تور دور اروپا - سفر به 6 کشور

(ظرفیت تکمیل)| 21 روزه
قیمت: 1790 یورو + 15 میلیون تومان
تور دور اروپا - سفر به 6 کشور
دیدنی ها و فعالیت های سفر

سفر 21 روزه: هوایی، دریایی، زمینی به دوراروپا و دیدار 6 کشور اروپایی

یونان، ایتالیا، سوئیس، فرانسه، بلژیک، هلند، آیسلند(انتخابی)

 

تفاوت تور دور اروپای اسپیلت با دیگر تورهای اروپا در چیست؟

  • سفر به 6 کشور اروپایی
  • سفر به شامونی پایتخت کوهنوردی جهان و دیدار از قلب کوهستان های آلپ با طبیعتی بی نظیر و بکر.
  • دیدار شهر زیبای ژنو
  •  تمام اقامت‌ها در هتلهای 4 ستاره
  • استفاده از اتوبوس های اروپایی با استاندارد بالا

روزشمار:

روز اول: پرواز به آتن، و سپس بعد از استراحتی کوتاه گشت شهری آتن شامل: مجموعه تپه و موزه آکروپلیس، معبد پارتنون و آمفی‌‏تاتردیونسیوس، محله‏‌ی پلاکا، آگورا و میدان سینداقما، ساختمان پارلمان، اقامت آتن.
روز دوم: وقت آزاد برای خرید و شرکت در تورهای انتخابی ِطبیعت‏گردی و جزایر یونان، وقت آزاد برای خرید، اقامت آتن.
روز سوم: خروج از هتل، دیدار از معبد دلفی: پرستشگاه آپولون و محل سکونت پیشگویان افسانه ای، سنگ آمفولوس و در ادامه حرکت با کشتی کروز از بندرپاترای یونان به بندر آنکونا درایتالیا، عکاسی ازچشم اندازهای زیبای دریای آدریاتیک، اقامت شب در کابین 4 نفره‏‌ی کشتی. (22ساعت درکشتی کروز: حرکت کروز با توجه به شرایط طبیعی دریا ممکن است تغییراتی داشته باشد)
روز چهارم: رسیدن به بندرآنکونا تقریبا ساعت 17 عصر، حرکت به رم (5 ساعت راه)، اقامت رم.
روز پنجم: دیدار از بافت تاریخی رم، دیدارآمفی تئاترکلوسئوم، معبد پانتئون، میدان و فواره‏‌ی نووانا، اقامت رم.
روز ششم: کلیسای سنت پیترو میدان واتیکان: موزه و نمازخانه سیستین، نقاشی آفرینش آدمِ میکل‏آنژ و قضاوت نهایی، وقت آزاد برای خرید، اقامت رم.
روز هفتم: خروج از هتل و حرکت به طرف شهر پیزا (4 ساعت راه)، دیدار از برج کج پیزا ، ادامه‏‌ی مسیر به سمت فلورانس(2 ساعت راه )، اقامت فلورانس
روز هشتم: گشت شهری فلورانس: پل وکیو، میدان سینیوریتا، مجسمه داوود میکل‏آنژ روی تپه، کلیسای دلفیوره و برج جوتو، وقت آزاد و اقامت در فلورانس.
روز نهم: وقت نیم روزی آزاد در فلورانس و حرکت زمینی به پادوئوا در حومه ونیز و اقامت شبانه.
روز دهم: دیداراز ونیز، میدان و کلیسای سن مارکو، پل ریالتو وکانال بزرگ، گاندولا سواری (با هزینه شخصی)، اقامت پادوئوا حومه ی ونیز.
روز یازدهم:
  خروج از هتل و حرکت به طرف میلان، وقت آزاد دو ساعته برای خرید و یا دیدار از کلیسای دومئو، بازگشت به اتوبوس، اقامت شامونی.
روز دوازدهم:
حرکت با قطار کوهستان به یخچال زیبای مِغدی‏گِلَس با مناظر زیبا و جذاب کوه‏‌های سر به فلک کشیده آلپ، وقت آزاد برای استفاده از بازارهای خرید، اقامت شامونی
روز سیزدهم:
وقت در اختیار برای خرید تورهای انتخابی متنوع با هماهنگی سرپرست برنامه، خروج از  هتل و عصر حرکت به سمت ژنو، اقامت ژنو
روز چهاردهم:
دیدار از بافت قدیمی شهرژنو، دیدار از سازمان ملل و آشنایی با ساختار این سازمان مطرح بین المللی، وقت آزاد برای استفاده از بازارهای خرید،گشت دور دریاچه و دیدار از فواره، اقامت ژنو
روز پانزدهم:
حرکت به سمت پاریس( 5 ساعت راه)، تحویل گرفتن اتاق‌ها و استراحت در هتل، گشت پانورامیک در شانزه لیزه و عکاسی از برج ایفل،  اقامت پاریس.
روز شانزدهم:
گشت پانورامیک ِپاریس و خرید تور اختیاری ِکروز شبانه ‏روی رود سن یا بالارفتن از برج ایفل، اقامت پاریس.
روز هفدهم:
وقت آزاد برای خرید تورهای اختیاری دیزنی لند یا کاخ ورسای، اقامت پاریس.
روزهجدهم: 
خروج از هتل و حرکت به طرف بروکسل پایتخت بلژیک، گشت نیم روزی در میدان گرند پالاس، اقامت بروکسل.
روز نوزدهم:
گشت نیم‏روزیِ بروکسل و حرکت به طرف آمستردام، اقامت هارلم حومه آمستردام.
روز بیستم:
گشت آمستردام وآسیاب‏های قدیمی، بازار گل، وقت آزاد، اقامت هارلم حومه آمستردام.
روز بیست و یکم:
ترانسفر به فرودگاه و بازگشت به تهران.

تور انتخابی "آیسلند":

آیسلند یکی از کشورهای بی‌نظیر سرزمین‌های شمالگان است. سفر به آیسلند آرزوی همه طبیعت‌گردان و طبیعت‌دوستان است. در این کشور از شگفتی‌های زمین دیدن کرده و به نقاطی سفر خواهید کرد که لوکیشن سریال معروف "game of thrones" است. در ادامه سفر خود به زیباترین کشورهای اروپایی می‌توانید از کشور آیسند نیز دیدن کنید. زمان اجرای این تور از روزهای بیست و یکم تا بیست و پنجم خواهد بود.

روز شمار تور انتخابی "آیسلند" :

روز بیست و یکم:
پرواز به ریکیاویک، پایتخت کشور آیسلند، وقت آزاد برای گشت عصرگاهی در شهر، اقامت در ریکیاویک.

روز بیست و دوم:
طبیعت‏ گردی در آیسلند: دیدار از پارک ملی، مناطق تاریخی، پدیده‏‌های طبیعی و زمین‌شناختی منحصربه‌فرد با مناظر خیره‏‌کننده‏‌ی ثبت‏‌شده در میراث جهانی، دیدار از آبشار زیبای «گولفوس» و فوران آبفشان‏‌هایِ زیبای «گیسر» و چشمه‏‌های آبِ گرم، اقامت در ریکیاویک.

روز بیست و سوم:
ادامه طبیعت‏‌گردی در آیسلند و دیدار از آبشارهای بی نظیر «سلیالندفوس» و «اسکوگافوس» همراه با قدم‌زدن در اطراف و پشت آبشارها، بازدید از سواحل صخره‌ای «رینسیارا» با چشم انداز اقیانوس نیلگون، شن‌های سیاه، امواج خروشان و صخره‌های سر به فلک کشیده، دیدار از یخچال طبیعی «سولیما» و یخ‌های شناور در برکه‌های قطبی، که تجربه‌ای وصف‌نشدنی از آیسلند را در بر خواهند داشت.

روزهای بیست و چهارم و بیست و پنجم:
وقت آزاد در اختیار برای شرکت در تورهای انتخابی نظیر آب‏‌تنی در تالاب‌های آبگرم معدنی، قایق‌سواری در آب‌های اقیانوسی و تماشای نهنگن‌های غول‌پیکر، دیدار از آتشفشان‌های فعال آیسلند، بازدید از لوکیشن‌های سریال معروف "Game of Throwns"

روز بیست و ششم:
پرواز به آمستردام و بازگشت به تهران.

خدمات

هزینه هایی که به عهده تور می باشد:

اتوبوس توریستی اروپایی متناسب با تعداد نفرات -ویزای شنگن – بلیط پرواز رفت و برگشت،سفر دریایی- از یونان به ایتالیا در کابین های 4 نفره، ترجمه مدارک، صبحانه کلیه وعده ها، 8 وعده ناهار،پذیرایی، ورودیه ها طبق برنامه سفر، همراهی لیدر تور فارسی زبان در کل روزهای سفر،لیدر محلی طبق صلاح دید راهنمای تور، اقامت درهتل های 4 ستاره در کل برنامه، بیمه حوادث انفرادی و پرداخت کلیه ورودیه ها طبق برنامه سفر.

هزینه هایی که به عهده تور نمی باشد:

کلیه خدماتی که در روز شمار تور ذکر نگردیده است، استفاده از مراکز تفریحی و سرگرمی که در تور ذکر نشده است، کلیه نوشیدنی ها، کلیه گشت های مازاد در تور، گشت های شبانه و استفاده از رستوران ها و مراکز تفریحی در وقت های آزاد، ترانسفرهای اضافی خارج از ساعات تور، عوارض خروج از کشور، کلیه شام ها.

خدمات تور انتخابی "آیسلند" :

بلیت هواپیما از آمستردام به ریکاویک و ریکاویک به آمستردام برای بازگشت به تهران، 5 شب اقامت در هتل 4 ستاره در ریکاویک، همه گشت‌های شهری (به جز روزهای آزاد)

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1397/06/02 ساعت 01:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1397/06/22 ساعت 01:55
محل حرکت:
تهران، فرودگاه امام خمینی.لطفا 3 ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حاضر باشید.
لوازم سفر

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای شینگن: اصل شناسنامه - 2 قطعه عکس 3*4 – گواهی شغلی ، بازنشستگی و یا تحصیلی - اصل دفترچه بیمه- گواهی تمکن مالی از بانک  که باید انگلیسی باشد (پرینت حساب بایستی یک هفته قبل از ورود به سفارت تهیه شود و در زمان تحویل مدارک احتیاجی نیست) - سند مالکیت - اصل پاسپورت با اعتبار 7 ماه از زمان پرواز . پاسپورت های قدیمی مخصوصا ویزاهای شنگن، استرالیا، ژاپن، آنگلستان و آمریکا که از قبل صادر شده است - گردش مالی سه ماهه - تاییدیه لیست بیمه

توجه: بعد از تایید سفارت ، ضمانت نامه بانکی به مبلغ حداقل 45 میلیون تومان جهت تضمین برگشت دریافت می گردد.

توجه: قبل از تهیه مدارک با کارشناسان شرکت مشورت نمایید.

خرید تور

 هزینه های تور (یورو):

DBL SIN Third bed CHD(2-5) (زیر 2 سال)INF

1790
+
15 میلیون تومان

3430
+
15 میلیون تومان

1780
+
15 میلیون تومان

490
+
15 میلیون تومان
12 میلیون تومان

 

توجه:

کودکان 2  تا 5 سال تخت ندارند ولی از الباقی خدمات تور برخوردار می باشند.

کودکان زیر 2 سال تخت و غذا ندارند ولی از الباقی خدمات تور برخوردار می باشند.

درصورتی که شخصی موفق به دریافت ویزای شنگن نشود 1.5 میلیون تومان از هزینه تور جهت ویزا و سایر کنسلی‌ها کم شده و مابقی به او مسترد خواهد شد.

برای خانم‌های بالای 65سال وآقایان بالای 70 سال آوردن شخص همراه از خانواده درجه یک الزامی است، مگر با امضای ضمائم قرارداد که گردشگر تایید می‌نماید که مسئولیت سلامتی وهمچنین سایر مشکلات ناشی ازنداشتن همراه به عهده خود شخص است.

درصورتی که شخصی بیماری خاص داشته باشد، بایستی زمان ثبت نام حتما به مسئول ثبت نام نوع بیماری خود را اطلاع دهد تا در صورت صلاح‌دید مدیر تور، ثبت نام ایشان انجام شود.

هزینه تور انتخابی "آیسلند" برای هر نفر در اتاق دبل 1990 یورو، در اتاق سینگل 2740 یورو، تخت سوم 1940 یورو، کودکان 2 تا 5 سال 1090 یورو و کودکان زیر دو سال 790 یورو است که علاوه بر قیمت تور 21 روزه دریافت می شود.

نکته مهم: ردیف صندلی اتوبوس به ترتیب اولویت ثبت نام می باشد.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت) ارسال نمائید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت‌گردی خارجی اسپیلت البرزکه به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده‌است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت‌گردی اسپیلت البرز است. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت