تور طبیعت گردی در "ژاوه رو" (بکر ترین مناطق کردستان)

(ظرفیت تکمیل)| 3.5 روزه
قیمت: 6,900,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور طبیعت گردی در "ژاوه رو" (بکر ترین مناطق  کردستان)
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: طبیعت گردی و پیاده روی در ییلاق "میرگه وار" و منطقه زیبای داخان، دیدار از بکر ترین روستاهای کردستان نظیر بیساران، ژان، بوریر، ژنین و آشنایی با فرهنگ مردمان کرد، آشنایی با معماری روستای پلکانی دولاو در دل کوهستانهای کردستان، بازدید از اصیل ترین خانقاه دراویش قادری و قدم زدن در کوچه باغ های نوستالژیک منطقه، لذت یک شب اقامت در خانه های روستایی با معماری خاص از چوب و صخره کوه، تجربه یک شب اقامت کمپینگ در ییلاق زیبای داخان و صرف صبحانه از فراورده های محلی، کوه پیمایی سبک در ارتفاعات ییلاقات و عکاسی از چشم اندازهای بی بدیل منطقه و صرف غذاهایی لذیذ در طبیعت.

منطقه سفر: بکر ترین نقاط کردستان.

نـوع فعـالـیت : پیاده روی و کوهپیمایی متوسط، روزانه بین 2 الی 5  ساعت در مسیر های ساده. ضمناً مسافت تهران تا سنندج 500 کیلومتر و با اتوبوس در شرایط عادی 7 ساعت می باشد. همچنین طی سه روز سفرمان نیز 250 کیلومتر از جاده های صعب العبورکوهستانی را در مناطق بکر کردستان با وسایل نقلیه محلی که در اختیار تور است طی خواهیم نمود.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
دوشنبه
96/02/04

حرکت شبانه با اتوبوس VIP از طریق اتوبان ساوه به سوی کردستان.

سه شنبه
96
/02/05
صبحگاهان رسیدن به سنندج و صرف صبحانه، ادامه مسیر با خودروهای محلی در اختیار تور( مینی بوس های بنز محلی که می توانند به مناطق صعب العبور برود)، گشت و گذار در  روستای پلکانی "دولاو" و صرف ناهار، پیاده روی در کوچه باغ ها و عکاسی از مناظر، ادامه مسیر تا محل اقامت در روستای تنگی سر، صرف شام و  شب نشینی با آوای خوش موسیقی کردی، خوابی آرام در خانه بومی روستا.
چهارشنبه
96
/02/06
صرف صبحانه محلی سپس گشت دره گردو، بازدید از معماری بومی تنگی سر و ادامه مسیر تا روستای نیر، نیسان سواری در کوهستان تا رسیدن به ییلاق حاصلخیز میرگه وار، پیاده روی در باغات ییلاق و  صرف ناهار در طبیعت، صعود قله با نیسان!!  تجربه ای فراموش نشدنی، قله کوری مریم بلند ترین قله منطقه "ژاوه رو" به ارتفاع 3000 متر ، طبیعت گردی در مسیری مفرح و جنگلی با تک خانه هایی سنگی تا رسیدن به "ییلاق داخان" ، برپایی کمپ و وقت آزاد تا زمان صرف شام، شب نشینی دور آتش با همراهی هموطنان کرد منطقه، استراحت و اقامت شبانه در سکوت کوهستان.
پنج شنبه
96
/02/07
صرف صبحانه محلی و جمع آوری کمپ، حرکت برای دیدار از روستای بیساران بزرگترین روستای پلکانی و خشکه چین غرب کشور، ادامه مسیر و عبور از روستاهای قدیمی ژنین و بوریر تا رسیدن به جاده مریوان برای سوار شدن به  اتوبوس VIP تور و رفتن به شهر سنندج، صرف ناهار در رستوران و بازگشت به سوی تهران.

 

خدمات

وسیله مسافرتی : اتوبوس VIP  رفت و برگشت.

اقامت : 1 شب در خانه محلی و 1 شب کمپینگ در ییلاقات

وعده های غذایی : 3 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار، 2 وعده شام و پذیرایی میوه در بین وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
دوشنبه
96/02/04
- - - استراحت در
اتوبوس VIP
سه شنبه
96/02/05
بر عهده اسپیلت
در طبیعت
بر عهده اسپیلت
در خانه محلی
بر عهده اسپیلت
در خانه محلی
خانه بومیان روستای تنگی سر کردستان
چهارشنبه
96/02/06
بر عهده اسپیلت
در خانه محلی
بر عهده اسپیلت
در طبیعت
بر عهده اسپیلت
در کمپ
کمپینگ چادر در ییلاقات داخان
پنج شنبه
96/02/07
بر عهده اسپیلت
در کمپ
بر عهده گردشگر
در رستوران
-
-

سایر خدمات : تیم آشپزی و تدارکات، راهنمای مجرب طبیعت گردی و ومسلط به مناطق بکر کردستان ، بیمه مسئولیت مدنی سفر

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1396/02/04 ساعت 23:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1396/02/07 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، روبروی فروشگاه شهروند، لطفا 15 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

کفش کوه پیمایی سبک،کوله پشتی کوچک یکروزه، لباس مناسب طبیعت گردی، لباس گرم اضافه، پانچو برای مواقع بارانی، کیسه خواب مناسب، زیر انداز مخصوص کیسه خواب، باتوم کوه پیمایی،  قمقمه آب، لیوان و ظروف شخصی ، هد لمپ، داروی مصرفی شخصی، کوله پشتی بزرگ با حجم مناسب که تمام وسایلتان در آن جای گیرد، کارت شناسایی، کلاه و عینک آفتابی.

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی برای استراحت داخل ماشین، فلاسک کوچک چای(که از منزل پر شده باشد)، دوربین عکاسی.

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپلت ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 6221061041773641

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 801250686

شماره شبا: 120540103680100025068006

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت