تور شب یلدای نخجیر نراق(اتوبوس VIP) - اقامتگاه بوم گردی

| 2 روزه
قیمت: 4,000,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده به قیمت فوق اضافه می شود.
تور شب یلدای نخجیر نراق(اتوبوس VIP) - اقامتگاه بوم گردی
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها :  بافت بومی شهر نراق را بازدید کرده و عصرگاهان می رویم تا از غار زیبای چالنخجیر دیدن کنیم، گذران شبی یلدایی شامل(موسیقی زنده و جشن و سرور و شادی همراه با حافظ خانی و شب چره و غذاهای لذیذ محلی)، به مشهد اردهال خواهیم رفت تا دیداری داشته باشیم از آرامگاه شاعر غرور آفرین وطنمان سهراب سپهری، گشت کاشان و جاذبه های آن و دیدار از شهر زیرزمینی  "اویی" را نیز خواهیم داشت، تجربه یک شب اقامت آرام و نوستالژیک در خانه ای سنتی و زیبا.

منطقه: مرکزی

نـوع فعـالـیت : پیاده روی سبک در شهر و طبیعت به طور متوسط روزانه 2 ساعت.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
پنج شنبه
96/09/30
ساعت 8 صبح به سوی جاده قم حرکت میکنیم تا در ادامه به شهر نراق برسیم، سپس به محل اقامتمان می رویم برای صرف ناهار و استراحتی کوتاه، از بافت بومی شهر نراق بازدید کرده و سپس می رویم تا از غار زیبای چالنخجیر دیدن کنیم، به محل اقامت باز می گردیم تا شبی را یلدایی بگذرانیم (موسیقی زنده و جشن و سرور و شادی همراه با حافظ خانی و شب چره و غذاهای لذیذ محلی)، پایان بخش برنامه امروزمان خوابی رویایی خواهد بود در این خانه سنتی.
جمعه
96/10/01
صبحانه ای از فراورده های محلی نوش جان می کنیم و با شهر نراق خدا حافظی، می رویم به مشهد اردهال تا دیداری داشته باشیم از آرامگاه ساده شاعر غرور آفرین وطنمان سهراب سپهری، گشت کاشان و جاذبه های آن نیز برنامه بعدی مان می باشد، صرف ناهار و دیدار از شهر زیرزمینی و تاریخی "اویی" آخرین برنامه منطقه سفر است که بعد از آن به تهران باز می گردیم. پیش بینی مان برای رسیدن به میدان آرژانتین ساعت 20 (8شب) می باشد.

 

خدمات

وسیله مسافرتی : اتوبوس VIP تک صندلی 30 نفره.

اقامت : 1شب اقامتگاه بوم گردی.

وعده های غذایی : 1 وعده صبحانه، 1 وعده ناهار، 1 وعده شام و پذیرایی بین روز.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
پنج شنبه
96/09/30
- بر عهده اسپیلت
 
در اقامتگاه بوم گردی
بر عهده اسپیلت
 
در اقامتگاه بوم گردی
اقامتگاه بوم گردی
جمعه
96/10/01
 بر عهده اسپیلت
در
اقامتگاه بوم گردی
بر عهده گردشگر
در رستوران
- -

سایر خدمات : یک وعده شام، بیمه مسئولیت مدنی سفر، تمامی ورودیه ها، لیدر مجرب. .

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1300/09/30 ساعت 08:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1300/10/01 ساعت 20:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

داروی مصرفی شخصی هد لمپ، لباس مناسب طبیعت گردی، لیوان شخصی، کارت شناسایی معتبر، کفش کوه پیمایی سبک کوله پشتی کوچک یک روزه ، پانچو برای مواقع بارانی، قمقمه آب (پر شده)، ملحفه (2 عدد)، لباس اضافه، لوازم استحمام کلاه و عینک آفتابی

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی برای داخل ماشین، فلاسک کوچک چای ( پر شده)، دوربین عکاسی، کتاب اطلس راه های ایران.

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپلت ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند: 

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت