تور جواهردشت (اتوبوس VIP)

(ظرفیت محدود)| 3 روزه
قیمت: 6,700,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور جواهردشت (اتوبوس VIP)
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: تجربه ای آرامش بخش در ییلاق بکر جواهر دشت با هوایی پر طراوت و مناظری رویایی، جیپ سواری در جاده های کوهستانی/جنگلی سماموس، طبیعت گردی و پیاده روی در مراتع سرسبز و عکاسی از مناظر بی‌بدیل منطقه و اقیانوس ابر، دیدار از بام جنگل و چشم انداز هایی از جلگه و دریا، شب نشینی دور آتش در خنکای ییلاق، نوش جان کردن میرزاقاسمی و باقالاقاتوق خانگی و جوجه‌کباب آتشی، صرف صبحانه از فراورده های طبیعی ییلاق و همچنین تجربه یک شب اقامت در ارتفاع 2200 متری.

منطقه: شرق گیلان.

نـوع فعـالـیت : پیاده روی و کوه پیمایی متوسط در دشت چمن و مراتع زیبای منطقه همچنین 2 ساعت جیپ سواری در جنگل برای رفتن به ییلاق در روز اول و 2 ساعت هم برای بازگشت از ییلاق در روز دوم. ضمناً مسافت تهران تا ابتدای جنگل 400 کیلومتر است که با اتوبوس در شرایط عادی و بدون توقف 6.5 ساعت می‌باشد. ترافیک جاده ای در روزهای تعطیل غیر قابل پیش بینی می باشد.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
سه شنبه
97/03/15
حرکت به طرف اتوبان قزوین، صرف صبحانه در رستوران، مراسم معارفه داخل ماشین، ادامه تا سیاهکل رود(مسیر تهران تا سیاهکل رود با اتوبوس در شرایط عادی و بدون توقف 7 ساعت می باشد)، صرف ناهار در رستوران و ادامه تا رسیدن به ابتدای جنگل (در این منطقه جابجایی گردشگران و کوله پشتی هایشان از اتوبوس به جیپ ها صورت می گیرد)، جیپ سواری تا رسیدن به قهوه خانه جنگلی، نوشیدن چای و ادامه جیپ سواری تا مراتع مشرف به جواهر دشت، توقف جهت استراحتی کوتاه و عکاسی از مناظر منطقه، ادامه مسیر به صورت پیاده روی تا رسیدن به محل اقامت، وقت آزاد تا زمان صرف شام.
چهارشنبه
97/03/16
صرف صبحانه از فراورده های محلی و طبیعی ییلاق، گشت صبحگاهی در مراتع و ارتفاعات منطقه، بازگشت به اقامتگاه، صرف ناهار واستراحت، گشت عصرگاهی در جنگل و بازگشت به اقامتگاه، وقت آزاد تا زمان صرف شام
پنج شنبه
97/03/17
صرف صبحانه از فراورده های محلی ییلاق، جمع آوری وسایل و بار زدن در ماشین، شروع جیپ سواری تا بام جنگل و توقف جهت پیاده روی سبک در میان جنگل و بوته زار و عکاسی از مناظری متفاوت. ادامه مسیر با جیپ تا رسیدن به اتوبوس و رفتن به رستوران جهت صرف ناهار، بازگشت به تهران رسیدن حدود ساعت 22.

عکس های بیشتر را در گالری جواهردشت ببینید.

با نظرات همسفران تور جواهردشت همراه شوید.

خدمات

وسیله مسافرتی : اتوبوس VIP تک صندلی 25 نفره جهت رفت و برگشت، جیپ جهت طی نمودن مسیر های کوهستانی و جنگلی.

اقامت : 2 شب درخانه محلی ییلاق در ارتفاع 2200 متری به صورت گروهی.

وعده های غذایی : 3 وعده صبحانه، 1 وعده ناهار، 2 وعده شام، پذیرایی در بین وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
سه شنبه
97/03/15
اسپیلت البرز
در رستوران
گردشگر
در رستوران
اسپیلت البرز
در خانه محلی
خانه محلی در ییلاق
2200 متری
چهارشنبه
97/03/16
اسپیلت البرز
در خانه محلی
اسپیلت البرز
در خانه محلی
اسپیلت البرز
در خانه محلی
خانه محلی در ییلاق
2200 متری
پنج شنبه
97/03/17
اسپیلت البرز
در خانه محلی
گردشگر
در رستوران
- -

سایر خدمات : راهنمای طبیعت گردی، بیمه مسئولیت مدنی سفر.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1397/03/15 ساعت 05:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1397/03/17 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لـوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

باتوم کوه پیمایی، داروی مصرفی شخصی، زیر انداز مخصوص کیسه خواب، بشقاب ،قاشق و چنگال، هد لمپ، لباس مناسب طبیعت گردی، لباس گرم اضافه، لیوان شخصی، کارت شناسایی معتبر، کفش کوه پیمایی سبک، کوله پشتی بزرگ، کیسه خواب، کوله پشتی کوچک یک روزه، پانچو برای مواقع بارانی، زیرانداز انفرادی، قمقمه آب (پر شده)

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی، دوربین عکاسی، فلاسک کوچک چای (پر شده در منزل)، کرم ضد آفتاب، کلاه و عینک آفتابی، مسواک و خمیر دندان، نقشه ای از منطقه
 

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرزثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را دریافت کند. اسپیلت البرزاز رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرزقبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرزدر این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرزکه به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت