کویر نوردی ترکیبی (شتر، آفرود، پیاده) - فولبرد

| 3 روزه
قیمت: 13,700,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
کویر نوردی ترکیبی (شتر، آفرود، پیاده) - فولبرد
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها:

اوج کویر نوردی (Multi Activtiy)

1- قسمت هایی از مسیر که سواره طی می کنیم: تهران تا منطقه را با ماشین توریستی می رویم، بخشی از مسیر سفر با قافله شتر خواهد بود، بخشی به صورت آفرود و سافاری هیجان انگیز درفراز و نشیب تپه های ماسه ای و بخشی دیگر عبور از بستر دریاچه نمک که همه آنها به نظر غیر قابل عبور می رسد، بخش دیگر مسیر طی جاده های کوهستانی وسط کویر و بخشی نیز از میان جنگل های گز و تاق کویری.

2- قسمت هایی که پیاده می رویم: بخشی از طی مسیر در میان تاق زار، یک قسمت در لابه لای رمل های ماسه ای کاملاً بکر، بخشی در بستر دریاچه نمک، قسمتی در جزیره سرگردان، مسیری هم کوه پیمایی در منطقه یخاب و بخشی نیز تجربه کویر پیمایی شبانه زیر آسمان پرستاره خواهد بود.

3- قسمت های بخور بخور: نوش جان کردن ماهی قزل آلای کویر! بله تعجب نکنید قزل آلایی که در کویر پرورش می یابد. نوش جان کردن چلوکباب لذیز شتر، نوش جان کردن کتلت بسیار خوشمزه بز، (برای همسفران گیاه خوار که از هنگام ثبت نام اعلام کرده باشند امکان تهیه غذاهای غیر گوشتی ساده وجود دارد)، نوش جان کردن دمنوش از گیاهان کویری، نوش جان کردن شربت عرقیجات منطقه، نوش جان کردن سالاد و سبزی تازه در تمام وعده های غذایی، نوش جان کردن دو نوع میوه فصل در هر روز، نوش جان کردن تنقلات و خشکبار.

4- امکانات اقامتی و بهداشتی: خانه محلی کویری برای اقامت شبانه و دارای برق برای شارژ نمودن دوربین و موبایل و روشنایی لازم، در خانه های کویری آب شرب، سرویس بهداشتی و مایع دستشویی وجود دارد، در کنار کمپ یک چادر حمام برپا می کنیم تا همسفرانی که انگیزه زیادی برای استحمام صحرایی دارند بتوانند تجربه نمایند(البته با گرم کردن آب توسط خودشان روی آتش و با پیاله ای به روی خود ریختن و در صرف جویی کامل)، در طول مسیر آب برای خوردن به اندازه کافی در اختیارتان قرار خواهد گرفت و کمبودی نیست.

5- قسمت های آموزشی و انتقال تجربه توسط راهنمایان: آشنایی با جغرافیای کویر مرکزی ایران، آشنایی با انواع پوشش گیاهی کویر مرکزی و چگونگی دسترسی آنها به آب، آشنایی با انواع پوشش جانوری کویر و چگونگی دسترسی پرندگان کویر مرکزی ایران به آب. آشنایی با انواع فسیل های دریایی موجود در منطقه، آشنایی با فرهنگ و آداب و رسوم کویر نشینان و بازی ها و سرگرمی آنان، آشنایی با آسمان کویر و ستاره های کلیدی در جهت یابی شبانه.

منطقه: اصفهان | کویر مرکزی ایران

نـوع فعـالـیت : فعالیت متوسط متمایل به نیمه سنگین و ماجراجویانه می باشد. (چندین ساعت آفرود، 2 تا 3 ساعت شتر سواری و 2 تا 3 ساعت پیاده روی در کویر) افراد شرکت کننده در این تور جذاب لازم است آمادگی جسمانی خوبی داشته باشند.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
چهارشنبه
97/08/16

راس ساعت 4 به سوی اتوبان قم حرکت کرده و صبحانه ای دلچسب و کامل در رستوران میل میکنیم، به آران و بیدگل که رسیدیم در ماشین های آفرود جا به جا می شویم و سپس می رویم به چاله چارتاقی تا آشنا شویم با کشاورزی بدوی در کویر، همچنین از رمز و راز جنگل های کویری و چگونه زیستن جانوران و گیاهان در مقابل کم آبی آگاه می شویم، از کلوتهای کویر در مسیر جاده ابریشم بازدید و عکاسی می کنیم، صرف ناهارمان در کمال ناباوری از ماهی کباب قزل آلای لذیذ کویری خواهد بود در کنار یک برکه زیبا!.
از این پس مسیرمان را با کاروان شتر ادامه می دهیم تا به محل برپایی کمپ اسپیلت در بکرترین نخلستان کویر و به دور از هیاهو برسیم، بعد از برپایی چادر هایمان نظاره‌ گر ناپدید شدن لحظه به لحظه خورشید خواهیم بود و در هوای گرگ و میش بعد از غروب شاهد پیدا شدن دونه به دونه ستاره ها میشویم، به مرور آسمان کویر پر از ستاره شده و ما را در بر می گیرد تا سکوت شب را تجربه کنیم، صرف شام و شب نشینی پایان بخش فعالیت پرثمر امروزمان خواهد بود تا پس از آن خوابی دلچسب را در عمق کویر داشته باشیم.

پنج شنبه
97/08/17
صبحگاهان برای دیدن طلوع خورشید در نخلستان بیدار می شویم و سپس صرف صبحانه ای دلچسب، می رویم تا از کاروانسرای کویری شاه عباس این دژ مستحکم بازدید کرده و با تاریخ و معماری آن آشنا شویم.
راهمان را با ماشین های آفرود ادامه میدهیم تا نوع دیگری از فعالیت را داشته باشیم، باید از بستر دریاچه نمک با هیجان کامل عبور کنیم تا به جزیره برسیم، گشت و گذاری در مرتفع ترین قسمت های این جزیره تنها مانده و سرگردان خواهیم داشت حالا می توانیم از بلندای جزیره به وسعت حیرت انگیز دریایی از نمک دور تا دورمان پی ببریم، در حال پیاده روی بر روی پولیگون های زیبای نمک صدای خش خش زیر پایمان آرام جان خواهد بود، صحنه های بدیع منطقه را با دوربین های عکاسی مان ثبت می نماییم.
از این پس نوع فعالیت باز هم تغییر می کند به شکلی که آدرنالینمان فوران نماید، با ماشین های آفرود در اوج هیجان 2 ساعت از مسیر سفر را در میان بکر ترین رمل‌های ماسه ای کویر که هیچ بنی بشری به جز خودمان در آنجا نیست طی کنیم.
باز هم زمان تغییر فعالیت فرا رسیده"ماساژ درمانی کف پاها"! دو ساعت بعدی از مسیر سفر که بسیار هم دلچسب و جذاب است را پیاده می رویم، بخشی از این پیاده روی با پای برهنه خواهد بود بر روی رمل های ماسه ای لطیف کویر به منظور ماساژ طبیعی کف پا، کل این دو ساعت پیاده روی مان در فراز و نشیب دست نخورده ترین تپه های ریگ روان انجام می شود، استراحت های لازم را در بین راه خواهیم داشت تا آرامش وصف نا پذیری را تجربه نماییم و از مناظر بدیع منطقه لذت ببریم.
حالا بعد از این همه فعالیت های متنوع به محل کمپ ناهار می رسیم، در این آبادانی کوچک کویری چلوکباب شتر چقدر لذت بخش است!. استراحت کافی و ادامه مسیر در بخش دیگری از جاده ابریشم، طبیعت این منطقه کاملاً متفاوت است، ما می توانیم کوه های رنگارنگ را نظاره کنیم و در منطقه "فسیل آباد" انواع آبزیان به جا مانده از تاریخ(همان دورانی که کویر امروزی در زیر دریا ها بوده)را در قالب فسیل مشاهده کنیم.
عصرگاهان به محل کمپ دوم اسپیلت برای اقامت شبانه می رسیم، وقت آزاد تا زمان صرف شام و شب نشینی دور آتش زیر آسمان پر ستاره، حالا باز هم تجربه خوابی آرام با سکوت وصف ناشدنی اما در کمپی کوهستانی در دل کویر پایان بخش امروزمان است.
جمعه
97/08/18
صبحگاهان برای دیدن طلوعی دیگر بیدار می شویم، تماشای پخت نان در تنور هیزمی که توسط راهنمایان این تور انجام می شود نیز خالی از لطف نیست و سپس صرف صبحانه، امروز فعالیت مان از نوعی دیگر است (یک کوهنوردی سبک و جذاب در میان کویر) صعود قله "پنیری" و ادامه تا قله زیبای "کله قندی" از فراز این کوه صخره ای تا دور دست ها را می توان دید و عکاسی نمود. در یکسو قله زیبای کرکس را داریم و در سوی دیگر دریاچه نمک و در دیگر سو قله کویری یخاب و قله باباخان را می بینیم.
برای صرف ناهار و استراحتی کوتاه به سوی کمپ باز می گردیم، آخرین جاذبه مان بازدید از قلعه کرشاهی یا قلعه (دزدها) در قسمت دیگری از جاده ابریشم خواهد بود و پس از پیمودن مسیری نسبتاً کوتاه از کویر خارج می شویم.
حدوداً ساعت 16 در ابوزید آباد به ماشین اصلی مان می رسیم و با یک دنیا خاطره به تهران باز میگردیم تا حدوداً ساعت 21 به میدان آرژانتین برسیم.

 

خدمات

وسیله مسافرتی: وسیله نقلیه توریستی متناسب با تعداد نفرات، پاترول برای مسیر های صعب العبور کویری.

اقامت: 2 شب خانه محلی

وعده های غذایی:  7 وعده غذا شامل: 3 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار، 2 وعده شام

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
چهارشنیه
97/08/16
اسپیلت البرز 
در رستوران
اسپیلت البرز
 در طبیعت
اسپیلت البرز
در خانه محلی
خانه محلی
پنج شنبه
97/08/17
اسپیلت البرز 
در خانه محلی
اسپیلت البرز
 در طبیعت
اسپیلت البرز
در خانه محلی
خانه محلی
جمعه
97/08/18
اسپیلت البرز
در خانه محلی
گردشگر
در خانه محلی
- -

سایر خدمات: پذیرایی های میان وعده، بیمه مسئولیت مدنی سفر، راهنمای مجرب کویر نوردی، کلیه ورودیه های لازم.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1397/08/16 ساعت 04:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1397/08/18 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین،ابتدای خیابان بیهقی، کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان.
لوازم سفر

لـوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

باتوم کوه پیمایی بالش بادی داروی مصرفی شخصی
زیر انداز مخصوص کیسه خواب هد لمپ لباس مناسب طبیعت گردی
لباس گرم اضافه لیوان شخصی کفش کوه پیمایی سبک
کوله پشتی بزرگ کیسه خواب قمقمه آب (پر شده)
کارت ملی لباس اضافه کلاه و عینک آفتابی

 

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی چاقو جیبی دستمال کاغذی
دفترچه یادداشت و قلم دستمال مرطوب دوربین عکاسی
فلاسک کوچک چای (پر شده در منزل) کرم ضد آفتاب شارژر (موبایل، دوربین و...)
لوازم آب تنی لوازم استحمام نقشه ای از منطقه

 

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

 

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی¬ گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را اسپیلت البرز از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرز قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرز در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.

کویر نوردی ترکیبی (شتر، آفرود، پیاده) - فولبرد

| 3 روزه
قیمت: 13,700,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
کویر نوردی ترکیبی (شتر، آفرود، پیاده) - فولبرد
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها:

اوج کویر نوردی (Multi Activtiy)

1- قسمت هایی از مسیر که سواره طی می کنیم: تهران تا منطقه را با ماشین توریستی می رویم، بخشی از مسیر سفر با قافله شتر خواهد بود، بخشی به صورت آفرود و سافاری هیجان انگیز درفراز و نشیب تپه های ماسه ای و بخشی دیگر عبور از بستر دریاچه نمک که همه آنها به نظر غیر قابل عبور می رسد، بخش دیگر مسیر طی جاده های کوهستانی وسط کویر و بخشی نیز از میان جنگل های گز و تاق کویری.

2- قسمت هایی که پیاده می رویم: بخشی از طی مسیر در میان تاق زار، یک قسمت در لابه لای رمل های ماسه ای کاملاً بکر، بخشی در بستر دریاچه نمک، قسمتی در جزیره سرگردان، مسیری هم کوه پیمایی در منطقه یخاب و بخشی نیز تجربه کویر پیمایی شبانه زیر آسمان پرستاره خواهد بود.

3- قسمت های بخور بخور: نوش جان کردن ماهی قزل آلای کویر! بله تعجب نکنید قزل آلایی که در کویر پرورش می یابد. نوش جان کردن چلوکباب لذیز شتر، نوش جان کردن کتلت بسیار خوشمزه بز، (برای همسفران گیاه خوار که از هنگام ثبت نام اعلام کرده باشند امکان تهیه غذاهای غیر گوشتی ساده وجود دارد)، نوش جان کردن دمنوش از گیاهان کویری، نوش جان کردن شربت عرقیجات منطقه، نوش جان کردن سالاد و سبزی تازه در تمام وعده های غذایی، نوش جان کردن دو نوع میوه فصل در هر روز، نوش جان کردن تنقلات و خشکبار.

4- امکانات اقامتی و بهداشتی: خانه محلی کویری برای اقامت شبانه و دارای برق برای شارژ نمودن دوربین و موبایل و روشنایی لازم، در خانه های کویری آب شرب، سرویس بهداشتی و مایع دستشویی وجود دارد، در کنار کمپ یک چادر حمام برپا می کنیم تا همسفرانی که انگیزه زیادی برای استحمام صحرایی دارند بتوانند تجربه نمایند(البته با گرم کردن آب توسط خودشان روی آتش و با پیاله ای به روی خود ریختن و در صرف جویی کامل)، در طول مسیر آب برای خوردن به اندازه کافی در اختیارتان قرار خواهد گرفت و کمبودی نیست.

5- قسمت های آموزشی و انتقال تجربه توسط راهنمایان: آشنایی با جغرافیای کویر مرکزی ایران، آشنایی با انواع پوشش گیاهی کویر مرکزی و چگونگی دسترسی آنها به آب، آشنایی با انواع پوشش جانوری کویر و چگونگی دسترسی پرندگان کویر مرکزی ایران به آب. آشنایی با انواع فسیل های دریایی موجود در منطقه، آشنایی با فرهنگ و آداب و رسوم کویر نشینان و بازی ها و سرگرمی آنان، آشنایی با آسمان کویر و ستاره های کلیدی در جهت یابی شبانه.

منطقه: اصفهان | کویر مرکزی ایران

نـوع فعـالـیت : فعالیت متوسط متمایل به نیمه سنگین و ماجراجویانه می باشد. (چندین ساعت آفرود، 2 تا 3 ساعت شتر سواری و 2 تا 3 ساعت پیاده روی در کویر) افراد شرکت کننده در این تور جذاب لازم است آمادگی جسمانی خوبی داشته باشند.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
جمعه
97/09/02
راس ساعت 4 به سوی اتوبان قم حرکت کرده و صبحانه ای دلچسب و کامل در رستوران میل میکنیم، به آران و بیدگل که رسیدیم در ماشین های آفرود جا به جا می شویم و سپس می رویم به چاله چارتاقی تا آشنا شویم با کشاورزی بدوی در کویر، همچنین از رمز و راز جنگل های کویری و چگونه زیستن جانوران و گیاهان در مقابل کم آبی آگاه می شویم، از کلوتهای کویر در مسیر جاده ابریشم بازدید و عکاسی می کنیم، صرف ناهارمان در کمال ناباوری از ماهی کباب قزل آلای لذیذ کویری خواهد بود در کنار یک برکه زیبا!.
از این پس مسیرمان را با کاروان شتر ادامه می دهیم تا به محل برپایی کمپ اسپیلت در بکرترین نخلستان کویر و به دور از هیاهو برسیم، بعد از برپایی چادر هایمان نظاره‌ گر ناپدید شدن لحظه به لحظه خورشید خواهیم بود و در هوای گرگ و میش بعد از غروب شاهد پیدا شدن دونه به دونه ستاره ها میشویم، به مرور آسمان کویر پر از ستاره شده و ما را در بر می گیرد تا سکوت شب را تجربه کنیم، صرف شام و شب نشینی پایان بخش فعالیت پرثمر امروزمان خواهد بود تا پس از آن خوابی دلچسب را در عمق کویر داشته باشیم.
شنبه
97/09/03
صبحگاهان برای دیدن طلوع خورشید در نخلستان بیدار می شویم و سپس صرف صبحانه ای دلچسب، می رویم تا از کاروانسرای کویری شاه عباس این دژ مستحکم بازدید کرده و با تاریخ و معماری آن آشنا شویم.
راهمان را با ماشین های آفرود ادامه میدهیم تا نوع دیگری از فعالیت را داشته باشیم، باید از بستر دریاچه نمک با هیجان کامل عبور کنیم تا به جزیره برسیم، گشت و گذاری در مرتفع ترین قسمت های این جزیره تنها مانده و سرگردان خواهیم داشت حالا می توانیم از بلندای جزیره به وسعت حیرت انگیز دریایی از نمک دور تا دورمان پی ببریم، در حال پیاده روی بر روی پولیگون های زیبای نمک صدای خش خش زیر پایمان آرام جان خواهد بود، صحنه های بدیع منطقه را با دوربین های عکاسی مان ثبت می نماییم.
از این پس نوع فعالیت باز هم تغییر می کند به شکلی که آدرنالینمان فوران نماید، با ماشین های آفرود در اوج هیجان 2 ساعت از مسیر سفر را در میان بکر ترین رمل‌های ماسه ای کویر که هیچ بنی بشری به جز خودمان در آنجا نیست طی کنیم.
باز هم زمان تغییر فعالیت فرا رسیده"ماساژ درمانی کف پاها"! دو ساعت بعدی از مسیر سفر که بسیار هم دلچسب و جذاب است را پیاده می رویم، بخشی از این پیاده روی با پای برهنه خواهد بود بر روی رمل های ماسه ای لطیف کویر به منظور ماساژ طبیعی کف پا، کل این دو ساعت پیاده روی مان در فراز و نشیب دست نخورده ترین تپه های ریگ روان انجام می شود، استراحت های لازم را در بین راه خواهیم داشت تا آرامش وصف نا پذیری را تجربه نماییم و از مناظر بدیع منطقه لذت ببریم.
حالا بعد از این همه فعالیت های متنوع به محل کمپ ناهار می رسیم، در این آبادانی کوچک کویری چلوکباب شتر چقدر لذت بخش است!. استراحت کافی و ادامه مسیر در بخش دیگری از جاده ابریشم، طبیعت این منطقه کاملاً متفاوت است، ما می توانیم کوه های رنگارنگ را نظاره کنیم و در منطقه "فسیل آباد" انواع آبزیان به جا مانده از تاریخ(همان دورانی که کویر امروزی در زیر دریا ها بوده)را در قالب فسیل مشاهده کنیم.
عصرگاهان به محل کمپ دوم اسپیلت برای اقامت شبانه می رسیم، وقت آزاد تا زمان صرف شام و شب نشینی دور آتش زیر آسمان پر ستاره، حالا باز هم تجربه خوابی آرام با سکوت وصف ناشدنی اما در کمپی کوهستانی در دل کویر پایان بخش امروزمان است.
یک شنبه
97/09/04
صبحگاهان برای دیدن طلوعی دیگر بیدار می شویم، تماشای پخت نان در تنور هیزمی که توسط راهنمایان این تور انجام می شود نیز خالی از لطف نیست و سپس صرف صبحانه، امروز فعالیت مان از نوعی دیگر است (یک کوهنوردی سبک و جذاب در میان کویر) صعود قله "پنیری" و ادامه تا قله زیبای "کله قندی" از فراز این کوه صخره ای تا دور دست ها را می توان دید و عکاسی نمود. در یکسو قله زیبای کرکس را داریم و در سوی دیگر دریاچه نمک و در دیگر سو قله کویری یخاب و قله باباخان را می بینیم.
برای صرف ناهار و استراحتی کوتاه به سوی کمپ باز می گردیم، آخرین جاذبه مان بازدید از قلعه کرشاهی یا قلعه (دزدها) در قسمت دیگری از جاده ابریشم خواهد بود و پس از پیمودن مسیری نسبتاً کوتاه از کویر خارج می شویم.
حدوداً ساعت 16 در ابوزید آباد به ماشین اصلی مان می رسیم و با یک دنیا خاطره به تهران باز میگردیم تا حدوداً ساعت 21 به میدان آرژانتین برسیم.

 

خدمات

وسیله مسافرتی: وسیله نقلیه توریستی متناسب با تعداد نفرات، پاترول برای مسیر های صعب العبور کویری.

اقامت: 2 شب خانه محلی

وعده های غذایی:  7 وعده غذا شامل: 3 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار، 2 وعده شام

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
جمعه
97/09/02
اسپیلت البرز 
در رستوران
اسپیلت البرز
 در طبیعت
اسپیلت البرز
در خانه محلی
خانه محلی
 شنبه
97/09/03
اسپیلت البرز 
در خانه محلی
اسپیلت البرز
 در طبیعت
اسپیلت البرز
در خانه محلی
خانه محلی
یک شنبه
97/09/04
اسپیلت البرز
در خانه محلی
گردشگر
در خانه محلی
- -

سایر خدمات: پذیرایی های میان وعده، بیمه مسئولیت مدنی سفر، راهنمای مجرب کویر نوردی، کلیه ورودیه های لازم.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1397/09/02 ساعت 04:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1397/09/04 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین،ابتدای خیابان بیهقی، کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان.
لوازم سفر

لـوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

باتوم کوه پیمایی بالش بادی داروی مصرفی شخصی
زیر انداز مخصوص کیسه خواب هد لمپ لباس مناسب طبیعت گردی
لباس گرم اضافه لیوان شخصی کفش کوه پیمایی سبک
کوله پشتی بزرگ کیسه خواب قمقمه آب (پر شده)
کارت ملی لباس اضافه کلاه و عینک آفتابی

 

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی چاقو جیبی دستمال کاغذی
دفترچه یادداشت و قلم دستمال مرطوب دوربین عکاسی
فلاسک کوچک چای (پر شده در منزل) کرم ضد آفتاب شارژر (موبایل، دوربین و...)
لوازم آب تنی لوازم استحمام نقشه ای از منطقه

 

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

 

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی¬ گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را اسپیلت البرز از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرز قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرز در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت