تور کویر لوت و کلوتها (قطار) - اقامتگاه بوم گردی

(ظرفیت تکمیل)| 3.5 روزه
قیمت: 7,450,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور کویر لوت و کلوتها (قطار) - اقامتگاه بوم گردی
دیدنی ها و فعالیت های سفر
جاذبه ها: دیدار از شهر کویری شهداد، پیاده روی در منطقه اعجاب انگیز کلوتها، بازدید از رود شور تنها رود دائمی بیابان لوت و کریستالهای نمک، دیدار از غروب دل انگیز آفتاب، آشنایی با نبکاها (گلدانهای طبیعی و عظیم کویر)،بازدید از کمپ کویری کوتوها،گشت زیبای عصرگاهی در رودخانه شن و تجربه پیاده روی در شب هزار ستاره کویر، دیدار از باغ شازده ماهان و مقبره شاه نعمت الله ولی، گشت بازار و بازدید از حمام گنجعلی خان کرمان و تجربه شب مانی در اقامتگاه بوم گردی کویر.

منطقه سفر: کرمان / شهداد، بیابان لوت.

نـوع فعـالـیت : کویر نوردی سبک و دیدار از جاذبه ها (روزانه 2 الی 4 ساعت پیاده روی).

روز(ها) شرح برنامه روزانه
پنج شنبه
96/11/19

حرکت شبانه با قطار به سمت کرمان.

جمعه
96
/11/20
صرف صبحانه در قطار تا رسیدن به کرمان، دیدار از مجموعه شاه نعمت اله ولی و باغ شازده ماهان، ادامه تا شهر کویری شهداد و رفتن به خانه محلی، صرف ناهار و استراحتی کوتاه، کویر نوردی و گشت عصر گاهی در منطقه رود شنی، تجربه کویر نوردی شبانه و بازگشت به محل اقامت.
شنبه
96
/11/21
صرف صبحانه و حرکت برای رفتن به عمق کویر، پیاده‏ روی در میان کلوت‌های شرقی و گشت رود شور، بازدید از پلیگون های نمک و رفتن به خانه محلی برای صرف ناهار و استراحت لازم، بازدید از قلعه شفیع آباد و پیاده روی در نخلستان، دیدار از نپکاها(گلدانهای کویری) و گشت عصرگاهی در کلوتهای غربی، دیدن غروب دل انگیز آفتاب و بازگشت به محل اقامت، وقت آزاد تا زمان صرف شام.
یک شنبه
96
/11/22
صرف صبحانه و حرکت به سوی کرمان، بازدید از جاذبه های کرمان و حمام گنجعلی خان، گشت بازار معروف کرمان و خرید سوغات، صرف ناهار در رستوران و رفتن به ایستگاه راه آهن، حرکت قطار برای بازگشت به تهران راس ساعت 15(3 بعد از ظهر)، رسیدن به تهران ساعت 5 صبح روز بعد.

 

خدمات

وسیله مسافرتی : قطار 6 تخته جهت رفت و برگشت و  وسیله نقلیه توریستی متناسب با تعداد نفرات برای گشت های منطقه.

اقامت : 2 شب اقامت در اقامتگاه بوم گردی

وعده های غذایی : 2 وعده صبحانه، 3 وعده ناهار، 2 وعده شام و پذیرایی میوه در بین وعده ها.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
پنج شنبه
96/11/19
- - برعهده گردشگر
در رستوران قطار
داخل قطار
جمعه
96
/11/20
برعهده گردشگر
در رستوران قطار
بر عهده اسپیلت
در اقامتگاه بوم گردی
بر عهده اسپیلت
در اقامتگاه بوم گردی
اقامتگاه بوم گردی
شنبه
96
/11/21
بر عهده اسپیلت
در اقامتگاه بوم گردی
بر عهده اسپیلت
در اقامتگاه بوم گردی
بر عهده اسپیلت
در اقامتگاه بوم گردی
اقامتگاه بوم گردی
یک شنبه
96
/11/22
بر عهده اسپیلت
در اقامتگاه بوم گردی
برعهده اسپیلت
در رستوران
برعهده گردشگر
در رستوران قطار
داخل قطار

سایر خدمات : راهنمای مجرب کویر، بیمه مسئولیت مدنی سفر.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1396/11/19 ساعت 19:30
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1396/11/23 ساعت 05:00
محل حرکت:
ایستگاه راه آهن (محل جمع شدن گروه ایستگاه راه آهن تهران سالن اصلی مقابل ماکت قرآن)، لطفا یک ساعت قبل در ایستگاه راه آهن حضور یابید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

داروی مصرفی شخصی، هد لمپ، لباس مناسب طبیعت گردی، لباس گرم اضافه، لیوان شخصی، کفش کوه پیمایی سبک، کوله پشتی بزرگ، کوله پشتی کوچک یک روزه، قمقمه آب (پر شده)، ملحفه (2 عدد)، کارت ملی، لوازم استحمام، کلاه و عینک آفتابی

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

دستمال کاغذی، دفترچه یادداشت و قلم، دستمال مرطوب، دوربین عکاسی، فلاسک کوچک چای (پر شده در منزل)، کرم ضد آفتاب، شارژر (موبایل، دوربین و...)، مسواک و خمیر دندان، نقشه ای از منطقه

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپلت ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند:

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت