تور دریاچه گهر و دره نگار (اتوبوس VIP)

| 3.5 روزه
قیمت: 6,900,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور دریاچه گهر و دره نگار (اتوبوس VIP)
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: پیاده روی و کوهپیمایی در دامنه های اشترانکوه، دیدار از دریاچه کوهستانی ونیلی رنگ گهر، گشت ساحل و جنگل‏ بید، گذران 2 شب اقامت در کمپینگ چادر کنار دریاچه، شب نشینی دور آتش در خنکای گهر، پیمایش دره افسانه ای نگار(نی‌گا) و دره گردو های وحشی

منطقه: لرستان، دورود.

نـوع فعـالـیت: درجه سختی این تور 4 و سنگین می باشد شامل: پیاده روی، دره نوردی و کوهپیمایی.(روز دوم 6 ساعت و روز سوم 3 ساعت و روز چهارم 6 ساعت) در طول پیاده روی کوله پشتی ها با چهارپایان زحمتکش حمل میشود و شما سبک بار کوهپیمایی خواهید نمود، ضمناً مسافت 450 کیلومتری تهران تا دورود در شرایط عادی و بدون توقف 7 ساعت می باشد.

لازم به ذکر است از پذیرفتن کودکان دوست داشتنی زیر دوازده سال وهمچنین افراد بزرگسال محترمی که آمادگی جسمانی کافی برای این برنامه را ندارند معذوریم، این عزیزان را با کمال میل به سفرهای طبیعت گردی سبک و جذاب دیگر اسپیلت که همزمان با همین برنامه در حال اجراست دعوت می کنیم

 

روز(ها) شرح برنامه روزانه
سه شنبه
97/06/27

حرکت شبانه با اتوبوس VIPبه سوی شهر دورود.

چهار شنبه
96/06/28
صبحگاهان رسیدن به شهر دورود و صرف صبحانه در رستوران، در همین مکان اقدام به آماده کردن وسایل مورد نیازتان در قالب یک کوله پشتی‌کوچک و کاملاً سبک می کنید که در مسیر راه پیمایی باید حمل نمایید و همچنین بستن کوله پشتی بزرگ و سنگینتان برای بار گیری روی چهار پایان محترم! ادامه مسیر با مینی بوس‏های محلی تا پارکینگ چشمه خیه،تحویل دادن کوله پشتی‌هابه چهارپایان باربر و شروع پیاده‏ روی در مراتع و کوهستان، پیمایش دره نگار(نی‌گا) و گذر از جنگل گردو (ایل راه) باستانی، چندین مرتبه عبور از رودخانه تا رسیدن به (چشمه آب سفید)، دمی استراحت در خنکای کنار چشمه و ادامه تا رسیدن به کنار دریاچه گهر و تحویل گرفتن چادرها، صرف ناهار و استراحت، وقت آزاد جهت آبتنی در قسمت کم عمق دریاچه و گشت اطراف تا زمان صرف شام و شب نشینی دور آتش.
پنج شنبه
96/06/29
صرف صبحانه و گشت صبحگاهی در ساحل شمالی دریاچه و جنگل بید، بازگشت به کمپ و صرف ناهار و استراحت، آب تنی و یا پیاده روی اختیاری در دامنه های اشترانکوه و عکاسی از مناظر، بازگشت به کمپ و وقت آزاد تا زمان صرف شام. جمع‌آوری و چیدن کوله‌ پشتی سبک برای پیاده روی فردایتان و بستن کوله پشتی سنگین برای حمل توسط چهارپایان محترم.
جمعه
96/06/30
بیداری در صبح زود و صرف صبحانه، تحویل دادن کوله پشتی‌ها به مسئول باربری، شروع پیاده روی از مسیر گردنه مشهور پنبه کار با توقف های لازم برای استراحت در بین راه، صرف میان وعده در خنکای کنار چشمه (آب سفید) و نوشیدن از آب گوارای آن، ادامه راهپیمایی در مسیر پنبه کار تا رسیدن به مراتع زیبای چشمه خییه، رفتن به پارکینگ برای تحویل گرفتن بارها از واحد باربری و سوار شدن به مینی‌بوس ها، ادامه تا شهر دورود برای صرف نهار در رستوران و جابه‌جا شدن از مینی‌بوس ها به اتوبوس 25 نفره VIP تخت شو، حرکت برای بازگشت به تهران و رسیدن حدود ساعت 22 (10 شب).

 

خدمات

وسیله مسافرتی : اتوبوس VIP تختخواب شو 25 نفره، مینی بوس محلی برای مسیرهای کوهستانی، حیوانات چهارپا برای حمل کوله پشتی ها

اقامت : یک شب استراحت شبانه داخل اتوبوس، 2 شب کمپ کنار دریاچه رویایی گهر. 

وعده های غذایی : 7 وعده غذا شامل: 3 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار، 2 وعده شام، میوه و پذیرایی های میان وعده

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
سه شنبه
97/06/27
-
- -
استراحت شبانه در
داخل اتوبوس
چهار شنبه
96/06/28
اسپیلت البرز
در رستوران
اسپیلت البرز
در طبیعت
اسپیلت البرز
در طبیعت
کمپ کنار
دریاچه رویایی گهر
پنج شنبه
96/06/29
اسپیلت البرز
در طبیعت
اسپیلت البرز
در طبیعت
اسپیلت البرز
در طبیعت
کمپ کنار
دریاچه رویایی گهر
جمعه
96/06/30
اسپیلت البرز
در طبیعت
گردشگر
در رستوران
- -

 سایر خدمات : مینی بوس برای مسیر های کوهستانی، پرداخت ورودیه ها، راهنمای طبیعت گردی و راهنمای محلی

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1300/06/27 ساعت 23:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1300/06/30 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

باتوم کوه پیمایی بالش بادی داروی مصرفی شخصی
زیر انداز مخصوص کیسه خواب بشقاب، قاشق و چنگال هد لمپ
لباس مناسب طبیعت گردی لیوان شخصی کفش کوه پیمایی سبک
کوله پشتی بزرگ کیسه خواب کوله پشتی کوچک یک روزه
پانچو برای مواقع بارانی زیرانداز انفرادی قمقمه آب (پر شده)
لباس اضافه کلاه و عینک آفتابی

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی دوربین عکاسی فلاسک کوچک چای (پر شده در منزل)
لوازم آب تنی نقشه ای از منطقه
 

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرزثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را دریافت کند. اسپیلت البرزاز رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرزقبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرزدر این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرزکه به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت