تور آبشار جنگلی ترز تا آبشار آنجلیکا(اتوبوس VIP) - فولبرد

| 2 روزه
قیمت: 4,150,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور آبشار جنگلی ترز تا آبشار آنجلیکا(اتوبوس VIP) - فولبرد
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: پیاده روی در جنگل های لفور و دیدار از آبشار آنجلیکا، بازدید از آبشار زیبا ی ترز ، لذت آب تنی و آب بازی در حوضچه های طبیعی، عکاسی از مناظر چشم نواز، تجربه 1 شب اقامت در کلبه های جنگلی.

منطقه: مازندران ، شیرگاه ، لفور. 

نـوع فعـالـیت : طبیعت گردی، پیاده روی وکوهپیمایی متوسط در جنگل و مرتع، (روزانه 2 تا 4 ساعت). ضمناً مسیر250 کیلومتری تهران تا منطقه سفر  با ماشین و بدون توقف حدود4 ساعت می‌باشد.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
پنچ شنبه
96/04/22
حرکت به سمت جاده فیروزکوه، صرف صبحانه در رستوران و ادامه مسیر تا شیرگاه. شروع نیسان سواری و سپس پیاده روی  تا رسیدن به آبشار، عکاسی از درختان هیرکانی و پوشش گیاهی منطقه، ادامه مسیر به سمت کلبه های جنگلی و صرف ناهار، استراحت . گشت و گذار در جنگل های هیرکانی منطقه و  بازگشت به کلبه های جنگلی، صرف شام و استراحت.
جمعه
96/04/23
صرف صبحانه در کلبه جنگلی و پیاده روی به سوی آبشار آنجلیکا، استراحتی کوتاه و عکاسی از مناظر زیبای منطقه، لذت آب بازی در طول مسیر، بازگشت به کلبه های جنگل و صرف ناهار. جمع آوری لوازم، سوار شدن به نیسان و رفتن به سمت اتوبوس،   بازگشت به تهران و رسیدن حدود ساعت 22.

 

خدمات

وسیله مسافرتی : اتوبوس VIP رفت وبرگشت و نیسان برای حمل و نقل های جاده های کوهستانی.

اقامت : 1 شب در کلبه های جنگلی .

وعده های غذایی : 2 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار، 1 شام و پذیرایی میان وعده.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
پنج شنبه
96/04/22
بر عهده  اسپیلت
در رستوان
بر عهده  اسپیلت
در کلبه های جنگلی
بر عهده  اسپیلت
در کلبه های جنگلی
کلبه های
  جنگلی
جمعه
96/04/23
بر عهده  اسپیلت
در کلبه های جنگلی
بر عهده  اسپیلت
در طبیعت
- -

سایر خدمات : ورودیه ها، راهنمای مجرب طبیعت گردی و بیمه مسئولیت مدنی.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1396/04/22 ساعت 05:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1396/04/23 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، روبروی فروشگاه شهروند، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

کفش کوه پیمایی سبک،  کیسه خواب، زیر انداز مخصوص کیسه خواب،  لباس مناسب طبیعت گردی، لباس اضافه، پانچو برای مواقع بارانی،  قمقمه آب (پر شده)، لیوان شخصی، داروی مصرفی شخصی، کوله پشتی با حجم مناسب که همه وسایلتان در آن جای گیرد، باتوم کوه پیمایی، کارت شناسایی.

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی برای استراحت داخل ماشین، کلاه و عینک آفتابی، فلاسک کوچک چای (پر شده)، دوربین عکاسی، نقشه ای از منطقه .

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپلت ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 6221061041773641

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 801250686

شماره شبا: 120540103680100025068006

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت