تور پیاده روی دشت لار به ناندل

| 4 روزه
قیمت: 12,900,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور پیاده روی دشت لار به ناندل
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: شرکت در یک تور ترکینگ کاملاً استثنایی که تنها سالی یک بار توسط اسپیلت البرز اجرا می شود. پیاده روی و کوهپیمایی در منطقه زیبای خاتون بارگاه، عبور از تنگ یونزا، پیمایش پارک ملی دشت لار در زیباترین زمان سال، چندین بار عبور از عرض رودخانه همراه با آموزش های صحیح چگونگی عبور، دیدار از دشت های پوشیده از گل های وحشی رنگارنگ، امکان مشاهده جانوران وحشی و پرنده گان زیبا، امکان آب تنی در خنکای رود، عبور از یال داغ و دشت داغ مرتفع ترین دشت ایران، عکاسی از مناظر بی بدیل قله دماوند از نزدیکترین موقعیت های مکانی، پیمایش دشت زیبای ناندل پوشیده از شقایق های وحشی، تجربه دوشب اقامت در کمپ مجهز اسپیلت البرز در دشت لار، یک شب اقامت در "اکوکمپ دماوند" واقع در ناندل. ضمناً در این تور آموزه هایی جذاب از طبیعت گردی پایدار ارائه خواهد شد.

منطقه: تهران و مازندران

نـوع فعـالـیت: درجه سختی 4 شامل: پیاده روی و کوهنوردی روزانه حدوداً 4 ساعت صبح و 4 ساعت بعد از ظهر در ارتفاعات کمتر از 3000 متر و گاهی تا 35000 متر از سطح دریا. در طول این سفر حمل کوله پشتی ها توسط ماشین های شاسی بلند اسپیلت صورت می گیرد و طبیعت گردان نیازی به حمل کوله پشتی سنگین ندارند. در طول دو روز اول شما باید از طبیعت به عنوان سرویس بهداشتی استفاده کنید و با توجه به نبود حمام می توانید در صورت تمایل از آب تنی در رودخانه استفاده نمایید. اما در کمپ مجهز ناندل سرویس بهداشتی و حمام وجود دارد.

* لازم به ذکر است از پذیرفتن کودکان دوست داشتنی زیر چهارده سال وهمچنین افراد بزرگسال محترمی که آمادگی جسمانی کافی برای این برنامه را ندارند معذوریم، این عزیزان را با کمال میل به سفرهای طبیعت گردی سبک و جذاب دیگر اسپیلت که همزمان با همین برنامه در حال اجراست دعوت میکنیم.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
دوشنبه
97/03/14

حرکت به سوی جاده فشم و صرف صبحانه در رستوران، ادامه تا آخرین روستای منطقه"گرمابدر" و شروع پیاده روی به سوی گردنه خاتون بارگاه، ادامه تا تنگ یونزا و عبور از رودخانه لار، آشنایی با چگونگی عبور از رودخانه و لذت بردن از خنکای با طراوت رود،  صرف ناهار و استراحتی کوتاه، ادامه پیاده روی در دشت زیبای لار تا رسیدن به محل کمپ اسپیلت در کمردشت، وقت آزاد تا زمان صرف شام و شب نشینی.

سه شنبه
97/03/15
صرف صبحانه و جمع آوری وسایل برای انتقال با ماشین تدارکات به کمپ بعدی، ادامه پیمایش دشت لار تا رسیدن به چشمه های "دیو آسیاب"، صرف ناهار واستراحت در این منطقه زیبا، ادامه پیاده روی در دشت زیبای "ورارو" تا محل کمپ دوم اسپیلت البرز با نمایی مسحور کننده از قله با شکوه دماوند، وقت آزاد تا زمان صرف شام و شب نشینی.
چهارشنبه
97/03/16
صرف صبحانه و جمع آوری وسایل برای انتقال با ماشین تدارکات به اکوکمپ ناندل، شروع پیاده روی به سوی یال شمال غربی دماوند، عبور از یال داغ و پیمایش دشت داغ، توقف در مرتفع ترین نقطه مسیر برای صرف ناهار و استراحت، عکاسی از مناظر بدیع و بکر منطقه، فرود به دشت ناندل و ادامه پیاده روی همراه با عکاسی از شقایق های وحشی، ادامه مسیر تا رسیدن به روستای ناندل و محل اقامت، تحویل گرفتن چادر ها در فضای خصوصی اکوکمپ دماوند، وقت آزاد برای دوش گرفتن و صرف نسکافه و دمنوش های محلی، نوش جان کردن شام در فضای دلچسب اکوکمپ.
پنج شنبه
97/03/17
صرف صبحانه و پیاده روی تا آبشار ماهی، آب تنی در خنکای آبشار و بازگشت به اکوکمپ، صرف نهار و حرکت برای بازگشت به  تهران.

 

خدمات

وسیله مسافرتی: وسیله نقلیه متناسب با تعداد نفرات و ماشین تدارکات.

اقامت: 2 شب در کمپینگ سیاراسپیلت و 1 شب در چادرهای اکوکمپ دماوند.

وعده های غذایی: 4 وعده صبحانه، 3 وعده ناهار، 3 وعده شام و پذیرایی روزانه.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
دوشنبه
97/03/14
اسپیلت البرز
در رستوران
گردشگر
قابل حمل در طبیعت
اسپیلت البرز
در کمپ
کمپینگ مجهز اسپیلت البرز
سه شنبه
97/03/15
اسپیلت البرز
در کمپ
اسپیلت البرز
در کمپ
اسپیلت البرز
در کمپ

کمپینگ مجهز اسپیلت البرز

چهارشنبه
97/03/16
اسپیلت البرز
در کمپ
اسپیلت البرز
در کمپ
اسپیلت البرز
در اکوکمپ دماوند

اکوکمپ دماوند

پنج شنبه
97/03/17
اسپیلت البرز
در اکوکمپ دماوند
اسپیلت البرز
در اکوکمپ دماوند
- -

سایر خدمات: لیدر های مجرب طبیعت گردی، ماشین شاسی بلند در اختیار تور برای حمل و نقل کوله پشتی ها و تدارکات، گرفتن مجوز از محیط زیست، پرداخت همه ورودیه ها، برپایی دو شب کمپ سیار مجهز، و یک شب اقامت در اکوکمپ ناندل، پذیرایی های میان وعده و بطور کلی مدیریت و اداره نمودن یک تور در حال کوچ و در مسیری بکر و پر فراز و نشیب و عبور از رودخانه.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1397/03/14 ساعت 05:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1397/03/17 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لـوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

کفش کوه پیمایی راحت با جوراب اضافه، لباس مناسب طبیعت گردی، باتوم کوه پیمایی، پانچو برای مواقع بارانی،  کیسه خواب گرم و مناسب، زیر انداز مخصوص کیسه خواب و علاوه بر آن یک عدد زیرانداز نیم نفره(35 در35 سانت برای مسیر راه پیمایی)، کاپشن بادگیر و لباس گرم اضافه از جمله(دستکش و کلاه وکاپشن)، قمقمه آب، ظروف شخصی(لیوان+ بشقاب+کاسه کوچک+ قاشق چنگال وکارد)، هد لمپ یا چراغ قوه، داروی مصرفی شخصی، یک وعده غذای قابل حمل برای روز اول، وسایل استحمام برای شب اخر در اکوکمپ ناندل، کوله پشتی کوچک یک روزه و علاوه بر آن یک کوله پشتی بزرگ با حجم مناسب که تمام وسایلتان در آن جای گیرد.

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

 

بالش بادی برای خواب شب، نخ و سوزن  و بند کفش اضافه، کلاه و عینک آفتابی، فلاسک کوچک چای(که از منزل پر شده باشد)، دوربین عکاسی و نقشه ای از منطقه. 

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی¬ گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را اسپیلت البرز از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرز قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرز در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت