تور کران تا کران "سواحل دریای عمان"

(ظرفیت تکمیل)| 6.5 روزه
قیمت: 18,500,000 ریال + هزینه بلیت برگشت هواپیما
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور کران تا کران "سواحل دریای عمان"
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: دیدار از معبد هندوهای بندر عباس، شهر میناب و روستای بهمنی، باغات انبه، لیمو، موز و نخلستانهایی زیبا، بازدید از صنایع دستی بومیان منطقه و خرید سوغات، دیدار از بندر جاسک و قایق سواری در آبهای اطراف دماغه این بندر دور افتاده.

در این تور به "درک" خواهیم رفت!!! همان جایی که کویر و دریا باهم تلاقی می کنند. در حین رفتن به "درک"!! از رود جگین و خور گابریک و شهر لیردف گذر می کنیم، "درک"! جایی رویایی و آرامش بخش است که نخلستان خرما و رمل های ماسه ای و آب های زلال دریای عمان را کنار هم دارد، ما کمپ ساحلی خود را در اینجا بر پا می کنیم و به گشت و گذار و شنا در این ساحل منحصر به فرد می پردازیم.

از پدیده شگرف دیگر وطنمان یعنی "گلفشان تنگ"بازدید میکنیم و به گل بازی و زنده کردن کودک درونمان می پردازیم و عکس های یادگاری می گیریم، بندر کنارک و گشت و گذار در ساحل زیبای این بندر پر هیاهو نیز برنامه دیگر این سفر جذاب است، بندر تاریخی تیس و بقایای قلعه پرتغالی‌هایش را می بینیم، کوه های مینیاتوری و تالاب صورتی همچنین دیدن شهر خرچنگها در ساحل صخره‌ای جذابیت های این سفر را افزون می کند، آب‌ و هوای اقیانوسی و متفاوت با دیگر سواحلی که تا کنون پیموده ایم را تجربه خواهیم کرد.

سرانجام به دورترین نقطه ایران یعنی بندرگواتر می رسیم (اینجا نقطه صفر مرزی با پاکستان است) با قایق سواری در جنگلهای دریایی حرا مناظر بی نظیری را مشاهده و عکاسی خواهیم نمود،  در جای جای این سفر از غذاهای لذیذ دریایی که از ماهیان تازه همانجا و توسط بومیان منطقه طبخ شده نوش جان می کنیم، بنادر نوستالژیک و کاملاً بومی بریس و پسابندر را می بینیم و عکاسی می کنیم، گشت بازار چابهار و دیدن ساحل بی نظیر "دریا بزرگ" در این شهر همیشه بهار را نیز خواهیم داشت.

دست آوردهای این سفر تجربیات فراوان به همراه یک دنیا خاطرات فراموش نشدنیست برای ما که سرشار از انرژی از این سفر به خانه هایمان باز می گردیم.

منطقه سفر: هرمزگان/ سواحل دریای عمان.

نـوع فعـالـیت : طبیعت گردی،  قایق سواری و پیاده روی متوسط و دیدار از جاذبه ها به طور متناوب در طول روزهای سفر.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
سه شنبه
96/12/29
بعداز ظهر ساعت: 11:20 در سالن اصلی راه آهن تهران جمع می شویم به منظور هماهنگی و عبور از گیت، حرکت قطار چهار تخته درجه یک راس ساعت 12:20 به مقصد بندر عباس، حالا لیدر صمیمی تور برنامه اش پذیرایی میان وعده همراه با معارفه کوپه به کوپه خواهد بود سپس به صرف شام و استراحت شبانه در قطار می پردازیم.
چهارشنبه
97/01/01
صبحانه را در رستوران قطار چهار تخته درجه یک میل میکنیم و پس از آن حدود ساعت 10 صبح به ایستگاه راه آهن بندر عباس خواهیم رسید، از معبد هندوها بازدید می کنیم و می رویم به شهر میناب و روستای بهمنی تا دیداری از باغات انبه، لیمو، موز و نخلستانهای زیبای منطقه داشته باشیم، ناهار مان را که نوش جان کردیم می رویم تا از صنایع دستی بومیان بازدید کرده و در صورت تمایل خریدی انجام دهیم، مسیر به سوی بندر کوهستک می باشد تا کمپ ساحلیمان را بر پا نماییم، حالا وقت آزاد است برای شنا و نوش جان کردن دم نوش و نسکافه در ساحل، این نقطه جاییست که خورشید برای غروب کردنش دقیقاً به دریا می نشیند و صحنه زیبایی را برای عکاسی به وجود می آورد، صرف شام و شب نشینی پایان بخش امروز سفرمان است.
پنج شنبه
97/01/02
بعد از نوش جان کردن صبحانه در فضای دل انگیز ساحل کمپ و وسایلمان را جمع آوری می کنیم، حالا باید حرکت کنیم به سوی بندر دور دست جاسک البته در بین راه از دیدن کوه های مینیاتوری و دیگر عوارض طبیعی نیز بهره خواهیم برد، در بندر زیبای جاسک صرف ناهار و تحویل گرفتن اتاق های هتل را خواهیم داشت، گشت عصرگاهی مان قایق سواری در آبهای اطراف دماغه جاسک می باشد و سپس به هتل باز می گردیم برای صرف شام و استراحت.
جمعه
97/01/03
بعد از صرف صبحانه در هتل اتاقها را تحویل می دهیم، حالا حرکت می کنیم برای رفتن به "درک"!!! همان جایی که کویر و دریا باهم تلاقی می کنند.
تا ما بخواهیم به "درک" برسیم!! در بین راه باید از رود جگین و خور گابریک و شهر لیردف گذر کنیم، ناهار را نیز در بین راه نوش جان کرده و با خیالی راحت به "درک" برویم!، در این منطقه رویایی و بسیار زیبا کمپ ساحلی خود را بر پا می کنیم، حالا به گشت و گذار و شنا در ساحل منحصر به فرد "درک" می پردازیم که نخلستان خرما و رمل های ماسه ای و آب های زلال دریای عمان را کنار هم دارد.
هم زمان با عکاسی از غروب دل انگیز ساحل نوش جان کردن یک فنجان قهوه چقدر لذت بخش خواهد بود، با صرف شام و شب نشینی در دورترین ها و زیر آسمانی هزار ستاره فعالیت امروز سفر به پایان می رسد.
شنبه
97/01/04
روزمان را آغاز می کنیم با صرف صبحانه و برچیدن کمپ، با حس و حالی خوب از درک خارج شده و به سوی پدیده شگرف دیگری از وطنمان یعنی "گلفشان تنگ"می رویم، به گل بازی و زنده کردن کودک درون می پردازیم و عکس های یادگاری می گیریم.
راهمان را ادامه می دهیم تا بندر کنارک و صرف ناهار سپس به گشت و گذار در ساحل رویایی این بندر پر هیاهو می پردازیم، ادامه مسیر به سوی بندر تاریخی تیس می باشد تا بازدید از بقایای قلعه پرتغالی‌ها و مناظر زیبای اطرافش داشته باشیم، راهمان را ادامه می دهیم به سوی چابهار و اتاق های هتل را تحویل می گیریم، وقت آزاد برای گشت شهر و بازار.
یک شنبه
97/01/05
صبحانه دلچسبی در هتل نوش جان کرده و حرکت را آغاز می کنیم، اولین برنامه امروزمان دیدار و عکاسی از ساحل مینیاتوری و تالاب صورتی است، سپس از دیدن شهر خرچنگها و ساحل صخره‌ای و رویا گونه منطقه "رمین"لذت می بریم، در این منطقه از سفر آب‌ و هوای اقیانوسی و متفاوت با دیگر سواحلی که تا کنون پیموده ایم را تجربه خواهیم کرد.
سرانجام به دورترین نقطه ایران یعنی بندرگواتر می رسیم (اینجا نقطه صفر مرزی با پاکستان است) با قایق سواری در جنگلهای حرا مناظر بی نظیری را مشاهده و عکاسی خواهیم نمود، ناهاری از غذاهای دریایی بومیان منطقه نوش جان خواهیم کرد، در بازگشت از بنادر نوستالژیک و بسیار جذاب بریس و پسابندر دیدار و عکاسی می کنیم، به چابهار برگشته تا در ساحل بی نظیر دریا بزرگ گشت عصرگاهی داشته باشیم و سپس صرف شام و بازگشت به هتل.
دوشنبه
97/01/06
امروز آخرین روز تور است بعد از صرف صبحانه وقت را آزاد اعلام می کنیم برای بازار گردی تا ساعت ظهر، در پایان اتاق های هتل را تحویل داده و به سوی فرودگاه حرکت می کنیم، پرواز راس ساعت 17:00 و رسیدن به تهران حدود ساعت 18:30 خواهد بود..

 

خدمات

وسیله نقلیه مسافرتی : قطار چهار تخته درجه یک و بلیت برگشت هواپیما و اتوبوس توریستی متناسب با تعداد نفرات برای گشتهای منطقه.

اقامت : 2 شب کمپ ساحلی، 2 شب هتل 4 ستاره، 1 شب هتل  3 ستاره دریای جاسک.

وعده های غذایی : 5 وعده صبحانه، 4 وعده ناهار، 2 وعده شام و میان وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
سه شنبه
96/12/29
- - گردشگر
در
رستوران قطار
استراحت در
قطار چهار تخته درجه یک
چهارشنبه
97/01/01
گردشگر
در
رستوران قطار
اسپیلت البرز
در رستوران
اسپیلت البرز
در کمپ ساحلی
کمپ
ساحلی
پنج شنبه
97/01/02
اسپیلت البرز
در کمپ ساحلی
گردشگر
در رستوران هتل
گردشگر
در رستوران هتل
هتل 3 ستاره
دریای جاسک
جمعه
97/01/03
اسپیلت البرز
در رستوران هتل
اسپیلت البرز
در رستوران
اسپیلت البرز
در کمپ ساحلی
کمپ
ساحلی
شنبه
97/01/04
اسپیلت البرز
در کمپ ساحلی
اسپیلت البرز
در رستوران
گردشگر
در رستوران هتل
هتل
4 ستاره
یک شنبه
97/01/05
اسپیلت البرز
در رستوران هتل
اسپیلت البرز
در طبیعت
گردشگر
در رستوران هتل
هتل
4 ستاره
دوشنبه
97/01/06
اسپیلت البرز
در رستوران هتل
پذیرایی رایج
در هواپیما
- -

سایر خدمات : راهنمای مجرب، بیمه، و کلیه ورودیه ‏ها، کلیه هزینه ‏های قایق ‏سواری و حمل و نقل‏های محلی.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1396/12/29 ساعت 12:20
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1397/01/06 ساعت 18:30
محل حرکت:
ایستگاه راه آهن (محل جمع شدن گروه ایستگاه راه آهن تهران سالن اصلی مقابل ماکت قرآن)، لطفا یک ساعت قبل در ایستگاه راه آهن حضور یابید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

بالش بادی، داروی مصرفی شخصی، بشقاب، قاشق و چنگال، هد لمپ، شناسنامه، لباس مناسب طبیعت گردی، لیوان شخصی، کفش کوه پیمایی سبک، کوله پشتی بزرگ، کیسه خواب، پانچو برای مواقع بارانی، قمقمه آب (پر شده)، کارت ملی، لباس اضافه، لوازم استحمام، کلاه و عینک آفتابی
 

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی، دستمال کاغذی، دفترچه یادداشت و قلم، دستمال مرطوب، دوربین عکاسی، فلاسک کوچک چای (پر شده در منزل)، کرم ضد آفتاب، شارژر (موبایل، دوربین و...)، لوازم آب تنی، مسواک و خمیر دندان، نقشه ای از منطقه، جلیقه شنا

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرزثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را دریافت کند. اسپیلت البرزاز رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرزقبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرزدر این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرزکه به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت