تور کویر مصر تا عروسان(با قافله شتر) VIP

(ظرفیت تکمیل)| 3.5 روزه
قیمت: 8,800,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور کویر مصر تا عروسان(با قافله شتر) VIP
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: عبور از کویر "یک سفر نوستالژیک به شیوه نیاکانمان"، پیمایش حدوداً 40 کیلومتر کویر و رمل زیبای مصر تا عروسان در 2 روز به صورت ترکیبی از شتر سواری و پیاده روی، یک شب اقامت فراموش نشدنی در کمپ کویری اسپیلت، نوش جان کردن دیزی محلی طبخ شده روی آتش در دیگ مسی، آشنایی با پوشش گیاهی و جانوری کویر، آشنایی با نحوه زندگی و زایمان شتر، دیدار از "واحه عروسان" همان آبادانی مسحورکننده کاروانهای قدیم در دل کویر، بازدید از روستای گرمه وگشت نخلستان، دیدن غروب دل انگیز آفتاب در پلیگونهای نمکی کویر طبقه،  بازدید از قلعه بیاضیه و دیدار از انارک تجربه 1 شب اقامت در خانه سنتی تجهیز شده.

منطقه سفر: اصفهان، شهر خور، کویر مصر تا عروسان.

نـوع فعـالـیت : نیمه‌سنگین- ترکیبی از شترسواری و پیاده روی در کویر( روز اول حدوداً 6 ساعت، روز دوم حدوداً 4 ساعت) ضمناً مسیر جاده‌ای تهران تا شهر خور با ماشین حدوداً 10 ساعت است. در این تور، کوله پشتی ها توسط وسایل نقلیه محلی اسپیلت حمل می‌گردد و شما سبک بار پیاده روی خواهید کرد.

توجه: در این تور از پذیرفتن کودکان زیر 5 سال و سالمندان محترمی که آمادگی جسمانی کافی برای این فعالیت را ندارند معذوریم. افتخار میکنیم که این عزیزان را در تورهای غیر کمپینگ اسپیلت پذیرا باشیم.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
دوشنبه
95/12/30

حرکت شبانه  با اتوبوس VIP به طرف جاده قم و ادامه تا روستای مصر.

سه شنبه
96
/01/01
رسیدن به مصر و صرف صبحانه، بار زدن کوله پشتی‌ها در ماشین فورویل و شروع شترسواری و پیاده روی، عبور از کویر بی‌کران و رمل‌های لطیف ماسه‌ای با استراحت های لازم و پی‌درپی، صرف ناهار در طبیعت(بارانداز اول) و استراحت بعد از غذا، ادامه کویر نوردی و شتر سواری تا رسیدن به محل کمپ اسپیلت( بارانداز دوم)، برپایی چادرها و وقت آزاد تا زمان صرف شام، شب نشینی دور آتش زیر آسمان پر ستاره کویر، تجربه خوابی آرام با سکوت وصف ناشدنی کویر در کمپ اسپیلت.
چهارشنبه
96
/01/02
صرف صبحانه و جمع آوری چادرها، شروع یک روز دیگر با پیاده‏روی و شترسواری در کویر تا رسیدن غیر منتظره به یک واحه زیبا و آباد به نام عروسان (بارانداز سوم)، گشت طبیعت در این روستای کویری و صرف ناهار در طبیعت، استراحت بعد از ناهار و سپس حرکت با ماشین های محلی، گشت عصرگاهی در کویر طبقه و تماشای غروب دل‌انگیزآفتاب در پولیگونهای نمک، بازگشت به محل اقامت، وقت آزاد تا زمان صرف شام.
پنج شنبه
96
/01/03
صرف صبحانه، بازدید از قلعه بیاضیه و گشت نخلستان، دیدار از روستای گرمه و خرید سوغات، صرف ناهار در خانه سنتی، بازگشت به سوی تهران و رسیدن حدود ساعت 22 .

 

خدمات

وسیله مسافرتی : اتوبوس  VIP در اختیار، وانت دو دیفرانسیل برای پشتیبانی قافله، مینی بوس محلی برای مسیر های خاکی.

اقامت : 1 شب کمپ کویری و 1 شب در خانه سنتی تجهیز شده.

وعده های غذایی : 3 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار، 2 وعده شام و پذیرایی میوه در بین وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
دوشنبه
95/12/30
- - بر عهده گردشگر
در رستوران
استراحت در
داخل اتوبوس VIP
سه شنبه
96/01/01
بر عهده اسپیلت
در خانه محلی
بر عهده گردشگر
در طبیعت
بر عهده اسپیلت
در کمپ کویر
کمپ کویری
اسپیلت
چهارشنبه
96
/01/02
بر عهده اسپیلت
در کمپ کویر
بر عهده اسپیلت
در طبیعت
بر عهده اسپیلت
در خانه محلی
خانه سنتی
تجهیز شده
پنج شنبه
96/01/03
بر عهده اسپیلت
در خانه محلی
بر عهده اسپیلت
در خانه محلی
-
-

سایر خدمات : تمامی ورودیه ها، بیمه مسئولیت مدنی سفر، راهنمای مجرب.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1395/12/30 ساعت 18:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1396/01/03 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، روبروی فروشگاه شهروند، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

کفش کوه پیمایی سبک، کوله پشتی کوچک یک روزه، لباس مناسب طبیعت، کیسه خواب مناسب و زیرانداز مخصوص کیسه خواب، لباس گرم اضافه، بالش بادی برای خواب شبانه در کمپ، قمقمه آب (پر شده)، لیوان شخصی، هد لمپ، داروی مصرفی شخصی، کلاه و عینک آفتابی، فلاسک کوچک چای (پر شده)، لوازم استحمام، کارت شناسایی.

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی برای استراحت داخل ماشین، دوربین عکاسی، نقشه منطقه.

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپلت ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 6221061041773641

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 801250686

شماره شبا: 120540103680100025068006

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت