی و خارجی خود، حالا تور "ریگ جن" را طراحی و به شما ارائه نموده، تیم فنی و رانندگان آفرودکار و مجرب ما تا کنون بارها ریگ جن را پیموده و نقطه به نقطه آن را بررسی تا سرانجام این تور به شکلی ایمن و جذاب برای علاقه‌مندان به ماجراجوی،  طراحی گردید تا استثنایی ترین سفرشان را تجربه نمایند.

نکات تسهیل کننده سفر:
1-    در این کویر نوردی هیجان انگیز که با ماشین های شاسی بلند انجام میشود، پیاده روی‌های آن بدون کوله کشی و سبک بار می‌باشد.
2-    روزانه دو بار پذیرایی میان وعده سرو میشود شامل(میوه، نوشیدنی، کیک، چای آتشی و دمنوشهای کویری). 
3-    پیاده روی های در نظر گرفته شده اختیاریست و در صورت تمایل می‌توانید همه مسیر را سواره طی کنید.
4-    اغلب رانندگان آفرود کاری که اسپیلت البرز انتخاب میکند خودشان مکانیک های مجربی نیز هستند لذا با وسایل و تجهیزات کامل که همراه دارند مثل یک امدادخودرو برای همدیگر عمل کرده و تیم را پشتیبانی می کنند.
5-    در این تور خدمات پزشکی در حد کمکهای اولیه و تجربه معمول که تورلیدر های اسپیلت البرز بلدند ارائه می‌گردد.

نکات دشوار و قابل تعمق سفر:
1-   در شب دوم اقامت این تور در عمق کویر از حمام خبری نیست، ولی در اقامتگاه شب اول و شب آخر همسفرانی که تمایل به استحمام داشته باشند می توانند خودشان در ظرفی آب گرم کرده و استحمام نمایید.(اصطلاحاً به این کار میگوییم گربه شور کویری، چه تجربه‌ ماندگاری!!!).
2-     اسپیلت البرز در محل برپایی کمپ خود یک سرویس بهداشتی صحرایی احداث میکند و در طول روز که در حرکت هستیم گردشگران ماجراجو ناچارند از طبیعت برای سرویس بهداشتی استفاده نمایند.
3-    اغلب مناطق این سفر فاقد آنتن دهی موبایل میباشد.
4-    این سفر، کاملاً ایمن و حساب شده طراحی گردیده ولی گاهی ممکن است آرامش کویر  بر اثر تغییرات جوی ‌ و یا مشکلات سخت افزاری، تیم را کمی به چالش بکشد(با توجه به حضور لیدر ها و رانندگان حرفه ای و مسئولیت پذیر اسپیلت البرز باید گردشگران ماجراجو آن را به فال نیک بگیرند و خوشحال باشند از سوژه پیش آمده به عنوان تجربه ای جدید که باعث می شود قویتر شوند).
علیرغم اینکه کادر اجرایی ما با آشپزی کردن در شرایط سخت عادت دارند و همه مواد غذایی نیز سالم و از بهترین هاست، باز هم لازم است به این موضوع توجه شود که تهیه و سرو غذا در تور های ماجراجویانه مثل آفرود ریگ جن دشوار بوده و ممکن است کاستی هایی داشته باشد.

منطقه سفر: استان اصفهان، کویر مرکزی ایران.

نـوع فعـالـیت: درجه سختی این سفر 4 می باشد: یعنی شرکت کننده‌‌گان باید توان وآمادگی جسمانی لازم به عنوان یک سرنشین ماشین آفرود برای پیمایش 300 کیلومتر مسیر صعب العبور و پر فراز و نشیب از کویر مرکزی ایران را داشته باشند(روز دوم و سوم سفر هر روز 5 الی 7 ساعت ماشین سواری آفرود و 1 الی 3 ساعت پیاده روی در کویر)همچنین بتوانند خود را با اقامت شبانه در چادر و استفاده از سرویس بهداشتی صحرایی و کمبود‌هایی از این دست تطبیق دهند همچنین لوازم ظروری سفر را کاملاً جدی بگیرند و بدون هیچ کم و کاستی با خود بیاورند.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
سه شنبه
96/11/10

ساعت 13:30 ظهر از میدان آرژانتین تهران با ماشین های شاسی بلند حرکت می کنیم به سوی جاده قم و ادامه تا کاشان، زواره، انارک و حدود ساعت 10 شب رسیدن به چوپانان که محل اقامت شب اولمان است. تحویل گرفتن اتاق ها و صرف شام و استراحت.

چهارشنبه
96/11/11
نوش جان کردن صبحانه و سپس حرکت برای وارد شدن به کویر، از فراز و نشیب رمل های متعدد "دم ریگ جن" عبور می کنیم تا به تاغزار دو باغ برسیم، پس از پیاده روی کوتاهی در میان شن های روان منطقه در کمپ موقت برای صرف ناهار و استراحت توقف می کنیم.
یکی از دشت های کویر مرکزی ایران(دشت دیپلم) را طی می کنیم و با ادامه مسیر در منطقه ای در عمق ریگ جن کمپ شبانه را برپا می کنیم، حالا توضیحاتی در مورد پوشش گیاهی و جانوری منطقه خالی از لطف نیست، وقت آزاد برای عکاسی از غروب دل‌انگیز ریگ جن و صرف شام، دیدن ستاره های پرشمار کویر و استراحت شبانه در کویر لایتناهی.
پنج شنبه
96/11/12
صرف صبحانه و برچیدن کمپ و آماده شدن برای ادامه آفرود.
عبور هیجان انگیز از کوچه ها و دیواره های ریگ جن"خان یکم تا هفتم"، توقف در دل کویر برای صرف ناهار و استراحتی کوتاه.
ادامه آفرود از مسیرهای صعب‌العبور کویر و دیدن چشم انداز هایی از "کوه بابا هادی"، رسیدن به روستای دور افتاده و بدوی "عشین" و رفتن به اقامتگاهی ساده و در عین حال زیبا، صرف شام از غذا های لذیذ و دست پخت زنان منطقه، استراحت و خوابی پر از رویاهای قشنگ در سکوت این روستای نوستالژیک.
جمعه
95/11/13
نوش جان کردن صبحانه در اقامتگاه و جمع آوری وسایل، شروع سافاری برای عبور از "چاه سنجد" و دیدن تنوع رنگها در "دوزخ دره"،
بلاخره خروج از مثلث برمودای کویر و رسیدن به روستای "طال مسی"، از این پس مسیرمان را در جاده آسفالته ادامه می دهیم تا به شهر "زواره"برسیم و ناهار مان را در رستوران میل کنیم، گذر از کاشان و نهایتاً بازگشت به تهران. رسیدن حدود ساعت 8 شب

 

خدمات

وسیله مسافرتی : ماشین های شاسی بلند آفرود که از تهران یعنی شروع تور، گردشگران را سوار می کنند و در پایان تور دوباره در تهران پیاده می کنند. برای هر چهار نفر(یک دستگاه رونیز) و یا مشابه را در نظر گرفته ایم و علاوه بر آن ماشین پشتیبانی و تدارکات نیز گروه را حمایت می کند.

توجه: اگر برخی همسفران بخواهند به جای سوار شدن در ماشین های اسپیلت البرز، با ماشین آفرود شخصی خود و تحت حمایت تیم فنی و تدارکات اسپیلت البرز در این تور شرکت نمایند و از دیگر خدمات تور به طور کامل بهره بگیرید (البته اگر مسئول فنی اسپیلت البرز ماشینشان را تائید نماید) قیمت تور برای هر نفر شان کمتر خواهد شد و البته لازم است هر ماشین آفرود شخصی علاوه بر همراه داشتن لوازم ضروری سفر که در پکیج قید شده، 50 لیتر بنزین در گالن فلزی سوپاپ دار+پمپ باد مناسب خودرو+ دو باکس آب معدنی بزرگ همراه داشته باشند.

اقامت : 1 شب اقامت در کمپ و 2 شب در اقامتگاه بومگردی.

وعده های غذایی : 3 وعده صبحانه، 3 وعده ناهار، 3 وعده شام و پذیرایی میوه در بین وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
سه شنبه
96/11/10
- - اسپیلت البرز
در اقامتگاه بوم گردی
اقامتگاه بوم گردی
چهارشنبه
96/11/11
اسپیلت البرز
در اقامتگاه بوم گردی
اسپیلت البرز
در طبیعت
اسپیلت البرز
در کمپ
کمپینگ چادر
پنج شنبه
96/11/12
اسپیلت البرز
در کمپ
اسپیلت البرز
در طبیعت
اسپیلت البرز
در اقامتگاه بوم گردی
اقامتگاه بوم گردی
جمعه
95/11/13
اسپیلت البرز
در اقامتگاه بوم گردی
اسپیلت البرز
در رستوران
-
-

سایر خدمات :  تمامی وعده های غذایی در کویر و پذیرایی های میان وعده، تمامی ورودیه ها، بیمه مسئولیت مدنی سفر، راهنمای مجرب کویر و طبیعت.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1396/11/10 ساعت 13:30
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1396/11/13 ساعت 20:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی، کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

بالش بادی، داروی مصرفی شخصی، دستکش پلار، زیر انداز مخصوص کیسه خواب، بشقاب، قاشق و چنگال، هد لمپ، لباس مناسب طبیعت گردی، لباس گرم اضافه، لیوان شخصی، کارت شناسایی معتبر، کاپشن شلوار پلار، کاپشن شلوار بادگیر یا گرتکس، کفش کوه پیمایی سبک، کوله پشتی بزرگ، کیسه خواب(کیسه خواب برای خوابیدن راحت در دمای 10- لازم است)، کوله پشتی کوچک یک روزه، پانچو برای مواقع بارانی، قمقمه آب (پر شده)، لباس اضافه، کلاه و عینک آفتابی

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی، چاقو جیبی، دستمال کاغذی، دفترچه یادداشت و قلم، دستمال مرطوب، دوربین عکاسی، فلاسک کوچک چای (پر شده در منزل)، کرم ضد آفتاب، شارژر (موبایل، دوربین و...)، لوازم استحمام، مسواک و خمیر دندان، باتوم کوه پیمایی، نقشه ای از منطقه

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی  اسپیلت البرز ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را دریافت کند. اسپیلت البرز از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرز قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرز در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت