تور شب یلدا در عقدا (اتوبوس VIP) - اقامتگاه بوم گردی

(ظرفیت محدود)| 2 روزه
قیمت: 4,000,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور شب یلدا در عقدا (اتوبوس VIP) - اقامتگاه بوم گردی
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها :  دیدار از شهر تاریخی میبد، بازدید از نارین قلعه و چاپارخانه، یخچال خشتی و آب انبار(کلار)، گشت و گذار در بافت قدیمی‌عقدا شهر انارهای شیرین، تجربه 1 شب اقامت در خانه ‌سنتی و تجهیزشده عقدا و گذران شبی یلدایی و به یاد ماندنی در خانه انار (موسیقی زنده و جشن و سرور و شادی همراه با حافظ خانی و شب چره و غذاهای لذیذ محلی) دیدار از فاخر ترین مسجد نایین با شهرتی جهانی.

منطقه: یزد، میبد و عقدا

نـوع فعـالـیت : پیاده روی سبک در شهر و طبیعت به طور متوسط روزانه 2 ساعت.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
پنج شنبه
96/09/30
صبحگاهان به سوی جاده قم حرکت می کنیم و صرف صبحانه را در رستوران داریم، ادامه مسیر می دهیم تا در شهر میبد از نارین قلعه و چاپارخانه دیداری داشته باشیم، بعد از صرف ناهار در رستوران می رویم تا آب انبارکلار و یخچال خشتی را بازدید کنیم، عصرگاهان به اقامتگاهمان در عقدا می رویم "خانه ای با معماری سنتی و بسیار نوستالژیک"، پس از استقرار در اقامتگاه آماده می شویم تا امشب را یلدایی بگذرانیم در خانه انار (موسیقی زنده و جشن و سرور و شادی همراه با حافظ خانی و شب چره و غذاهای لذیذ محلی)، پایان بخش برنامه امروزمان خوابی رویایی خواهد بود در سکوت معنا دار شهر عقدا.
جمعه
96/10/01
امروزمان را با صرف صبحانه از فراورده های محلی عقدا شروع می کنیم، گشت و گذار در بافت بومی شهر و دیدار از محله های قدیمی شهر عقدا را خواهیم داشت، به سوی شهر بلندآوازه نایین می رویم تا پس از صرف ناهار در رستوران دیداری از فاخرترین مسجدجامع ایران داشته باشیم، حالا جاذبه ها به پایان رسیده و زمان بازگشت به سوی تهران است، پیش بینی می کنیم حدود ساعت 22 به تهران برسیم.

 

خدمات

وسیله مسافرتی : اتوبوس VIP تک صندلی 30 نفره.

اقامت : 1شب اقامتگاه بوم گردی.

وعده های غذایی :  2 وعده صبحانه، 1 وعده ناهار ، 1 وعده شام و پذیرایی بین روز.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
پنج شنبه
96/09/30
بر عهده اسپیلت
در رستوان
بر عهده اسپیلت
در رستوران
بر عهده اسپیلت
 
در اقامتگاه بوم گردی
اقامتگاه بوم گردی
جمعه
96/10/01
 بر عهده اسپیلت
در
اقامتگاه بوم گردی
بر عهده گردشگر
در رستوران
- -

سایر خدمات : یک وعده شام، بیمه مسئولیت مدنی سفر، تمامی ورودیه ها، لیدر مجرب. .

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1396/09/30 ساعت 05:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1396/10/01 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

داروی مصرفی شخصی هد لمپ، لباس مناسب طبیعت گردی، لیوان شخصی، کارت شناسایی معتبر، کفش کوه پیمایی سبک کوله پشتی کوچک یک روزه ، پانچو برای مواقع بارانی، قمقمه آب (پر شده)، ملحفه (2 عدد)، لباس اضافه، لوازم استحمام کلاه و عینک آفتابی

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی برای داخل ماشین، فلاسک کوچک چای ( پر شده)، دوربین عکاسی، کتاب اطلس راه های ایران.

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپلت ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند: 

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت