تور دیلمان ویژه جشن نوروز بَل (اتوبوس VIP) - فولبرد

(ظرفیت تکمیل)| 2.5 روزه
قیمت: 4,400,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور دیلمان ویژه جشن نوروز بَل (اتوبوس VIP) - فولبرد
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: شرکت در جشن و مراسم آیینی نوروز بل با برنامه هایی جذاب، اجرای موسیقی زنده و محلی گیلکی، نمایش آیینی گالشی، آواز خوانی چوپانی،کشتی گیله مردی، آیین کاروان کوچ، آتش بازی و نورافشانی شبانه و آشنایی با آداب و رسوم کهن گالشان خطه دیلمان، بازدید از  کاروانسرای تی تی و آبشار لونک،  طبیعت‌گردی در مراتع زیبای دیلمان و جنگلهای درختچه‌ای ییلاقات اسپیلی، گشت طبیعت‌ در منطقه رویایی ملومه و دامنه های بشکافته سنگ، تجربه یک شب اقامت در خنکای ییلاق دیلمان.

منطقه: گیلان، سیاهکل و دیلمان.

نـوع فعـالـیت :پیاده روی و کوه پیمائی متوسط (2  تا  4  ساعت در روز) به صورت سبک بار و بدون کوله پشتی. ضمناً (مسیر 370 کیلومتری تهران تا دیلمان با اتوبوس و بدون توقف در شرایط عادی 6  ساعت می‌باشد).

روز(ها) شرح برنامه روزانه
چهارشنبه
96/05/18
حرکت شبانه با اتوبوس VIP  به طرف اتوبان قزوین و ادامه تا شهر سیاهکل و منطقه ییلاقی دیلمان.
پنج شنبه
96/05/19
صبحگاهان رسیدن به سیاهکل و صرف صبحانه در طبیعت، بازدید از کاروانسرای تی تی، پیاده روی و طبیعت‌گردی در منطقه رویایی ملومه و بشگافته سنگ، رفتن به محل اقامت جهت  صرف ناهار و استراحت، عصرگاهان حضور در مراسم جشن نوروز بل و ...، صرف شام و استراحت.
جمعه
96/05/20
صرف صبحانه و رفتن به مراتع ییلاق لاریخانی، پیاده روی و پیمایش جنگلهای درختچه‌ای و دیدار از آبشار،  صرف ناهار در رستوران و بازگشت به سوی تهران، رسیدن به میدان آرژانتین حدود ساعت 22.

 

خدمات

وسیله مسافرتی: اتوبوس VIP (32 نفره)

اقامت: 1 شب درخانه محلی به صورت گروهی در دیلمان.

وعده های غذایی: 2 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار، 1 وعده شام و پذیرایی میوه در بین وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
چهارشنبه
96/05/18
- - - استراحت شبانه
داخل اتوبوس VIP
پنج شنبه
96/05/19
برعهده اسپیلت در
رستوران
برعهده اسپیلت در
خانه محلی
برعهده اسپیلت در
خانه محلی
خانه محلی
در دیلمان
جمعه
96/05/20
برعهده اسپیلت در
رستوران
برعهده اسپیلت در
رستوران
- -

سایر خدمات: راهنمای طبیعت گردی، بیمه مسئولیت مدنی سفر و هیزم برای شب نشینی دور آتش.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1396/05/18 ساعت 23:55
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1396/05/20 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، روبروی فروشگاه شهروند، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لـوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

کفش کوه پیمایی سبک، لباس مناسب طبیعت گردی، کیسه خواب، کاپشن و لباس گرم اضافه، لیوان و قمقمه آب، هد لمپ، داروی مصرفی شخصی، کوله پشتی بزرگ یا ساک مناسب که تمام وسایلتان در آن جای گیرد .

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

کوله پشتی کوچک یک روزه، باتوم کوه پیمایی، پشت گردنی بادی برای استراحت داخل ماشین، بالش بادی برای خواب شبانه در خانه محلی، کلاه و عینک آفتابی، پانچو برای مواقع بارانی، فلاسک کوچک چای (پر شده)، دوربین عکاسی و نقشه ای از منطقه.

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

 

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپلت ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 6221061041773641

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 801250686

شماره شبا: 120540103680100025068006

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت