تور نوروز طبس، نایبند و کال جنی (اتوبوس VIP) - هتل

| 3.5 روزه
قیمت: 9,400,000 ریال
تور نوروز  طبس، نایبند و کال جنی (اتوبوس VIP)  - هتل
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها: دیدار از روستای زیبای نایبند که محصول دهی درختان مرکبات در کنار نخلستان های خرما عجایبی را به نمایش می گذارد،  پیمایش دره رویایی مرتضی علی همانجا که چشمه های آبگرم و آبسرد طبیعی در کنار یکدیگر به شکلی شگرف از دل سنگ جاریست، عبور از  پیچ و خم های فریبنده دره کالجنی پر از رمز و راز، دیدار از باغ گلشن طبس که نشان از هنر باغهای قدیم ایرانیست، بازدید از روستای حزن انگیز کریت که سالهاست بر اثر زلزله در دل خاک خفته، گشت کویر و تجربه پیاده ­روی با پای برهنه بر روی تپه های ماسه­ای لطیف و پر انرژی در کویر(ماساژ درمانی طبیعی کف پا)، تجربه سفری راحت با اتوبوس VIP تختخواب شو 25 نفره و شب مانی در هتل نارنجستان طبس، دیدار و عکاسی از پولیگون های زیبای دریاچه نمک و یک دنیا خاطره از این سفر گروهی پر نشاط. 

منطقه سفر: خراسان جنوبی / طبس وکال جنی

نـوع فعـالـیت : طبیعت گردی، روستا گردی و کوهپیمایی متوسط(روزانه 2 الی 4 ساعت) ضمناً مسیر 780 کیلومتری تهران تا طبس در شرایط عادی با ماشین 13 ساعت می باشد.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
چهارشنبه
97/01/01

شبانه با اتوبوس VIP تختخواب شو 25 نفره به طرف اتوبان قم حرکت می کنیم، شام را در رستوران میل کرده و راهمان را به سوی طبس ادامه می دهیم.

پنج شنبه
97
/01/02
صبحگاهان به طبس می رسیم و صبحانه ای دلچسب نوش جان می کنیم، می رویم تا پیاده روی و کوهپیمایی سبکی در دره مرتضی علی داشته باشیم و از چشمه های آبگرم طبیعی داخل تنگه عبور کنیم، بعد عکاسی از طاقبند شاه عباسی در انتهای دره بازمی گردیم برای صرف ناهار و استراحتی کوتاه، عصرگاهان به گشت دره کال جنی و پیمایش مسیر های تو در توی آن خواهیم پرداخت، عکاسی از این پدیده زمین شناختی دارای رمز و راز پایان بخش فعالیت امروزمان است، به هتل محل اقامتمان بازمی گردیم برای صرف شام و استراحت شبانه.
جمعه
97
/01/03
امروز که صبحانه را نوش جان کردیم می رویم تا دیداری داشته باشیم از روستای کریت و از بقایای این روستای حزن انگیز عکاسی کنیم، ادامه راهمان به سوی آبگرم دیگ رستم است که در میان نخلستان جاریست و در صورت تمایل می توانید آب تنی زیر درختان خرما را تجربه نمایید، صرف ناهار در طبیعت و روستا گردی در بافت بومی نایبند و آشنایی با چگونگی زندگی این روستای دور افتاده ایران، گشت و گذار در میان باغات مرکبات و نخلستان های خرما، به طبس بازمی گردیم و گشت عصرگاهیمان را در باغ گلشن معروف طبس برگزار می کنیم، حالا با حس و حالی خوبمان به هتل باز می گردیم برای صرف شام و شب نشینی.
شنبه
97
/01/04
امروز که باید دیار طبس را ترک کنیم آخرین صبحانه دلچسبمان نوش جان کرده و حرکت می کنیم به سوی کویر مرکزی، پیاده روی با پای برهنه بر روی تپه های ماسه ای لطیف و پر انرژی در کویر خواهیم داشت به منظور ماساژ درمانی طبیعی کف پا و شور و نشاط حاصل از این گشت، با عکاسی از رمل ها و چند ضلعی های نمک ثبت خاطره ها را به کمال رسانده به خور و بیابانک می رویم، بعد از صرف ناهار در رستوران به سوی تهران بازمی گردیم تا حدود ساعت 23 به میدان آرژانتین برسیم، حالا با کوله باری پر از خاطرات و حس و حالی خوب روزهای بهتری را برای خود ایجاد خواهیم کرد.

 

خدمات

وسیله مسافرتی : اتوبوس VIP  تخت خواب شو 25 نفره.

اقامت : 2 شب در هتل 3 ستاره نارنجستان.

وعده های غذایی : 3 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار و پذیرایی میوه در بین وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
چهارشنبه
97/01/01
- - گردشگر
در رستوران
استراحت در
اتوبوس VIP
پنج شنبه
97
/01/02
اسپیلت البرز
در رستوران هتل
اسپیلت البرز
در رستوران
گردشگر
در رستوران
هتل 3 ستاره
نارنجستان
جمعه
97
/01/03
اسپیلت البرز
در رستوران هتل
اسپیلت البرز
در طبیعت
گردشگر
در رستوران
هتل 3 ستاره
نارنجستان
شنبه
97
/01/04
اسپیلت البرز
در رستوران هتل
گردشگر
در رستوران
-
-

سایر خدمات : تمامی ورودیه ها، بیمه مسئولیت مدنی سفر، راهنمای مجرب.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1300/01/01 ساعت 17:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1300/01/04 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، روبروی فروشگاه شهروند، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

داروی مصرفی شخصی، بشقاب، قاشق و چنگال، هد لمپ، شناسنامه، لباس مناسب طبیعت گردی، لباس گرم اضافه، لیوان شخصی، کاپشن بادگیر، کفش کوه پیمایی سبک، کوله پشتی بزرگ، کوله پشتی کوچک یک روزه، پانچو برای مواقع بارانی، زیرانداز انفرادی، قمقمه آب (پر شده)

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی، دستمال کاغذی، دفترچه یادداشت و قلم، دستمال مرطوب، دوربین عکاسی، فلاسک کوچک چای (پر شده در منزل)، کرم ضد آفتاب، شارژر (موبایل، دوربین و...)، مسواک و خمیر دندان، نقشه ای از منطقه
 

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپیلت البرز ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت البرز تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی¬ گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت البرز) ارسال نمائید.

 

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت البرز

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت البرز ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت البرز تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت البرز آن را دریافت کند. اسپیلت البرز از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت البرز مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت البرز از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت البرز قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت البرز در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت البرز می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت