تور صعود قله جنگلی "شاه پیل کوه" (3000 متر) - فولبرد

| 2 روزه
قیمت: 8,900,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور صعود قله جنگلی "شاه پیل کوه" (3000 متر) - فولبرد
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها :

  •  تجربه جنگل‌نوردی پاییزی در منطقه دشت نظیر،جنگل‌هایی شمالی‌ترین بخش رشته کوه البرز.
  • دو روز ورزش هوازی در کوهستان
  • شب‌مانی در کمپ مجهز اسپیلت البرز در سکوت وصف‌ناپذیر کوهستان
  • آموزه‌هایی از مباحث بقا در طبیعت توسط سرپرستان هیمالیانورد اسپیلت البرز
  • صعود به قله زیبای  شاه‌پیل کوه و تماشای چشم‌اندازهای بکر منطقه
  • عکاسی از کلکسیون منحصر به فرد منطقه، ترکیبی از جنگل و جلگه و دریا.

پوشش گیاهی منطقه: پلم، درختچه های زالزالک، زرشک، کنوس(ازگیل)، کاج خزنده، سپیدار، هوروس (اوروس) ، بوته های گون، بانج (از خانواده گون).

پوشش جانوری منطقه: کبک، دارکوب، جغد، خرس، گراز، آهو و بزکوهی.

منطقه : مازندارن

 

روز(ها) شرح برنامه روزانه
پنج شنبه
97
/08/03

صبحگاهان به سوی جاده چالوس حرکت کرده و صبحانه ای دلچسب در رستوران نوش جان می کنیم. مسیرمان را تا منطقه دشت نظیر و سپس روستای جنگلی فیروزآباد ادامه می دهیم. در اینجا بار زدن کوله پشتی ها بر چهارپایان انجام می گیرد و سپس پیمایش جنگلهای کوهستانی را به صورت سبکبار آغاز می کنیم.
ناهارمان را در جنگل صرف می کنیم و در طول مسیر با گیاهان و درختان منطقه آشنا می شویم و از مناظر زیبای مسیر عکاسی می کنیم، محل شب مانیمان کمپ مجهز اسپیلت است در مرتعی بالا دست جنگل، بعد از رسیدن به کمپ و پذیرایی میان وعده به عکاسی از مناظر زیبای منطقه می پردازیم.
از این پس وقتمان آزاد است تا بتوانیم با ریلکسیشن و نوشیدنی های گرم در سکوت کوهستان لذت ببریم، برنامه عصرگاهی را با آموزه هایی از مباحث مربوط به بقا در طبیعت و تکنیک های کاربردی کوهستان کامل می کنیم.
صرف شام پایان بخش امروزمان است، حالا خواب شبانه در سکوت جان بخش کوهستان وصف خود را دارد.

جمعه
97
/08/04
صبحانه را نوش جان کرده و به شکلی تیمی و آرام مسیرهایی را در مرتع و کوهستان صعود می کنیم، در نهایت بر فراز قله زیبای شاه پیل کوه قدم می گذاریم این قله مشرف است بر جنگل و جلگه و دریا، چشم اندازهایی مسحور کننده برای عکاسی از کلکسیون طبیعی پیش رو تا حس خوبمان را افزایش دهد.
حالا باز می گردیم به کمپ تا ناهارمان را میل کنیم و دمی استراحت، وسایل خود را جمع و جور کرده و بار چهارپایان می کنیم، به سوی ارتفاعات پایین دست جنگل روانه می شویم تا
حدوداً ساعت 3 تا 4 بعد از ظهر با انرژی فراوان و کوله باری از خاطرات خوش با ماشین به سوی تهران باز گردیم.
حالا با آرامش بیشتری که از جنگلهای سخاوتمند شاه پیل کوه به دست آورده ایم به پیمایش جنگلهای دیگر می اندیشیم. پیش بینی می کنیم حدود ساعت 22 به تهران برسیم.

 

خدمات

وسیله مسافرتی : وسیله نقلیه توریستی متناسب با تعداد نفرات و نیسان وانت جهت حمل و نقل‌های محلی.

اقامت : 1 شب اقامت در کمپ مجهز در فراز جنگل

وعده های غذایی :  5 وعده غذا شامل: 2 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار، 1 وعده شام

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
پنج شنبه
97
/08/03
اسپیلت البرز
در رستوران
اسپیلت البرز
 لانچ باکس در طبیعت
اسپیلت البرز
در محل اقامت
کمپ مجهز اسپیلت البرز در فراز جنگل
جمعه
97
/08/04
اسپیلت البرز
در
محل اقامت
اسپیلت البرز
لانچ باکس در رستوران
- -

 سایر خدمات : برای هر 5 الی 6 نفر شرکت کننده یک نفر راهنما و مربی کوهنوردی همراه است تا ایمنی سفر کامل شود، چهارپایان جهت حمل کوله پشتی‌ها و تجهیزات لازم، یک شب اقامت در کمپ مجهز اسپیلت البرز و در ارتفاع 2300 متری از سطح دریا، بیمه مسئولیت مدنی سفر، آموزش مباحث کاربردی در کوهستان توسط مربیان هیمالیا نورد اسپیلت البرز.

وسایل نقلیه طبیعت گردی

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1397/08/03 ساعت 04:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1397/08/04 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین،ابتدای خیابان بیهقی، کمی بالاتر از فروشگاه شهروند، جلوی بانک سامان.
لوازم سفر

لـوازم کوهنوردی که باید همراه داشته باشید:

وسایل ضروری برای تورهای کوهنوردی بیش از یک روز در فصول گرم و معتدل(نیمه اردیبهشت لغایت نیمه آبان) و ارتفاعات کمتر از 4000 متر:

کفش کوه نوردی سبک، جوراب حوله ای ضخیم و جوراب اضافه، پیراهن و شلوار ترکینگ(پیراهن آستین بلند باشد)، پیراهن لایه اول، پیراهن لایه دوم، باتوم کوه نوردی، کلاه آفتابی، عینک آفتابی، 2 تا 2.5 لیتر آب از منزل بیاورید، لیوان شخصی، کیسه خواب/کامفورت 5، زیر انداز مخصوص کیسه خواب به علاوه یک زیرانداز کوچک(نیم زیرانداز)، فلاسک کوچک انفرادی چای، کیف کوچک کمکهای اولیه شخصی و اگر تحت درمان خاصی هم هستید حتماً داروی مصرفی خود را همراه داشته باشید، هدلمپ، کاپشن و شلوار بادگیر ضد آب، کاپشن و شلوار پلار، دستکش پلار، روکش دستکش، کلاه گرم، گتر،کارت شناسایی معتبر و دفترچه بیمه، چاقوی جیبی، طناب انفرادی و یک کارابین ساده، کرم ضد آفتاب، کوله کوچک یک روزه با کاور ضد آب برای حمل وسایل حداقلی و آب و خوراکی های مورد نیازتان در حین کوهنوردی، علاوه بر آن یک کوله پشتی بزرگتر با حجم مناسب که دیگر وسایلتان در آن جای گیرد برای حمل با چهارپایان و یا وسایل نقلیه محلی.

ممکن است در یک برنامه خاص، استثناعاً علاوه بر موارد فوق به وسایل دیگری هم نیاز باشد که در آن صورت سرپرست برنامه از قبل به شما اطلاع خواهد داد.

دیگر لوازم مورد نیاز جهت یاد‌آوری:

پشت گردنی بادی دستمال کاغذی دفترچه یادداشت و قلم
دستمال مرطوب دوربین عکاسی فلاسک کوچک چای (پر شده در منزل)
کرم ضد آفتاب کلاه و عینک آفتابی نقشه ای از منطقه


تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی¬ گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را اسپیلت البرز از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرز قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرز در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت