تور شب یلدای گیلک در سیاهکل (اتوبوسVIP) - فولبرد

(ظرفیت محدود)| 2 روزه
قیمت: 4,200,000 ریال
9% مالیات بر ارزش افزوده در قیمت فوق محاسبه شده است.
تور شب یلدای گیلک در سیاهکل (اتوبوسVIP) - فولبرد
دیدنی ها و فعالیت های سفر

جاذبه ها : مراسم ویژه شب یلدا به سبک مردمان گیلان، همراه با آوای موسیقی زنده و سنتی، مراسم حافظ خوانی و پذیرایی ویژه شب یلدا،طبیعت کم نظیر منطقه سیاهکل، گشت جنگل، بازدید از کاروانسرای تی تی، آبشار زیبای لونک و خرید چای و صنایع دستی از کارگاه ها،بازدید از آبشار و استخر لاهیجان و مقبره شیخ زاهد، خرید سوغات گیلان وسوار بر تله کابین تماشای طبیعت و شهر از قاب بلند بام سبز لاهیجان.

منطقه: گیلان 

نـوع فعـالـیت : پیاده روی سبک در شهر و طبیعت به طور متوسط روزانه 2 ساعت.

روز(ها) شرح برنامه روزانه
پنج شنبه
96/09/30
صبحگاهان به سوی اتوبان کرج حرکت کرده و در گذر از قزوین صبحانه مفصلی میل می کنیم، ادامه مسیر می دهیم تا به سیاهکل و خانه محلی برسیم. پس از استراحتی کوتاه و صرف ناهار به سمت شهر زیبای لاهیجان راهی می شویم تا سوار بر تله کابین به بام سبز شهر قدم بگذاریم. سپس به آبشار و استخر لاهیجان و مقبره شیخ زاهد می رویم و پس از خرید سوغات گیلان به خانه محلی باز می گردیم تا به مهمانی مردم پرجنب و جوش با نشاط گیلک، همراه با آوای موسیقی زنده و سنتی گیلان، مراسم حافظ خوانی و پذیرایی ویژه، شب یلدای باستانی را به شادمانی و صمیمیت در کنار هم سپری کنیم.
جمعه
96/10/01
صرف صبحانه و حرکت به سوی طبیعت کم نظیر منطقه سیاهکل، گشت جنگل و بازدید از کاروانسرای تی تی، آبشار زیبای لونک و خرید چای و صنایع دستی از کارگاه سفال و سرامیک، پس از صرف ناهار حرکت به سوی تهران و رسیدن به میدان آرژانتین حدود ساعت 22.

 

خدمات

وسیله مسافرتی : اتوبوس VIP تک صندلی 30 نفره.

اقامت : 1شب اقامت در خانه محلی..

وعده های غذایی :  2 وعده صبحانه، 2 وعده ناهار، 1 وعده شام  و پذیرایی بین روز.

روز(ها) صبحانه ناهار شام اقامت
پنج شنبه
96/09/30
بر عهده اسپیلت
در رستوان
بر عهده اسپیلت
در خانه محلی
 بر عهده اسپیلت
در خانه محلی
  خانه محلی
جمعه
96/10/01
 بر عهده اسپیلت
در خانه محلی
بر عهده اسپیلت
در خانه محلی
- -

سایر خدمات : ورودیه ها، راهنمای مجرب طبیعت گردی و بیمه مسئولیت مدنی.

 

زمان و مبدا حرکت
تاریخ و زمان حرکت:
1396/09/30 ساعت 05:00
تاریخ و زمان بازگشت (به تهران):
1396/10/01 ساعت 22:00
محل حرکت:
میدان آرژانتین، ابتدای خیابان بیهقی کمی بالاتر از فروشگاه شهروند جلوی بانک سامان، لطفا 30 دقیقه قبل در محل قرار حضور داشته باشید.
لوازم سفر

لوازم ضـروری سفر که حتما باید همراه داشته باشید:

کفش و لباس مناسب پیاده روی و کوهپیمایی سبک، کاپشن بادگیر و لباس گرم اضافه، پانچو یا بارانی، قمقمه آب (پر شده)، لیوان شخصی، داروی مصرفی شخصی، شناسنامه .

لوازمی که اگر همراه بیاورید سفر بهتری را تجربه می کنید:

پشت گردنی بادی برای داخل ماشین، فلاسک کوچک چای ( پر شده)، دوربین عکاسی، کتاب اطلس راه های ایران.

تصاویر و توضیحات بیشتر درباره وسایل سفرهای طبیعت گردی

استفاده از وسایل مناسب طبیعت گردی، سفر را برای شما و حتی همسفران تان لذت بخش تر خواهد کرد. توصیه ی ما این است که ...

ادامه مطلب

 

 

خرید تور

1- خرید آنلاین تور

بهترین روش ثبت نام، خرید آنلاین تور است . شما می توانید با کارتهای عضو شتاب و داشتن رمز دوم کارت، به سادگی تور مورد نظر خود را از منزل خریداری کنید و در انتهای مراحل خرید، قرارداد تور برای شما صادر شده و همچنین یک نسخه از آن به آدرس ایمیلتان ارسال می شود. در این حالت دیگر هیچ نیازی به تماس با واحد فروش اسپلت ندارید و می توانید مستقیما روز برنامه در موعد مقرر در محل حرکت حاضر شوید.

2- ثبت نام غیر حضوری با واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت

در این روش شما می توانید از طریق اینترنت بانک؛ مراجعه به دستگاههای خود پرداز بانک ها و یا شعبات بانک، وجه تور را به حسابهای ذیل واریز فرمایید و سپس با بخش فروش شرکت اسپیلت تماس گرفته و 4 شماره آخر کارت خود و شماره پی گیری تراکنش یا شماره فیش واریزی اعلام فرمایید.

شماره حساب:

کارت بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی 7245-1032-0612-6221

حساب بانک پارسیان: به نام سهند عقدایی و ابراهیم صالحی 47000519236600

شماره شبا: 900540103647000519236600

برای دریافت شماره حسابها به صورت پیامک، عدد 1 را به 02166902680 (شماره تلفن اسپیلت) ارسال نمائید.

3- مراجعه حضوری به دفتر اسپیلت

شما می توانید با مراجعه حضوری، وجه تور را به صورت نقدی و یا از طریق دستگاه های کارتخوان موجود در دفتر پرداخت نموده و یک نسخه کتبی از قرارداد خود را دریافت فرمایید.

شرایط ثبت نام و اطلاع رسانی

پس از خرید و ثبت نام، قرارداد تور برای مسافران صادر می شود که در آن تمامی اطلاعات لازمه از جمله زمان و محل حرکت، خدمات تور، وسایل مورد نیاز و... ذکر شده است. کسانی که به صورت آنلاین و یا حضوری ثبت نام می نمایند یک نسخه از قرارداد را دریافت می کنند اما آن دسته از همسفران که به صورت غیرحضوری و از طریق واریز وجه به کارت یا حساب بانکی اسپیلت ثبت نام می نمایند لازم است موارد ذیل را توجه فرمایند: 

1- پس از واریز وجه و انجام ثبت نام غیر حضوری همواره یک نسخه از قرارداد تور در دفتر اسپیلت تهیه شده و نماینده مسافران می تواند با مراجعه به اسپیلت آن را دریافت کند. اسپیلت از رساندن قرارداد به مسافران در هنگام اجرای تور معذور است.

2- در صورت عدم مراجعه به شرکت و عدم دریافت قرارداد، مسافران موظف اند خود به وبسایت اسپیلت مراجعه کرده و اطلاعات سفر را مطالعه کنند. با توجه به وسعت اطلاعات تور و همچنین مستند نبودن اطلاع رسانی شفاهی، اسپیلت از تماس تلفنی با مسافران جهت اعلام اطلاعات سفر معذور است.

3- اسپیلت قبل از سفر برای مسافرانی که اطلاعات موبایلشان موجود باشد پیامک ارسال می کند اما به خاطر مشکلات مخابرات، همواره برخی از پیامکها به مقصد نمی رسند و اسپیلت در این زمینه امکان پی گیری ندارد.

4- قوانین و شرایط عمومی سفرهای طبیعت گردی اسپیلت که به تصویب سازمان میراث فرهنگی و گردشگری رسیده است حاکم بر کلیه سفرهای طبیعت گردی اسپیلت می باشد. خواهشمند است قبل از ثبت نام آن را مطالعه فرمایید.لطفا برای مطالعه اینجا کلیک کنید.


کانال تلگرام اسپیلت

کانال تلگرام اسپیلت

اینستاگرام خارجی

شماره تلفن اسپیلت