تور ییلاق آغوزحال (گذر از جنگل های سیالان) - فولبرد

| 2 روزه
قیمت: 3,850,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور ییلاق آغوزحال (گذر از جنگل های سیالان) - فولبرد
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: تجربه ای خاص در ییلاقات دو هزار با هوای پر طراوت و مناظری رویایی، طی مسیر های کوهستانی/جنگلی شمال قله کوه سیالان، طبیعت گردی و پیاده روی در مراتع سرسبز و عکاسی از مناظر بی‌بدیل منطقه، دیدن جنگل و جلگه و دریا در یک قاب از ارتفاعات بالا، شب نشینی دور آتش و خوابی عمیق در هوای پاک کوهستان، صرف صبحانه از فراورده های ییلاق.

منطقه:  گیلان | منطقه دوهزار.

نـوع فعـالـیت : فعالیت نیمه سنگین با در جه سختی 3 در مسیر های پاکوب شده جنگلی/مرتعی با شیب های متغیر(روز اول 2 تا 3 ساعت و روز دوم 3 تا 5 ساعت. همچنین داوطلبین این تور باید پذیرش اقامت در کمپ و کلبه هایییلاقی را داشته باشند.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
چارشنبه
97/06/28
حرکت به سوی جاده چالوس و صرف صبحانه در رستوران، ادامه مسیر تا منطقه دوهزار و رفتن به محل اقامت در آغوزحال،
صرف ناهار و استراحتی کوتاه، گشت و پیاده روی در جنگلها ی بی نظیر منطقه، نوش جان کردن گل گاوزبان آتشی با نبات، وقت آزاد تا زمان صرف شام وشب نشینی.
پنج شنبه
97/06/29
صرف صبحانه از فراورده های محلی، پیاده روی در مراتع سرسبز و زیبا ی منطقه لمر تا از ارتفاع بالا "ابر و جنگل و دریا" را در یک قاب ببینیم و عکاسی کنیم، بازگشت به اقامتگاه و صرف ناهار و استراحتی کوتاه، جمع آوری وسایل و حرکت برای رفتن به تنکابن، بازگشت به سوی تهران و رسیدن به میدان آرژانتین حدود ساعت 22

 

خدمات

وسیله مسافرتی : متناسب با تعداد نفرات رفت وبرگشت، مینی بوس برای طی نمودن مسیر های کوهستانی و جنگلی.

اقامت :1 شب در خانه محلی.

وعده های غذایی : 2  وعده صبحانه، 2 وعده ناهار، 1 وعده شام و پذیرایی میوه.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
چهارشنبه
97/06/28
 اسپیلت البرز
در رستوان
 اسپیلت البرز
در
خانه محلی
 اسپیلت البرز
در
خانه محلی
خانه محلی
پنج شنبه
97/06/29
 اسپیلت البرز
در
خانه محلی
اسپیلت البرز
درخانه محلی
- -

سایر خدمات : راهنمای طبیعت گردی، پرداخت تمام ورودیه ها، میوه و پذیرایی های میان وعده، راهنمای محلی و بیمه مسئولیت مدنی سفر، نوش جان کردن غذاهای دست پخت زنان روستا.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1300/06/28 ساعت 04:30
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1300/06/29 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

باتوم کوه پیمایی بالش بادی داروی مصرفی شخصی
زیر انداز مخصوص کیسه خواب بشقاب، قاشق و چنگال هد لمپ
لباس مناسب طبیعت گردی لباس گرم اضافه لیوان شخصی
کفش کوه پیمایی سبک کیسه خواب کوله پشتی کوچک یک روزه
پانچو برای مواقع بارانی قمقمه آب (پر شده) کارت ملی

 

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی دستمال کاغذی دستمال مرطوب
دوربین عکاسی فلاسک کوچک چای (پر شده در منزل) کلاه و عینک آفتابی
نقشه ای از منطقه

 

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرزثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را دریافت کند. اسپیلت البرزاز رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرزقبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرزدر این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرزکه به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت