تور جنگل جهان نما (اتوبوس VIP)

| 3 روزه
قیمت: 5,900,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور جنگل جهان نما (اتوبوس VIP)
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها : دو شب اقامت در ییلاق پر طراوت جهان نما، دیدار از میل تاریخی رادکان، سافاری در جاده های جنگلی/کوهستانی منطقه، پیاده روی در مراتع و ارتفاعات ییلاق و عکاسی از مناظری رویائی، شب نشینی دور آتش، پیمایش جنگل به صورت پیاده روی در یک ایل راه هزار ساله، صرف ناهاری دلچسب در یک قهوه خانه قدیمی یکصد ساله در دل جنگل.

منطقه سفر : گلستان.

نـوع فعـالـیت : پیاده روی و کوه پیمائی نیمه سنگین در جنگل(روز اول و سوم 1 الی 2 ساعت، روز سوم 3 ساعت صبح و 3 ساعت بعد از ظهر) در این سفر کوله پشتی ها با ماشین های محلی حمل می‌شود و شما سبک بار پیاده روی خواهید کرد. ضمناً مسافت تهران تا منطقه 380 کیلومتر و با ماشین در شرایط عادی و بدون توقف 7 ساعت می‌باشد، لازم به ذکر است که از پذیرفتن کودکان زیر ده سال در این تور بدلیل فعالیت بدنی اشاره شده معذوریم.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
چهارشنبه
97/06/28
حرکت به سوی جاده فیروز کوه و صرف صبحانه در رستوران، ادامه مسیر تا کردکوی و رسیدن به ابتدای جنگل، جابجایی از اتوبوس به ماشین های شاسی بلندمحلی و ادامه مسیر در جاده های جنگلی/کوهستانی، صرف ناهار در طبیعت و بازدید از برج تاریخی رادکان، ادامه مسیر در جاده های صعب العبور تا رسیدن به ییلاق جهان نما، اسکان در خانه های روستایی و استراحتی کوتاه، پیاده روی عصر گاهی در ارتفاعات زیبای منطقه و عکاسی از مناظر، بازگشت به خانه محلی و وقت آزاد تا زمان صرف شام و شب نشینی دور آتش
پنج شنبه
97/06/29
صرف صبحانه و پیاده روی در یک ایل راه زیبا جنگلی، رسیدن به قهوه خانه ای در دل جنگل که از یکصدسال پیش تا کنون فعالیت می کند، پذیرایی با چای و دمنوش محلی و صرف ناهار، استراحتی کوتاه و بازگشت از همان ایل راه به صورت پیاده روی تا رسیدن به ییلاق جهان نما، رفتن به محل اقامت و وقت آزاد تا زمان صرف شام، شب نشینی دور آتش و استراحتی جانانه در هوای دلپذیر ییلاق.
جمعه
97/06/30
صرف صبحانه و گشت و گذار در طبیعت منطقه به منظور استفاده از طراوت صبحگاهی ییلاق، طبیعتی مرکب از جنگل و سخره و مناسب عکاسی، بازگشت به خانه محلی و جمع آوری وسایل، حرکت با ماشین های محلی برای بازگشت به کردکوی در استان گلستان، جابجا شدن در اتوبوس VIP در اختیار تور و رفتن به رستوران، صرف ناهار و حرکت برای بازگشت به تهران. رسیدن حدود ساعت 23:00

 

خدمات

وسیله نقلیه مسافرتی: اتوبوس VIP تخت خواب شو 25 نفره، ماشین های سافاری برای مسیر های جنگلی/کوهستانی و حمل کوله پشتی ها.

اقامت: 2 شب اقامت گروهی در خانه محلی در ییلاق.

وعده ‏های غذایی شامل: 7 وعده غذا شامل: 3 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار، 2 وعده شام

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
چهار شنبه
97/06/28
اسپیلت البرز
در رستوران
گردشگر
در طبیعت

اسپیلت البرز
در
خانه محلی
خانه بومیان
ییلاق
پنج شنبه
97/06/29
اسپیلت البرز
در
خانه محلی
اسپیلت البرز
در
خانه محلی
 
اسپیلت البرز
در
خانه محلی
خانه بومیان
ییلاق
جمعه
97/06/30
اسپیلت البرز
در
خانه محلی
اسپیلت البرز
در
رستوران
- -

سایر خدمات : راهنمای طبیعت گردی، راهنمای محلی و بیمه مسئولیت مدنی سفر و پرداخت ورودیه ها.

 

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1300/06/28 ساعت 05:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1300/06/30 ساعت 23:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی، کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان
لوازم سفر

لـوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

باتوم کوه پیمایی بالش بادی داروی مصرفی شخصی
زیر انداز مخصوص کیسه خواب بشقاب، قاشق و چنگال هد لمپ
یک وعده ناهار قابل حمل لباس مناسب طبیعت گردی لباس گرم اضافه
لیوان شخصی کاپشن بادگیر کفش کوه پیمایی سبک
کوله پشتی بزرگ کیسه خواب کوله پشتی کوچک یک روزه
گتر پانچو برای مواقع بارانی زیرانداز انفرادی
قمقمه آب (پر شده) لباس اضافه  

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی دستمال مرطوب دوربین عکاسی
فلاسک کوچک چای (پر شده در منزل) کرم ضد آفتاب کلاه و عینک آفتابی
شارژر (موبایل، دوربین و...) جوراب اضافه نقشه ای از منطقه

 

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

 

 

 

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرزثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را دریافت کند. اسپیلت البرزاز رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرزقبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرزدر این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرزکه به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت