تور نوروز جزیره مارو تا بندر سیراف (هوایی)

| 4 روزه
قیمت: 11,900,000 ریال + هزینه بلیت هواپیما
تور نوروز جزیره مارو تا بندر سیراف (هوایی)
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها : دیدار از جاذبه های سیراف "قدیمی‌ترین بندر خلیج فارس" و بازدید از قلعه نصوری در بلندای کوه با چشم اندازی از پهنه دریای بی کران، لنج سواری و صرف ناهار از غذاهای لذیذ دریایی همراه با موسیقی زنده بندری داخل لنج، دیدار از بندر کنگان و گشت ساحل.
 طبیعت گردی و کوهپیمایی سبک در منطقه زیبای جاشک، دیدار از مناظر بی بدیل و رنگین این طبیعت مسحور کننده، خیلی از ما با گذاشتن سنگ نمک در اتاق خواب خانه هایمان و روشن کردن یک لامپ کوچک از آزاد شدن یون های منفی نمک بهره گرفته و احساس آرامش می کنیم حالا اینجا در میان کوهستان نمکی و تابش آفتاب دنیایی از انرژی نصیبمان می گردد.
در این سفر به بندر دور افتاده مقام می رویم تا با قایق سواری و دریا نوردی به جزیره غیرمسکونی مارو(شیت‌ور) برسیم، جزیره ای کوچک و رویایی با ساحلی سفید و آرام بخش که می توان با پای پیاده دور تا دور آن را گردش کرد.
دیدن خلیج زیبای نایبند و گردش در ساحل صخره ای تا مبهوت مناظر بی مانندش شویم.

منطقه: جزیره مارو و بندر سیراف

نـوع فعـالـیت : دریا نوردی، طبیعت گردی و گشت جزیره (روزانه 2 تا 4 ساعت پیاده روی)

روز(ها) شرح برنامه روزانه
چهارشنبه
97/01/01
ساعت 6 صبح جمع شدن گروه در سالن فرودگاه مهرآباد جهت تشریفات پرواز (راس ساعت7 صبح پرواز) بعد از رسیدن به فرودگاه عسلویه به بندر سیراف می رویم برای لنج سواری و صرف ناهار از غذاهای لذیز دریایی همراه با موسیقی زنده بندری داخل لنج، دیدار از بافت بومی‌سیراف(قدیمی‌ترین بندر خلیج فارس)، بازدید از قلعه نصوری در بلندای کوه با چشم اندازی رویایی از دریای بی کران، آشنایی با گور دخمه ها و سیستم آبرسانی خاص این شهر در روزگاران کهن، سپس می رویم برای تحویل گرفتن اتاقهای هتل.
پنج شنبه
97/01/02
بعد از صرف صبحانه به منطقه زیبای جاشک می رویم برای طبیعت گردی و کوهپیمایی، با گشت و گذار در جای جای گنبد رنگارنگ نمک از مناظر بی بدیل این منطقه حیرت انگیز عکس های یادگاری و یا هنری می گیریم، همانگونه که در زندگی شهری با گذاشتن سنگ نمک در اتاق خواب خانه هایمان و روشن کردن یک لامپ کوچک درون آن از آزاد شدن یون های منفی نمک بهره گرفته و احساس آرامش می کنیم حالا در میان این کوهستان نمکی و تابش آفتاب دنیایی از انرژی نصیبمان می گردد، ناهارمان را در همان فضای طبیعت نوش جان می کنیم و به هتل باز می گردیم، گشت عصر گاهی ساحل و صرف شام پایان بخش فعالیت روز دوم تور خواهد بود.
جمعه
97/01/03
امروز بعد از بیداری زود هنگام صبحانه را نوش جان کرده و می رویم به بندر کوچک و دور افتاده مقام، حالا از این بندر دریا نوردی می کنیم تا به جزیره غیرمسکونی مارو(شیت‌ور) برسیم، جزیره ای کوچک و رویایی با ساحلی سفید و آرام بخش که میتوان با پای پیاده دور تا دور آن را گشت، ناهارمان را در این جزیره نوش جان می کنیم و با قایق به بندر مقام برمی گردیم، در خانه بومیان مهمان نواز منطقه پذیرایی میان وعده ای خواهیم داشت و به سوی محل اقامتمان باز می گردیم،صرف شام و استراحت پایان امروز را رقم می زند.
شنبه
97/01/04
بعد از بیدار شدنمان وسایل را جمع کرده و اتاق ها را تحویل میدهیم، آخرین صبحانه سفر که نوش جان شد حرکت میکنیم برای دیدن خلیج زیبای نایبند تا مبهوت مناظر بی مانندش شویم، در ساحلی زیبا با چشم اندازهای بی نظیر ناهارمان را میل می کنیم و می رویم به فرودگاه عسلویه برای پرواز به تهران. دست آورد سفرمان چهار روز زندگی واقعی و ناب است که برای خود ساختیم البته به همراه آرزوی تکرارش.

 

خدمات

وسیله نقلیه مسافرتی : بلیت هواپیما رفت و برگشت و وسیله نقلیه متناسب با تعداد نفرات برای گشتهای منطقه.

اقامت : 3 شب در هتل 3 ستاره در عسلویه.

وعده های غذایی: 3 وعده صبحانه، 2 وعده ناهارو میان وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
چهارشنبه
97/01/01
- اسپیلت البرز
در رستوران
گردشگر
در هتل

هتل 3 ستاره
در عسلویه

پنج شنبه
97/01/02
اسپیلت البرز
در هتل
گردشگر
در طبیعت
گردشگر
در هتل

هتل 3 ستاره
در عسلویه

جمعه
97/01/03
اسپیلت البرز
در هتل
گردشگر
در رستوران
گردشگر
در هتل

هتل 3 ستاره
در عسلویه

شنبه
97/01/04
اسپیلت البرز
در هتل
اسپیلت البرز
در طبیعت
- -

سایر خدمات: راهنمای مجرب طبیعت گردی، بیمه مسئولیت مدنی سفر،کلیه ورودیه ها و هزینه قایق ها.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1300/01/01 ساعت 07:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1300/01/04 ساعت 16:00
محل حرکت:
فرودگاه مهر آباد، لطفا یک ساعت قبل در محل حرکت حضور یابید.
لوازم سفر

لـوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

باتوم کوه پیمایی، داروی مصرفی شخصی، شناسنامه، لباس مناسب طبیعت گردی، لیوان شخصی، کفش کوه پیمایی سبک، کوله پشتی کوچک یک روزه، پانچو برای مواقع بارانی، زیرانداز انفرادی، قمقمه آب (پر شده)، کارت ملی، لباس اضافه، کلاه و عینک آفتابی

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی، دستمال کاغذی، دفترچه یادداشت و قلم، دستمال مرطوب، فلاسک کوچک چای (پر شده در منزل)، کرم ضد آفتاب، شارژر (موبایل، دوربین و...)، لوازم آب تنی، لوازم استحمام، مسواک و خمیر دندان، نقشه ای از منطقه

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام تور، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرزثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرزتهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرزآن را دریافت کند. اسپیلت البرزاز رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرز قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرز در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرزکه به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت