تور راهپیمایی دور دماوند - تمام فولبرد

(ظرفیت محدود)| 3 روزه
قیمت: 9,800,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور راهپیمایی دور دماوند - تمام فولبرد
دیدنی ها و فعالیت های سفر

راهپیمایی دور دماوند (رینگ 220 درجه در ارتفاع 3000 متری)

جاذبه ها : انجام یک طبیعت گردی ناب در قالب تور "رینگ دماوند" (پیمایش 220 درجه از زیبا ترین مناطق رینگ قله دماوند در ارتفاع 3000 متری). پیاده روی های جذاب این تور که تنها اسپیلت البرز آن را اجرا می کند در جبهه جنوبی/ جنوب غربی/ غربی/ شمال غربی/  و جبهه شمالی قله دماوند صورت می گیرد، جاذبه های فراوانی را در طول مسیر می بینیم همچون مناظر زیبای دریاچه لار و دشت شقایق و گل های وحشی، صخره های گدازه‌ای زیبا در اشکال مسحور کننده، پیاده روی در بکر ترین دشت های دور دماوند، دیدار و عکاسی از خط الراس (چپک رو- ورارو) و مشاهده قلل مشهور گل زرد، گرگ، آسمان کوه، تیزکوه، کمره دشت، دوخواهران و عبور از دشت داغ (مرتفع ترین دشت ایران)، دیدار از مناظر فوق العاده زیبای "دشت ورارو" و "دشت آرو"، رودخانه دلی چای و امکان مشاهده جانوران وحشی و پرنده گان زیبا، عکاسی از مناظر بی بدیل یخچال های بکر دور قله‌دماوند همچون یخچال غربی و یخچال داغ از نزدیکترین موقعیت های مکانی، نیسان سواری در دشت ناندل و دیدن یخچال دوبیسل، یخچال سیوله، یخچال پروانه و یخچال عروسکها، تجربه یک شب اقامت در کمپ مجهز اسپیلت البرز بین "چال چال" و "سرداغ"، یک شب اقامت در "اکوکمپ دماوند" واقع در ناندل. در این تور آموزه هایی از طبیعت گردی پایدار نیز ارائه می گردد که بسیار جذاب و کاربردی است.

منطقه : تهران و مازندران

نـوع فعـالـیت : فعالیت این تور درجه 4  و سنگین می باشد شامل: پیاده روی و کوه پیمایی(روز اول حدود  5 ساعت و روز دوم 9 ساعت). در این تور کوله پشتی های سنگین با ماشین تدارکات اسپیلت به کمپ ها منتقل میگردد لذا طبیعت گردان به صورت سبک بار پیاده روی می نمایند.
لازم به ذکر است از پذیرفتن کودکان دوست داشتنی زیر پانزده سال وهمچنین افراد بزرگسال محترمی که آمادگی جسمانی کافی برای این برنامه را ندارند معذوریم، این عزیزان را با کمال میل به سفرهای طبیعت گردی سبک تر و جذاب دیگر اسپیلت که همزمان با همین برنامه در حال اجراست دعوت میکنیم.

سرپرست: کاظم فریدیان

روز(ها) شرح برنامه روزانه
پنج شنبه
97
/03/24
حرکت به سوی جاده هراز و صرف صبحانه در رستوران، رفتن به روستای رینه و ادامه مسیر با نیسان تا رسیدن به ییلاق پین چال، شروع پیاده روی در جنوب قله دماوند و گذر از اطراف صخره های گدازه‌ای و دشت شقایق، صرف ناهار و استراحت،  عکاسی از چشم اندازهای دریاچه لار، ادامه راهپیمایی در مسیری بکر و جذاب از یک طرف مشرف به قله های "گل زرد / تیزکوه / آسمانکوه / کمره دشت" و از طرفی مشرف به قله عظیم دماوند، رسیدن به محل کمپ اسپیلت و وقت آزاد تا زمان صرف شام، شب نشینی در سکوت طبیعتی به دور از شهر و آبادی.
جمعه
97
/03/25
صرف صبحانه و جمع آوری وسایل برای انتقال با ماشین تدارکات به کمپ بعدی، پیاده روی امروزمان تا ظهر در دشت سرداغ است دشتی بکر و دست نخورده، دیدار و عکاسی از یخچال غربی دماوند و پناهگاه سیمرغ تا رسیدن به رودخانه برف‌آب، صرف ناهار در مرغزاری زیبا و استراحت لازم، در ادامه ترکینگ امروزمان دشت بی نظیر دیگری را خواهیم پیمود به نام دشت داغ، حالا در این بخش از سفرمان به دور دستهای دماوند رسیده ایم، مناطقی که برای هر کسی قابل دسترس نیست، در غرب‌مان خط الراس "چپک رو / ورارو"  و قله گرگ را مشاهده میکنیم و در شرق‌مان یخچال داغ و بزرگترین یال دماوند یعنی یال داغ را می بینیم، اینجا فضا مناسب است برای عکاسی از یخچالها و قله‌ها و دشت های معروف رشته کوه البرز، از این پس به دشت وسیع ناندل سرازیر می شویم تا مناظر حیرت انگیز یخچال های شمالی دماوند را ببینیم و عکاسی کنیم، حالا بعد از فعالیتی سنگین دیدن نیسان آبی  چقدر آرامش بخش است که ما را به اکوکمپ شمالی دماوند در روستای زیبای ناندل می رساند، در مدت نیسان سواری می توانیم از نزدیک مسیر‌های مختلف صعود از جبهه  شمالی دماوند را می بینیم، پس از رسیدن به ناندل میزبان مهربان اکو کمپ با "شربت آرامش" پذیرای ما خواهند بود، حالا زمان تحویل گرفتن چادر ها در فضای خصوصی اکوکمپ دماوند و وقت آزاد برای دوش گرفتن است سپس صرف نسکافه و دمنوش های محلی و نوش جان کردن شام در فضای دلچسب اکوکمپ، شب نشینی دور آتش و شبی رویایی.
شنبه
97
/03/26
صرف صبحانه و گشتی در طبیعت اطراف اکوکمپ، روستا گردی و خرید سوغات از فراورده های روستا، بازگشت به اکوکمپ و صرف نهار، حرکت برای بازگشت به  تهران و رسیدن حدود ساعت 19 (7 عصر).

 

خدمات

وسیله مسافرتی : وسیله نقلیه توریستی متناسب با تعداد نفرات جهت رفت و برگشت و ماشین تدارکات.

اقامت : 1 شب در کمپینگ اسپیلت در جبهه غربی دماوند و1 شب در اکوکمپ دماوند (ارتفاع 2300 متری)

* برای دیدن عکسهای بیشتر و اطلاع از جزئیات اکوکمپ کوهستانی دماوند بر روی آن کلیک کنید.

وعده های غذایی : 3 وعده صبحانه ، 3 وعده ناهار و 2 وعده شام و پذیرایی میان وعده.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
پنج شنبه
97
/03/24
اسپیلت البرز
در رستوران
اسپیلت البرز
در طبیعت
اسپیلت البرز
در کمپ
کمپینگ اسپیلت "در جبهه غربی دماوند"
جمعه
97
/03/25
اسپیلت البرز
در کمپ
اسپیلت البرز
در طبیعت
اسپیلت البرز
در اکوکمپ دماوند
اکوکمپ دماوند "ارتفاع 2300 متر"
شنبه
97
/03/26
اسپیلت البرز
در اکوکمپ دماوند
اسپیلت البرز
در اکوکمپ دماوند
- -

 سایر خدمات : وسیله نقلیه متناسب با تعداد نفرات راهنمای مجرب کوهنوردی و طبیعت گردی، بیمه مسئولیت مدنی سفر.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1397/03/24 ساعت 05:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1397/03/26 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لـوازم کوهنوردی که باید همراه داشته باشید:

کفش کوه پیمایی راحت با جوراب اضافه، لباس مناسب طبیعت گردی، باتوم کوه پیمایی ، پانچو برای مواقع بارانی،  کیسه خواب گرم و مناسب، زیر انداز مخصوص کیسه خواب و علاوه بر آن یک عدد زیرانداز نیم نفره( 35 در35 سانت برای مسیر راه پیمایی)، کاپشن بادگیر و لباس گرم اضافه از جمله(دستکش و کلاه وکاپشن)، قمقمه آب، ظروف شخصی( لیوان+ بشقاب+کاسه کوچک+ قاشق چنگال وکارد)، هد لمپ یا چراغ قوه، داروی مصرفی شخصی، کوله پشتی کوچک یک روزه و علاوه بر آن یک کوله پشتی بزرگ با حجم مناسب که تمام وسایلتان در آن جای گیرد .

دیگر لوازم مورد نیاز جهت یاد‌آوری:

بالش بادی برای خواب شب، نخ و سوزن  و بند کفش اضافه، کلاه و عینک آفتابی ، فلاسک کوچک چای(که از منزل پر شده باشد)، دوربین عکاسی.

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی¬ گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را اسپیلت البرز از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرز قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرز در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت