تور عبور از البرز (راهپیمایی طالقان تا تنکابن)

| 3 روزه
قیمت: 13,900,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور عبور از البرز (راهپیمایی طالقان تا تنکابن)
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها : یک کوهپیمایی ناب در بکر ترین قسمتهای رشته کوه البرز "از طالقان تا تنکابن" خواهیم داشت با دو شب اقامت به یادماندنی در کمپ مجهز اسپیلت و در ارتفاع 2800 متری از سطح دریا( چادرهای دو نفره + چادر آشپزخانه + چادر اجتماعات و غذا خوری + میز و صندلی به تعداد نفرات) این کوهپیمایی دلچسب از روستای پراچان طالقان در دامنه های جنوبی البرز شروع و از طریق یک "ایل راه قدیمی کوهستانی" به منطقه حفاظت شده بلسکوه می رسد که پوشش گیاهی و جانوری منحصر به فردی دارد و نهایتاً در جنگلهای شمال کشور و دره سه هزار تنکابن خاتمه پیدا میکند، در ارتفاعات مسیر به منطقه علم کوه و تخت سلیمان نزدیک شده و چشم انداز مسحورکننده قله های لشکرک و خرسان را برای عکاسی خواهیم داشت، در همین فصل تابستان با وجود مراتع پوشیده از گل و گیاهان متنوع دوباره بهار برایمان تداعی می شود، عبور از خنکای رودخانه و جویبارهای متعدد در میان مرغزارهای زیبا انسان را به حظ کافی می رساند، چشمه سارهای فراوان و آبشارهای کوچک و بزرگی که در طول مسیر دلبری میکنند همه و همه از جاذبه هاییست که در این سفر می توان از آنها لذت برد، عوارض طبیعی منطقه همچون "سنگ دروازه" و صخره های گرانیتی آتشفشانی از یک سو و صدای گوشنواز پرندگان جنگلی در سوی دیگر ویژگی خاصی به برنامه می دهد، در این تور آموزه هایی از طبیعت گردی پایدار نیز ارائه می گردد که بسیار جذاب و کاربردی است.

منطقه : تهران و مازندران

نـوع فعـالـیت : فعالیت این تور درجه 4  و سنگین می باشد شامل: پیاده روی و کوه پیمایی(روز اول حدود  5 ساعت، روز دوم حدود 7 ساعت و روز سوم حدود 3 ساعت). در این تور کوله پشتی های سنگین و بار تدارکات با قاطر های زحمت کش حمل می گردد لذا طبیعت گردان به صورت سبک بار پیاده روی می نمایند.
مهم و لازم به ذکر است که این برنامه آمادگی جسمانی خوبی را می طلبد لذا از پذیرفتن افراد بزرگسال محترمی که آمادگی جسمانی کافی برای این برنامه را ندارند و همچنین کودکان دوست داشتنی زیر پانزده سال جداً معذوریم، این عزیزان را با کمال میل به سفرهای طبیعت گردی سبک تر و جذاب دیگر اسپیلت که همزمان با همین برنامه در حال اجراست دعوت میکنیم.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
چهارشنبه
97/06/07
حرکت به سوی اتوبان قزوین و صرف صبحانه در رستوران، ادامه تا طالقان و روستای پراجان، بار زدن کوله پشتی ها بر چهارپایان، شروع پیاده روی و کوهپیمایی به شکل تیمی و آرام با استراحت های لازم در طول مسیر، آشنایی با پوشش گیاهی و جانوری منطقه، توقف در کنار سنگ دروازه و عکاسی از این پدیده شگرف زمین شناختی، صرف ناهار در طبیعت و ادامه مسیر تا رسیدن به مرتع زیبای "دمچه" محل برپایی کمپ اسپیلت، بعد از برپایی و استقرار در کمپ به استراحت پرداخته و سپس گردهمایی برای آموزه هایی از طبیعت و کوهستان، صرف شام و استراحت شبانه در سکوت طبیعتی دور از شهر و آبادی.
پنج شنبه
97/06/08
بیداری در طراوت صبحگاهی و صرف صبحانه، جمع آوری وسایل و بار زدن بر چهار پایان، شروعی دوباره و ادامه صعود به شکل تیمی و آرام با استراحت های لازم در طول مسیر،  تا رسیدن به گردنه میش چال و دیدن دنیایی دیگر در پشت رشته کوه البرز، در این فصل گرم تجربه قدم گذاشتن بر روی برفهای گردنه میش چال هیچ وقت فراموش نخواهد شد، استراحت و آشنایی با قلل و دره های مشهور منطقه و عکاسی از مناظر، (در این زمان یک آپشن اضافه و خارج از برنامه برای برخی از همسفران که طبق تشخیص سرپرست برنامه از قدرت بدنی بالایی برخوردار باشند تدارک دیده ایم و آن صعود به قله زیبای گردونه کوه است و دو باره برگشتن به همین نقطه)، ادامه در مسیری رویایی که از این پس به صورت سرازیری و روبه پایین  است در میان چشمه سارها و جویبارها تا رسیدن به کمپ بعدی اسپیلت، استراحت و  صرف شام، مراسم دور همی و سپس خوابی شیرین در سکوت کوهستان.
جمعه
97/06/09
بیداری در خنکای کوهستان و صرف صبحانه، جمع آوری وسایل و بار زدن بر چهار پایان، حرکت باز هم در مسیر رو به پایین تا رسیدن به آبگرمی طبیعی درون یک غار کوچک، در صورت تمایل استفاده به شکل بدوی از این آب شفابخش!،  ادامه مسیر در کنار آبشارها و رودخانه های زیبای منطقه تا رسیدن به روستای درجان، رفتن به خانه محلی در اختیار اسپیلت و شستن سر و صورت و تعویض لباس، صرف ناهار بومی و لذیذ از دست پخت زنان روستا، ادامه مسیر با ماشین تا رسیدن به تهران با یک دنیا خاطره و فول انرژی، رسیدن به میدان آرژانتین حدوداً ساعت22 (10 شب).

 

مسیر پیاده روی تور عبور از البرز (طالقان تا تنکابن)

خدمات

وسیله مسافرتی : وسیله نقلیه توریستی متناسب با تعداد نفرات جهت رفت و برگشت و چهارپایان لازم برای حمل کوله پشتی ها و تدارکات مفصل.

توجه: بار مجاز هر نفر برای حمل با چهارپا یک بسته ی حداکثر 15 کیلوگرمی می باشد.

اقامت : 2 شب در کمپینگ مجهز اسپیلت در ارتفاع 2800 متری.

وعده های غذایی : 3 وعده صبحانه ، 2 وعده ناهار و 2 وعده شام و پذیرایی میان وعده.

توجه: در این برنامه آب نوشیدنی همسفران از چشمه های طبیعی مسیر تامین می شود.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
چهارشنبه
97/06/07
اسپیلت البرز
در رستوران
گردشگر
قابل حمل در طبیعت
اسپیلت البرز
در کمپ
کمپینگ مجهز اسپیلت در منطقه دمچه با ارتفاع 2800 متر
پنج شنبه
97/06/08
اسپیلت البرز
در کمپ
اسپیلت البرز
لانچ باکس قابل حمل
اسپیلت البرز
در کمپ
کمپینگ مجهز اسپیلت در منطقه میشچال با ارتفاع 2800 متر
جمعه
97/06/09
اسپیلت البرز
در کمپ
اسپیلت البرز
در خانه محلی
- -

 سایر خدمات : راهنمای مجرب کوهنوردی و طبیعت گردی، بیمه مسئولیت مدنی سفر.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1397/06/07 ساعت 05:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1397/06/09 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لـوازم کوهنوردی که باید همراه داشته باشید:

کفش کوه پیمایی راحت با جوراب اضافه، لباس مناسب طبیعت گردی، باتوم کوه پیمایی ، پانچو و گتر (برای باران احتمالی)،  کیسه خواب گرم و مناسب، زیر انداز مخصوص کیسه خواب و علاوه بر آن یک عدد زیرانداز نیم نفره( 35 در35 سانت برای همراه داشتن در مسیر راه پیمایی)، کاپشن بادگیر و لباس گرم اضافه از جمله(دستکش و کلاه وکاپشن و شلوار پلار)، قمقمه آب، ظروف شخصی(لیوان+ بشقاب+کاسه کوچک+ قاشق چنگال وکارد)، هد لمپ یا چراغ قوه، داروی مصرفی شخصی، دستمال کاغذی و دستمال مرطوب، کوله پشتی کوچک یک روزه و علاوه بر آن یک کوله پشتی بزرگ با حجم مناسب که تمام وسایلتان در آن جای گیرد .

دیگر لوازم مورد نیاز جهت یاد‌آوری:

بالش بادی برای خواب شب، نخ و سوزن  و بند کفش اضافه، کلاه و عینک آفتابی، هد بند و دستمال گردن، فلاسک کوچک چای، دوربین عکاسی و نقشه ای از منطقه.

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی¬ گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را اسپیلت البرز از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرز قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرز در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.

تور عبور از البرز (راهپیمایی طالقان تا تنکابن)

| 3 روزه
قیمت: 13,900,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده به قیمت فوق اضافه می شود.
تور عبور از البرز (راهپیمایی طالقان تا تنکابن)
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها : یک کوهپیمایی ناب در بکر ترین قسمتهای رشته کوه البرز "از طالقان تا تنکابن" خواهیم داشت با دو شب اقامت به یادماندنی در کمپ مجهز اسپیلت و در ارتفاع 2800 متری از سطح دریا( چادرهای دو نفره + چادر آشپزخانه + چادر اجتماعات و غذا خوری + میز و صندلی به تعداد نفرات) این کوهپیمایی دلچسب از روستای پراچان طالقان در دامنه های جنوبی البرز شروع و از طریق یک "ایل راه قدیمی کوهستانی" به منطقه حفاظت شده بلسکوه می رسد که پوشش گیاهی و جانوری منحصر به فردی دارد و نهایتاً در جنگلهای شمال کشور و دره سه هزار تنکابن خاتمه پیدا میکند، در ارتفاعات مسیر به منطقه علم کوه و تخت سلیمان نزدیک شده و چشم انداز مسحورکننده قله های لشکرک و خرسان را برای عکاسی خواهیم داشت، در همین فصل تابستان با وجود مراتع پوشیده از گل و گیاهان متنوع دوباره بهار برایمان تداعی می شود، عبور از خنکای رودخانه و جویبارهای متعدد در میان مرغزارهای زیبا انسان را به حظ کافی می رساند، چشمه سارهای فراوان و آبشارهای کوچک و بزرگی که در طول مسیر دلبری میکنند همه و همه از جاذبه هاییست که در این سفر می توان از آنها لذت برد، عوارض طبیعی منطقه همچون "سنگ دروازه" و صخره های گرانیتی آتشفشانی از یک سو و صدای گوشنواز پرندگان جنگلی در سوی دیگر ویژگی خاصی به برنامه می دهد، در این تور آموزه هایی از طبیعت گردی پایدار نیز ارائه می گردد که بسیار جذاب و کاربردی است.

منطقه : تهران و مازندران

نـوع فعـالـیت : فعالیت این تور درجه 4  و سنگین می باشد شامل: پیاده روی و کوه پیمایی(روز اول حدود  5 ساعت، روز دوم حدود 7 ساعت و روز سوم حدود 3 ساعت). در این تور کوله پشتی های سنگین و بار تدارکات با قاطر های زحمت کش حمل می گردد لذا طبیعت گردان به صورت سبک بار پیاده روی می نمایند.
مهم و لازم به ذکر است که این برنامه آمادگی جسمانی خوبی را می طلبد لذا از پذیرفتن افراد بزرگسال محترمی که آمادگی جسمانی کافی برای این برنامه را ندارند و همچنین کودکان دوست داشتنی زیر پانزده سال جداً معذوریم، این عزیزان را با کمال میل به سفرهای طبیعت گردی سبک تر و جذاب دیگر اسپیلت که همزمان با همین برنامه در حال اجراست دعوت میکنیم.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
چهارشنبه
97/06/28
حرکت به سوی اتوبان قزوین و صرف صبحانه در رستوران، ادامه تا طالقان و روستای پراجان، بار زدن کوله پشتی ها بر چهارپایان، شروع پیاده روی و کوهپیمایی به شکل تیمی و آرام با استراحت های لازم در طول مسیر، آشنایی با پوشش گیاهی و جانوری منطقه، توقف در کنار سنگ دروازه و عکاسی از این پدیده شگرف زمین شناختی، صرف ناهار در طبیعت و ادامه مسیر تا رسیدن به مرتع زیبای "دمچه" محل برپایی کمپ اسپیلت، بعد از برپایی و استقرار در کمپ به استراحت پرداخته و سپس گردهمایی برای آموزه هایی از طبیعت و کوهستان، صرف شام و استراحت شبانه در سکوت طبیعتی دور از شهر و آبادی.
پنج شنبه
97/06/29
بیداری در طراوت صبحگاهی و صرف صبحانه، جمع آوری وسایل و بار زدن بر چهار پایان، شروعی دوباره و ادامه صعود به شکل تیمی و آرام با استراحت های لازم در طول مسیر،  تا رسیدن به گردنه میش چال و دیدن دنیایی دیگر در پشت رشته کوه البرز، در این فصل گرم تجربه قدم گذاشتن بر روی برفهای گردنه میش چال هیچ وقت فراموش نخواهد شد، استراحت و آشنایی با قلل و دره های مشهور منطقه و عکاسی از مناظر، (در این زمان یک آپشن اضافه و خارج از برنامه برای برخی از همسفران که طبق تشخیص سرپرست برنامه از قدرت بدنی بالایی برخوردار باشند تدارک دیده ایم و آن صعود به قله زیبای گردونه کوه است و دو باره برگشتن به همین نقطه)، ادامه در مسیری رویایی که از این پس به صورت سرازیری و روبه پایین  است در میان چشمه سارها و جویبارها تا رسیدن به کمپ بعدی اسپیلت، استراحت و  صرف شام، مراسم دور همی و سپس خوابی شیرین در سکوت کوهستان.
جمعه
97/06/30
بیداری در خنکای کوهستان و صرف صبحانه، جمع آوری وسایل و بار زدن بر چهار پایان، حرکت باز هم در مسیر رو به پایین تا رسیدن به آبگرمی طبیعی درون یک غار کوچک، در صورت تمایل استفاده به شکل بدوی از این آب شفابخش!،  ادامه مسیر در کنار آبشارها و رودخانه های زیبای منطقه تا رسیدن به روستای درجان، رفتن به خانه محلی در اختیار اسپیلت و شستن سر و صورت و تعویض لباس، صرف ناهار بومی و لذیذ از دست پخت زنان روستا، ادامه مسیر با ماشین تا رسیدن به تهران با یک دنیا خاطره و فول انرژی، رسیدن به میدان آرژانتین حدوداً ساعت22 (10 شب).

 

مسیر پیاده روی تور عبور از البرز (طالقان تا تنکابن)

خدمات

وسیله مسافرتی : وسیله نقلیه توریستی متناسب با تعداد نفرات جهت رفت و برگشت و چهارپایان لازم برای حمل کوله پشتی ها و تدارکات مفصل.

توجه: بار مجاز هر نفر برای حمل با چهارپا یک بسته ی حداکثر 15 کیلوگرمی می باشد.

اقامت : 2 شب در کمپینگ مجهز اسپیلت در ارتفاع 2800 متری.

وعده های غذایی : 3 وعده صبحانه ، 2 وعده ناهار و 2 وعده شام و پذیرایی میان وعده.

توجه: در این برنامه آب نوشیدنی همسفران از چشمه های طبیعی مسیر تامین می شود.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
چهارشنبه
97/06/28
اسپیلت البرز
در رستوران
گردشگر
قابل حمل در طبیعت
اسپیلت البرز
در کمپ
کمپینگ مجهز اسپیلت در منطقه دمچه با ارتفاع 2800 متر
پنج شنبه
97/06/29
اسپیلت البرز
در کمپ
اسپیلت البرز
لانچ باکس قابل حمل
اسپیلت البرز
در کمپ
کمپینگ مجهز اسپیلت در منطقه میشچال با ارتفاع 2800 متر
جمعه
97/06/30
اسپیلت البرز
در کمپ
اسپیلت البرز
در خانه محلی
- -

 سایر خدمات : راهنمای مجرب کوهنوردی و طبیعت گردی، بیمه مسئولیت مدنی سفر.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1397/06/28 ساعت 05:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1397/06/30 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لـوازم کوهنوردی که باید همراه داشته باشید:

کفش کوه پیمایی راحت با جوراب اضافه، لباس مناسب طبیعت گردی، باتوم کوه پیمایی ، پانچو و گتر (برای باران احتمالی)،  کیسه خواب گرم و مناسب، زیر انداز مخصوص کیسه خواب و علاوه بر آن یک عدد زیرانداز نیم نفره( 35 در35 سانت برای همراه داشتن در مسیر راه پیمایی)، کاپشن بادگیر و لباس گرم اضافه از جمله(دستکش و کلاه وکاپشن و شلوار پلار)، قمقمه آب، ظروف شخصی(لیوان+ بشقاب+کاسه کوچک+ قاشق چنگال وکارد)، هد لمپ یا چراغ قوه، داروی مصرفی شخصی، دستمال کاغذی و دستمال مرطوب، کوله پشتی کوچک یک روزه و علاوه بر آن یک کوله پشتی بزرگ با حجم مناسب که تمام وسایلتان در آن جای گیرد .

دیگر لوازم مورد نیاز جهت یاد‌آوری:

بالش بادی برای خواب شب، نخ و سوزن  و بند کفش اضافه، کلاه و عینک آفتابی، هد بند و دستمال گردن، فلاسک کوچک چای، دوربین عکاسی و نقشه ای از منطقه.

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی¬ گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را اسپیلت البرز از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرز قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرز در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت