تور ورزنه و تالاب گاوخونی

| 3 روزه
قیمت: 3,300,000 ریال
قیمت با تخفیف: 3,270,000 ریال
(تخفیف تنها مختص قراردادهای اینترنتی است.)
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور ورزنه و تالاب گاوخونی
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها : پیاده روی در میان تپه های ماسه ای کاملاً بکر کویری و آشنایی با پوشش گیاهی ویژه آن، دیدار از سیستم آب یاری سنتی گاو چاه، گشت شهر (شهر سفیدچادرها) ورزنه و صنایع دستی آن همچنین روستای بسیار قدیمی قهی و تجربه اقامتی آرام در خانه محلی تجهیز شده، بازدید از تالاب حزن انگیز گاوخونی، دیدار از ارگ بزرگ و تاریخی قورتان و برج کبوتر خانه که هنوز کبوترها در آن لانه دارند.

منطقه : اصفهان/ کویر ورزنه.

نـوع فعـالـیت : طبیعت گردی، و گشت کویری.( روزانه 2 الی 4 ) ضمناً مسیر تهران تا ورزنه با ماشین و بدون توقف 6 ساعت می باشد.

خدمات

وسیله نقلیه مسافرتی : متناسب با تعداد نفرات.

اقامت : 2 شب در خانه محلی تجهیز شده .

وعده های غذایی: 3 وعده صبحانه، 3 وعده ناهار، و میان وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
چهار شنبه
93/11/22
اسپیلت
رستوران
اسپیلت
رستوران
گردشگر
خانه محلی

خانه محلی
تجهیز شده

پنج شنبه
93/11/23
اسپیلت
خانه محلی
اسپیلت
طبیعت
گردشگر
خانه محلی
خانه محلی
تجهیز شده
جمعه
93/11/24
اسپیلت
خانه محلی
اسپیلت
رستوران
- -

سایر خدمات: لیدر و راهنمای کویر، بیمه مسئولیت مدنی سفر کلیه ورودیه ها.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1393/11/22 ساعت 05:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1393/11/24 ساعت 22:00
محل حرکت:
بلوار کشاورز تقاطع امیرآباد. حداقل 30 دقیقه قبل از حرکت در محل قرار حضور یابید.
لوازم سفر

لـوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

کفش کوهپیمایی سبک و لباس مناسب طبیعت گردی، کاپشن بادگیر، کیسه خواب، زیر انداز انفرادی، هد لمپ یا چراغ قوه، کارت شناسایی، کلاه و عینک آفتابی، لوازم استحمام، داروی مصرفی شخصی، قمقمه آب( که از منزل پر شده باشد)، لیوان و ظروف شخصی.

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

فلاسک کوچک چایی(که از منزل پر شده باشد)، دوربین عکاسی، باتوم جهت پیاده روی، کوله پشتی کوچک1روزه، نقشه منطقه یا اطلس راه ها و در صورت تمایل ساز شخصی خود را همراه بیاورید.

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپلت ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

کارت بانک اقتصاد نوین: به نام سهند عقدایی 6274121152773842

کارت بانک ملت: به نام سهند عقدایی 6104337230183202

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام تور، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت