تور دریاچه سوها تا آبشار لاتون (اتوبوس VIP)

(ظرفیت تکمیل)| 3.5 روزه
قیمت: 7,000,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور دریاچه سوها تا آبشار لاتون (اتوبوس VIP)
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: دیدار از دریاچه رویایی سوها در ارتفاعات مشرف به جنگل، عکاسی از مناظر بی بدیل منطقه، پیاده روی در خنکای ییلاقات سوها و لاتون، گذر از روستاهایی کوچک و بکر و مردمانی با  زندگی ساده ولی پر از عشق،، یک شب اقامت در (ترکیبی از کمپ و خانه ییلاقی)، نوش جان کردن آبگوشت آتشی از بره های مراتع منطقه، شب نشینی دور آتش در خنکای ییلاق، صرف صبحانه از فراورده های محلی، عبور از جنگل های مرتفع گیلان و گذر از کنار چشمه سارهایی زیبا با احتمال دیدن وحوش جنگلی، آب تنی در آبگرم کوته کومه برای رفع خستگی بعد از جنگل نوردی، قایق سواری در رودخانه و بکر ترین قسمت های مرداب انزلی از طریق یک اسکله ناشناخته، استراحتی دلچسب در هتل بین المللی اسپیناس آستارا در آخرین شب سفر. (در پیاده روی های این برنامه کوله پشتی های گردشگران با چهارپایان حمل می شود، لذا گردشگران به صورت سبکبار پیاده روی خواهند کرد.

منطقه: اردبیل و گیلان.

نـوع فعـالـیت:درجه سختی 4 و سنگین می باشد شامل: (روز اول 8 ساعت و روز دوم 6 ساعت پیاده روی، کلاً مسیر در جنگل و مرتع با شیب رو به پایین می باشد همچنین منطقه به دلیل بکر بودن، از امکانات کمتری برخوردار است لذا شرکت کننده باید با این موضوع نیز کنار بیاید) در این سفر کوله پشتی ها با چهارپایان حمل میشود و شما سبک بار پیاده روی خواهید کرد و استراحت های لازم نیز در طول مسیر داده خواهد شد، لازم به ذکر است از پذیرفتن کودکان و نوجوانان دوست داشتنی زیر چهارده سال و همچنین افراد بزرگسال محترمی که آمادگی جسمانی کافی برای این برنامه را ندارند به دلیل سنگینی برنامه معذوریم، این عزیزان را با کمال میل به سفرهای طبیعت گردی سبک و جذاب دیگر اسپیلت البرز که همزمان با همین برنامه در حال اجراست دعوت میکنیم. ضمناً مسیر 590 کیلومتری تهران تا اردبیل با ماشین و در شرایط عادی بدون توقف 9 ساعت می باشد. 

روز(ها) شرح برنامه روزانه
سه شنبه
97/06/27
شبانه به سوی اتوبان قزوین حرکت می کنیم و مسیرمان را تا اردبیل ادامه می دهیم.
چهار شنبه
97/06/28
با رسیدن به اردبیل صبحانه ای از فراورده های محلی نوش جان می کنیم، سپس می رویم تا به دریاچه رویایی سوها برسیم، بازدید و عکاسی از مناظر اطراف دریاچه بسیار خاطره انگیز خواهد بود، حالا پیاده روی و کوهپیمایی در مرتع و جنگل را آغاز می کنیم، صرف ناهار در طبیعت بکر منطقه و استراحتی کوتاه بسیار لذت بخش است، بعد از ظهر را با ادامه ترکینگ و پیمایش مسیرهای اغلب مه گرفته سپری می کنیم تا به محل اقامت شبانه برسیم(ترکیبی از چادر و کلبه های بومیان ییلاق)، حالا وقت آزاد است تا زمان صرف شام و شب نشینی دور آتش.
پنج شنبه
97/06/29
از فراورده های ییلاق صبحانه ای نوش جان می کنیم، امروز جنگل های انبوه ارتفاعات گیلان را می پیماییم تا به آبشار بلند لاتون برسیم، در کنار آبشار وقت آزاد و کافی داریم برای دیدار و عکاسی از آبشار، حالا اگه گفتی چی می چسبه؟ صرف ناهار در طبیعت و استراحت لازم، بعد از ظهر به آخرین بخش ترکینگ این سفر در طبیعت می پردازیم تا همگی از پیاده روی و فعالیت در طبیعت کاملاً لبریز شویم، در انتهای پیاده روی به آب گرم طبیعی کوته کومه می رسیم، حالا وقت آن است که تن خسته را به آب گرم معدنی و پرخاصیت بسپاریم چه شود!!، با ماشین راهی آستارا می شویم تا در هتل 4 ستاره بین المللی اسپیناس بیاساییم.
جمعه
97/06/30
صبحانه لذیذ و متنوع هتل را نوش جان می کنیم و می رویم به سوی اسکله ای نا شناخته، با قایق سواری در یک رودخانه زیبا به قسمت های بکر مرداب انزلی وارد می شویم، گشت کاملی را در آب راهه ها و نقاط منحصر به فرد تالاب داریم، با گرفتن عکس های یادگاری از این طبیعت رویایی کم کم پازل سفر کامل تر می شود، ناهارمان را در رستورانی واقع در کنار رودخانه نوش جان می کنیم تا با دنیایی از خاطرات به یاد ماندنی به سوی تهران باز گردیم، رسیدن مان به تهران حدود ساعت 23 خواهد بود.

 

خدمات

وسیله مسافرتی: اتوبوس VIP، وسیله نقلیه محلی برای مسیر های فرعی و صعب العبور.

اقامت : 1 شب ترکیب خانه و کمپ در ییلاق لاتون، 1 شب هتل 4 ستاره بین المللی اسپیناس آستارا. 

وعده های غذایی: 6 وعده غذا شامل: 3 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار، 1 وعده شام

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
سه شنبه
97/06/27
 - - -  استراحت شبانه
داخل اتوبوس VIP
چهارشنبه
97/06/28
اسپیلت البرز
در رستوران
اسپیلت البرز
لانچ باکس در طبیعت

اسپیلت البرز
در خانه محلی

ترکیب خانه و کمپییلاق لاتون
پنج شنبه
97/06/29
اسپیلت البرز
در خانه محلی

گردشگر
در طبیعت
 گردشگر
در هتل
هتل 4 ستاره اسپیناس آستارا
جمعه
97/06/30
اسپیلت البرز
در هتل

اسپیلت البرز
در رستوران
- -

سایر خدمات: چادر برای افزایش ظرفیت کلبه های جنگلی که یک شب در آنها اقامت داریم، پرداخت ورودیه ها، قایق سواری، راهنمای مجرب طبیعت گردی و و راهنمای محلی جنگل، بیمه مسئولیت مدنی سفر.

چادر برای افزایش ظرفیت کلبه های جنگلی که یک شب در آنها اقامت داریم، پرداخت ورودیه ها، قایق سواری، راهنمای مجرب طبیعت گردی و و راهنمای محلی جنگل، بیمه مسئولیت مدنی سفر.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1397/06/27 ساعت 22:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1397/06/30 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

باتوم کوه پیمایی بالش بادی داروی مصرفی شخصی
زیر انداز مخصوص کیسه خواب بشقاب، قاشق و چنگال هد لمپ
شناسنامه یک وعده ناهار قابل حمل لباس مناسب طبیعت گردی
لباس گرم اضافه لیوان شخصی کفش کوه پیمایی سبک
کوله پشتی بزرگ کیسه خواب کوله پشتی کوچک یک روزه
گتر پانچو برای مواقع بارانی قمقمه آب (پر شده)
لباس اضافه

 لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی دستمال کاغذی دستمال مرطوب
دوربین عکاسی فلاسک کوچک چای (پر شده در منزل) کلاه و عینک آفتابی
جوراب اضافه نقشه ای از منطقه

 

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرزثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را دریافت کند. اسپیلت البرزاز رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرزقبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرزدر این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرزکه به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت